eGospodarka.pl

 • Smartfony ZOJI Z7 i Ulefone Armor 2

  (...) o rozdzielczości HD, który został pokryty odpornym na zarysowania szkłem Gorilla Glass 4. Jego obudowa ma grubość aż 11,9 mm. Tył wykonano z poliwęglanu, natomiast boki i ramkę otaczającą (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-R, poznaj opinie o Garnier Fructis Fresh szampon wzmacniający czy przeglądaj oferty pracy z miasta kobyłka.


 • Gospodarka Niemiec wrzuca wyższy bieg

  (...) narzekania. Na uwagę zasługuje zwłaszcza eksport, który po kilku gorszych okresach ponownie osiąga bardzo wysoki poziom +4%. Należy się zatem spodziewać, że Niemcy bez większego problemu (...)

 • Dyrektor personalny na godziny – czy to ma sens?

  (...) w firmie tylko w środy i piątki i spędza w swoim gabinecie zaledwie kilka godzin. Brzmi absurdalnie? Jeśli mamy do czynienia z dużym przedsiębiorstwem o złożonej strukturze, to bez wątpienia (...)

 • Kto odczuje konsekwencje wygaszania MdM?

  (...) , realizowany w latach 2014-2018 przez Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa. Program polega na udzieleniu dofinansowania wkładu własnego oraz dodatkowego (...)

 • Wakacje 2017: Majorka 600 złotych taniej

  (...) w turystyce wyjazdowej 1. Drugi tydzień września - ponownie dodatnia dynamika sprzedaży wycieczek Garść informacji z przedostatniego raportu z systemu MerlinX (36/2017) świadczyła o całkiem (...)

 • Podróże w ciąży. Wszystko, co musisz wiedzieć

  (...) ciąży, należy w pierwszej kolejności zasięgnąć opinii swojego lekarza, który zadecyduje m.in. czy możemy bez przeszkód wsiąść na pokład samolotu. Warto przy tym pamiętać, że (...)

 • Ile powinniśmy mieć oszczędności po 30-tce, a ile po 50-tce?

  (...) Online wynika, że pod koniec I kwartału br. suma opiewała na 1 bln 315 mld zł, co było wartością o 36 mld zł wyższą od zanotowanej u schyłku 2016 roku. Tak pokaźny przyrost ostatnio (...)

 • Sukcesja w firmie przeciwdziała kłopotom

  (...) w zależności od tego, czy przedsiębiorca prowadzi mikrobiznes, jest wspólnikiem spółki cywilnej, spółki z o.o., udziałowcem w spółce akcyjnej ect. Poniżej Tax Care postara się (...)

 • Upadłości firm VIII 2017

  (...) odnoszą się do braku zdolności do regulowania zobowiązań wobec dostawców, których następstwem jest upadłość albo też któraś z form . Kluczowe wnioski: Przypadki niewypłacalności (...)

 • Mieszkanie Plus raczej nie wstrząśnie rynkiem

  (...) brakuje od 300 tys. do 1,5 miliona mieszkań, a różnice w tych wartościach zależą od zdefiniowania potrzeb mieszkaniowych Polaków. Jeśli weźmiemy pod uwagę tylko zaspokojenie bieżących (...)

 • Kurs franka na pomoc frankowiczom

  (...) z tytułu na zakup nieruchomości wyniosła 140,6 mld zł i była o niemal równe 20 mld zł, czyli o ponad 12 proc. niższa niż rok wcześniej. Znaczący w tym udział miał . Jeszcze w grudniu (...)

 • Dolar gromadzi zalety

  (...) Janet Yellen we wczorajszym wystąpieniu nie zrobiła nic, aby przymknąć drzwi do grudniowej podwyżki stóp procentowych. Wręcz przeciwnie, podtrzymała względnie jastrzębi ton kontynuowany po (...)

 • 3 najpopularniejsze oszustwa na rynku najmu

  (...) najczęściej spotykana forma oszustwa na . Oszust wynajmuje mieszkanie i na początku wszystko nie wskazuje na jakiekolwiek „przekręt”. Przez pierwsze dwa-trzy miesiące opłaca sumiennie (...)

 • Suzuki Ignis - europejski kei-car

  (...) mogą kojarzyć nazwę tego japońskiego producenta. Po 10 latach przerwy Suzuki postanowiło wrócić do tego modelu z nowym produktem. Co ciekawe, mniejszym niż poprzednik, ale wizualnie do niego (...)

 • Inflacja, PKB i zarobki w USA, czyli jak duża jest przepaść

  (...) strefy euro z początku bieżącej dekady często zwracają uwagę, że jest to rezultat niedopasowania poszczególnych krajów do siebie. Brakuje wspólnej polityki fiskalnej, która wyrównywałaby (...)

 • Newsweek Polska - Informacje ze świata polityki, gospodarki kultury i biznesu.

  Czytaj więcej: Tygodniki


strony : [ 1 ]
 
27
wrzesień 2017

wrzesień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3012
CHF 3,7588
USD 3,6650
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.