eGospodarka.pl

 • Ryczałt ewidencjonowany z najmu: podwyższony czynsz

  (...) Wnioskodawca uzyskuje lokali użytkowych, które to opodatkowuje (w ramach tzw. najmu prywatnego poza działalnością gospodarczą). W dniu 27 lutego 2009 r. wnioskodawca zawarł lokalu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-4/H, poznaj opinie o Kross Rower Road Venom Berus czy przeglądaj oferty pracy z miasta wejherowo.


 • Nowe kryteria należytej staranności w VAT: kontroluj i nie korzystaj z okazji

  (...) Administracja Skarbowa (KAS) we współpracy ze stroną społeczną wypracowały wskazówki pomocne urzędnikom skarbowym w ocenie dochowania należytej staranności w VAT przez przedsiębiorców” (...)

 • Faktoring w Polsce 2017

  (...) trafiło 50 podmiotów prowadzących działalność faktoringową. Wartość wykupionych wierzytelności przez badane przedsiębiorstwa wzrosła w porównaniu z poprzednim rokiem o 17,1% i wyniosła (...)

 • Dłużnicy alimentacyjni, czyli o kłopotach ojców

  (...) w szwach od personaliów alimenciarzy. Przykładem może być chociażby BIG InfoMonitor, w którego bazach znajdują się informacje (stan na koniec maja 2018 roku) odnośnie 11,8 mld zł (...)

 • Przemysł boi się IoT, a zagrożenia czają się gdzieś indziej

  (...) wiele organizacji stara się zaprzęgać nowe technologie informatyczne do podwyższania wydajności swoich procesów przemysłowych, nie pamiętając jednocześnie o konieczności uszczelnienia (...)

 • Wyniki TFI i funduszy inwestycyjnych w 2017

  (...) minionego roku na rodzimym rynku działało 905 , a więc o 24 mniej niż rok wcześniej. Liczba otwartych funduszy inwestycyjnych nie zmieniła się (44), z kolei w przypadku specjalistycznych (...)

 • Dyskusyjna efektywność pracy

  (...) styl pracy w dużej mierze sabotuje efektywność pracowników i managerów – uważa Małgorzata Czernecka, psycholog, szefowa Human Power i inicjatorka badania. Bieżąca fala badania, podobnie (...)

 • Dłużnicy, czyli uczciwość, uniki i wymówki

  (...) scenariuszy, które przygotowuje nam życie. Niestety. Praktyka pokazuje, że Polacy nierzadko w nie wpadają. W KRD figurują dane przeszło 2,4 mln konsumentów i 237 tys. przedsiębiorców (...)

 • Odszkodowanie z OC 1000x większe niż cena polisy?

  (...) 2831 osób, a 39 466 odniosło obrażenia. I wprawdzie nic w takim stopniu jak bezpieczna jazda nie zapewni nam bezpieczeństwa na drodze, to jednak właściciel pojazdu, opłacając , gwarantuje (...)

 • Luksusowe nieruchomości w Krakowie. Chętnych nie brakuje

  (...) luksus w Krakowie to - według bazujących na danych transakcyjnych wyliczeń Poland Sotheby’s International Realty - 11,5 tys. zł za metr kwadratowy, a więc o 0,5 tys. mniej niż w Trójmieście (...)

 • Jacy powinni być liderzy przyszłości?

  (...) nie może oznaczać wyłącznie możliwości zbudowania - dziś jest czymś, co ma odróżniać najlepsze firmy od innych. Z tego względu dla przyszłego sukcesu organizacji kluczowe jest (...)

 • CNY jest najsłabszy od pół roku

  (...) wiadomość dla walut rynków wschodzących, a także powiązanych AUD i NZD, jednak reakcja na razie jest ograniczona. Wyczuwalny jest brak poczucia kierunku, co po części jest uzasadnione (...)

 • Gdzie nie ma co liczyć na nowe mieszkania?

  (...) nie jest rzadkością Od niedawna nieco łatwiej można zidentyfikować powiaty i miasta na prawach powiatu, które cechują się niską aktywnością deweloperów. Chodzi tutaj o zmianę w (...)

 • Jak polskie miasta walczą o jakość powietrza?

  (...) dziś przeszło 16 mln osób, co oznacza, że 42% całego naszego społeczeństwa każdego niemal dnia wdycha zanieczyszczenia. Niestety - w porównaniu z innymi miastami w Europie ogólny w (...)

 • Monitoring mediów: cytowania V 2018

  (...) artykułowi, w którym opisano zachowanie policjantów z podpoznańskich Pobiedzisk. Otrzymali oni zgłoszenie o leżącym przy drodze mężczyźnie. Zamiast wezwać karetkę, policjanci wywieźli (...)

 • Sophos Email Advanced

  (...) 75 procent złośliwego oprogramowania w obrębie firmy jest specyficzne dla tej firmy, co wskazuje, że źródłem większości ataków są luki w zabezpieczeniach. Jedynym sposobem na pokonanie (...)

 • Odbiór mieszkania od dewelopera: jak to zrobić i nie stracić?

  (...) czas Czas to przy kwestia niemal kluczowa. I nie chodzi tu tylko o wygospodarowanie kilku godzin tak, aby móc uważnie przyjrzeć się wszystkim zakamarkom lokum, ale również o porę dnia (...)

 • Lepszy długi urlop czy długie weekendy?

  (...) wykorzystaniem towarzyszą nam każdego roku. Co lepsze? Krótsze wypady na czy może kilkutygodniowy odpoczynek? Aktywność czy wygrzewanie się na plaży? Oczywiście nie istnieje tu jedna (...)

 • Outsourcing usług magazynowania - 5 ważnych kwestii

  (...) zapewnienia ciągłości sprzedaży oraz redukowania kosztów transportu. Sprawne zarządzanie powierzchnią magazynową i pracownikami może pomóc w maksymalizowaniu zysków. Natomiast brak (...)

 • Kam - Producent drewnianych i ramiakowych mebli kuchennych i do zabudowy AGD oraz frontów meblowych. Siedziba w Milejewie.

  Czytaj więcej: Kuchenne


strony : [ 1 ]
 
27
czerwiec 2018

czerwiec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3430
CHF 3,7669
USD 3,7351
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.