eGospodarka.pl

 • Zwolnienie z VAT, rejestracja VAT-UE a raportowanie JPK_VAT

  (...) o VAT zawiera wykaz czynności, których świadczenie jest zwolnione od tego podatku. Są to m.in. usługi ubezpieczeniowe, finansowe, edukacyjne, opieki medycznej, mieszkalnych na itd. Podatnik (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja VAT-11, poznaj opinie o Atlas Atlas Progres Standard Klej do płytek z gresu czy przeglądaj oferty pracy z miasta dąbrowa tarnowska.


 • Ulga na działalność badawczo-rozwojową dopiero w zeznaniu rocznym

  (...) Spółka z o.o., na podstawie art. 18d ust. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, uzyskująca przychody inne niż z odlicza od podstawy opodatkowania koszty uzyskania przychodów (...)

 • Ceny benzyny: za co tak naprawdę płacimy?

  (...) to dziś 5,05 zł. Za samo paliwo płacimy 2,14 zł. Gdzie podziewa się reszta? Okazuje się, że aż 58% dzisiejszej ceny benzyny to podatek, akcyza, opłata paliwowa oraz marża stacji paliw. W (...)

 • Wydatki na reklamę w kanale mobile są za niskie?

  (...) już od ładnych kilku lat. Budżety przeznaczane na reklamę mobilną ciągle jednak nie odpowiadają kanału mobile. Ten ostatni bywa najczęściej traktowany jako dodatek do desktopu, a nie jako (...)

 • Rynek magazynowy na wznoszącej fali

  (...) prognozach mówi Tomasz Mika, Dyrektor Działu Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych w Polsce, JLL: „, po znakomitych wynikach obserwowanych w ubiegłym roku, wciąż utrzymuje wysokie tempo (...)

 • Rynki weszły w tryb risk on/off

  (...) rząd Ruchu Pięciu Gwiazd i Ligi Północnej. Kontrowersyjny eurosceptyk P. Savona, którego kandydatura do objęcia teki Ministra Finansów wywołała ostry spór i stała się zarzewiem kryzysu (...)

 • Aplikacja IKO po rosyjsku i ukraińsku

  (...) na zapotrzebowanie ze strony konsumentów. Statystyki prowadzone przez PKO Bank Polski wyraźnie dowodzą, że obsługuje on coraz większą liczbę zamieszkujących Polskę klientów zagranicznych (...)

 • Budowa domu: jak się to robi w Wielkopolsce?

  (...) Jak wynika z analizy Oferteo.pl, polskiego serwisu łączącego poszukujących usług z ich dostawcami, statystyczny mieszkaniec Wielkopolski najczęściej (48% inwestorów) decyduje się na budowę (...)

 • W Dzień Dziecka (i nie tylko) sprawdź bezpieczeństwo zabawek

  (...) 3157 zabawek. Inspektorzy ruszyli w Polskę i odwiedzili 424 przedsiębiorców, w tym małe i duże sklepy oraz hurtownie. Pod lupę wzięto m.in. pluszaki, lalki, układanki, pojazdy, piłki (...)

 • Mastercard z wyższym limitem płatności zbliżeniowych bez PINu

  (...) być odpowiedzią na potrzeby oraz oczekiwania konsumentów. Jak dowodzą statystyki, w minionym roku średnia wartość transakcji zbliżeniowej po raz pierwszy w historii przekroczyła 50 zł (...)

 • Laptop Lenovo IdeaPad 320-15

  (...) z aż pięcioma różnymi procesorami. Do podstawowych zastosowań odpowiedni będzie Intel Pentium N4200 ze zintegrowaną grafiką. Pasuje on do pracy biurowej czy nawet codziennej, domowej (...)

 • Customer experience pomoże zarobić na zwrocie towaru?

  (...) polscy e-kupujący decydują się na zwrot towaru, to jasne staje się, że nasz rynek zdecydowanie zbliża się ku dojrzałym rynkom zachodnioeuropejskim, gdzie do sprzedawcy wraca od 30 do nawet 50 (...)

 • Kobiety w IT, czyli trochę o samowykluczeniu

  (...) Obraz tego środowiska wyłania się z badania zrealizowanego przez Fundację Carrots. Oto główne wnioski, do których prowadzi ta publikacja: Niespełna połowa kobiet w IT ma za sobą studia w (...)

 • 5 sposobów na tani kredyt hipoteczny

  (...) dzięki porównywaniu ofert Wielu Polaków jest przyzwyczajonych do korzystania z usług tylko jednego banku. W przypadku zaciągania nie można jednak pozwolić sobie na takie postępowanie. Co (...)

 • Nowe technologie przewidzą naszą śmierć?

  (...) przez Google model analityczny poddał obróbce przeszło 46 mld pojedynczych danych medycznych dotyczących ponad 216 tys. pacjentów, którzy leczeni byli w dwóch szpitalach. Zastosowanie (...)

 • Murapol buduje Parki Krakowa

  (...) Parki Krakowa powstanie 6-kondygnacyjny budynek, a w nim 152 mieszkania o powierzchniach od 32 do 62 mkw. Prace przygotowawcze mają ruszyć w drugiej połowie czerwca, a wstępny harmonogram (...)

 • Jak sprawdzić czy pracownik będzie lojalny?

  (...) musi posiadać pracownik, jest lojalność. Jeśli bowiem pracodawca poniesie koszty rekrutacji, szkoleń, a ten odejdzie przy pierwszej, nowej ofercie pracy – firma ponosi straty. Z sondażu (...)

 • Ranking pożyczek pozabankowych. Gdzie najniższa rata?

  (...) w instytucji bankowej czy parabankowej, decydujemy się na kredyt lub pożyczkę. Często stosujemy te dwa pojęcia zamiennie, jednak należy zdawać sobie sprawę, że są to dwie formy pożyczania (...)

 • Euroster - Producent elektronicznych regulatorów temperatury, sterowników pomp.

  Czytaj więcej: Elektronika i elektrotechnika


strony : [ 1 ]
 
1
czerwiec 2018

czerwiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3146
CHF 3,7442
USD 3,6934
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.