eGospodarka.pl

 • Sale weselne i restauracje do kontroli czyli przesłuchanie nowożeńców

  (...) ostrowiecka skarbówka, nowożeńcy pełnią rolę świadków ewentualnych nieuczciwych praktyk stosowanych przez organizatorów wesel. Firmy specjalizujące się w organizacji przyjęć (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja POG-3C, poznaj opinie o Stiga Pilarka spalinowa SP 420 czy przeglądaj oferty pracy z miasta mikołajki.


 • Rozliczenie straty podatkowej przy różnych źródłach dochodów

  (...) latach 2016-2017 podatnik był wspólnikiem oraz . Dla obydwu źródeł przychodów wybrał opodatkowanie wg skali podatkowej i na każdym z nich w obydwu latach poniósł stratę podatkową. W (...)

 • Konferencje czyli odliczenie VAT od usług hotelowych i gastronomicznych

  (...) Spółka jest czynnym podatnikiem VAT. Obok działalności podstawowej (szeroko rozumiane doradztwo w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania, przetwarzanie danych, transport, reklama (...)

 • 3 zmiany w polityce migracyjnej, które przyciągną cudzoziemców

  (...) to odpowiedź na potrzeby pracodawców, którzy coraz bardziej narzekają na . W kwietniu mieliśmy najniższy od 1990 roku, dlatego sięganie po pracowników ze Wschodu to coraz częściej (...)

 • Ligi europejskie - przychody 2016/2017

  (...) „Annual Review of Football Finance” dowodziła, że europejski rynek piłki nożnej wart jest 24,6 mld euro. Dziś wartość ta sięga 25,5 mld euro, co oznacza wzrost na poziomie 4 proc. Za taki (...)

 • 12 powodów, dla których warto stosować sms-y w e-commerce

  (...) – 12 razy na tak! Dynamiki rozwoju może pozazdrościć niejedna branża. Z danych Gemius wynika, że ta pierwsza rośnie o około 20% rocznie, a więc 7 razy szybciej niż . Konkurencja jednak (...)

 • Profi Credit Polska pod lupą UOKiK

  (...) Jak udało się ustalić Urzędowi Ochrony Konkurencji i Konsumentów, praktyką stosowaną przez Profi Credit Polska było doliczanie do pożyczki ubezpieczenia na wypadek śmierci pożyczkobiorcy w (...)

 • Jeśli samochody pokontraktowe, to niemieckie i francuskie

  (...) najczęściej kupowanymi były auta niemieckich producentów. Widoczny wzrost zainteresowania autami francuskimi, których udział w sprzedaży wzrósł z 10 do 17 proc. Największą (...)

 • Małe firmy w doskonałych humorach

  (...) odczycie subindeks obrazujący skłonność badanych firm do wzrostu po raz pierwszy w historii okazał się najwyższy wśród małych przedsiębiorstw. Jego wskazówka powędrowała do poziomu (...)

 • Prognoza upadłości firm w Polsce w 2018 roku

  (...) : Szacunki wskazują, że w tym roku upadłości mogą dotknąć około 598 firm, co względem minionego roku oznacza wzrost na poziomie ok. 3%. W 2017 roku niewypłacalności zakończyły (...)

 • Pracownicy 50+ już na wagę złota?

  (...) na rynku pracy najłatwiejszego życia, wiadomo nie od dziś. Tymczasem nieuchronnie czeka nas „srebrna rewolucja”. Przewidywania ONZ wskazują, że po 2050 roku co trzeci Europejczyk będzie (...)

 • Najlepsi pracodawcy wg menedżerów 2018

  (...) wzięła rekordowa, licząca sobie 4102 osoby rzesza specjalistów i menedżerów z całego kraju. Respondenci wyłonili 67 laureatów reprezentujących 15 branż. Warto podkreślić, że badanie (...)

 • Fortinet: najbardziej dotkliwe cyberataki I kw. 2018 r.

  (...) I kwartał br. potwierdził, że cyberprzestępcy w coraz większym stopniu stawiają na szkodliwe oprogramowanie służące wykopywaniu kryptowalut. nie tylko przybiera na sile, ale również (...)

 • Przejście na emeryturę? Byle nie w czerwcu

  (...) swoją aktywność zawodową w drugi półroczu, zyskują podwójnie, ponieważ ich konto ze składkami podlega zarówno waloryzacji rocznej, jak i kwartalnej. Ci z kolei, którzy złożą wniosek do (...)

 • Na rynku FX ruch zamarł

  (...) sobie komplementów, co należy przyjąć z ulgą, biorąc pod uwagę, jak łatwo obaj potrafią dać ponieść się emocjom. Liderzy podpisali „bardzo ważny” dokument dotyczący „kompletnej (...)

 • Ostrożniejsze prognozy światowych CEO

  (...) zasięgiem 1300 prezesów firm reprezentujących 11 rozwiniętych gospodarek naszego globu. Odpowiedzi udzielone przez ankietowanych wskazują na perspektywy, jakie rysują się przed ich firmami w (...)

 • Protekcjonizm coraz bardziej odczuwalny

  (...) firm odczuwających rosnący protekcjonizm na kluczowych rynkach zagranicznych jest już całkiem pokaźna. Twierdzącej odpowiedzi na pytanie, czy rządy krajów, w których działają, w coraz (...)

 • Badania internetu Gemius/PBI V 2018

  (...) badania Gemius/PBI z niewielkimi zmianami na podium, gdzie wśród wydawców stron i programów internetowych najczęściej odwiedzanych przez internautów ponownie zwycięża Grupa Google z (...)

 • Rynek biurowy w Warszawie bez pustostanów?

  (...) przez firmę Cresa, w I kwartale tego roku całkowite urosły o przeszło 3% (do 5,28 mln mkw.), co oznacza wynik o 3 p.p. niższy od średniorocznej wartości z minionych pięciu lat. Na (...)

 • Zaespół Kancelarii Anna Obara - Usługi rachunkowe, doradztwo prawne, podatkowe. Warszawa Mokotów.

  Czytaj więcej: Rachunkowość i podatki


strony : [ 1 ]
 
12
czerwiec 2018

czerwiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2776
CHF 3,6862
USD 3,6271
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.