eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Uwaga na oszustów w oddziałach ZUS!

  (...) września składają wnioski emerytalne, chcieliby z całą pewnością, aby wypłacane im świadczenie było jak najwyższe. Tym bardziej są więc podatni na obietnice uzyskiwania wyższej (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o stwierdzenie nabycia spadku przez małżonka i dzieci spadkodawcy, poznaj opinie o Siemens Suszarko - lokówka PH3760A czy przeglądaj oferty pracy z miasta staszów.


 • Kradzież dokumentów a wyłudzenia II kw. 2017

  (...) kawałek plastiku. Zarówno dla jego posiadacza, jak i oszusta, który może wykorzystać skradzioną lub do całego szeregu przestępstw. Z najnowszego raportu InfoDok wynika, że na przestrzeni II (...)

 • Od umorzonej spółce osobowej pożyczki trzeba zapłacić podatek

  (...) Wnioskodawca jest wspólnikiem spółki z o.o. , w której posiada 50% udziałów. Udziela on spółce . Zgodnie z treścią , zwrot kapitału oraz odsetek miał następować na koniec trwania umowy. (...)

 • Umowa pożyczki pomiędzy wspólnikiem a spółką osobową

  (...) już na etapie zawarcia umowy pożyczki. Wiąże się ona bowiem z zapłatą przez spółkę podatku od czynności cywilnoprawnych. Gdy pieniądze spółce pożycza jej wspólnik - czynność ta jest (...)

 • Hyundai i30 1.6 CRDi 7DCT Premium budzi zaufanie

  (...) wcielenie koreańskiego przedstawiciela segmentu C wyraźnie różni się od poprzedniego. Można stwierdzić, iż jest bardziej powściągliwe i eleganckie zarazem. Mimo braku francuskiej czy (...)

 • Mamy mniejsze zaufanie do banków niż do dłużników

  (...) z raportu „Moralność finansowa Polaków” - kolejnej już edycji projektu autorstwa Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, którego partnerem jest m.in. Lindorff SA. Celem najnowszej fali (...)

 • Koniunktura konsumencka IX 2017

  (...) syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej, był niższy o 0,7 p. proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca i ukształtował się na poziomie 5,0. W porównaniu do września (...)

 • Jak zwiększyć efektywność pracy i osiągnąć sukces zawodowy?

  (...) i ekspert Human Power, polski pracownik przeważnie ma realny wpływ nie na ilość zadań, jakie musi wykonać każdego, ale na jakość i ilość energii, którą dysponuje. Ważne jest, aby ta (...)

 • Wynajem mieszkania: na co zwrócić uwagę?

  (...) wakacyjny to czas spowolnienia na rynku mieszkaniowym, to jednak w tym roku sytuacja nieco odbiegała od standardów. Dowodzą tego chociażby dane przedstawione przez Biuro Informacji Kredytowej, z (...)

 • Ceny produktów rolnych VIII 2017

  (...) w sierpniu 2017 r. ceny pszenicy w skupie były o 8,0% niższe niż i osiągnęły 63,66 zł/dt, z kolei w porównaniu z sierpniem 2016 r. zanotowano wzrost na poziomie 6,9%. Na targowiskach za 1 dt (...)

 • Nowe domy w sprzedaży na osiedlu Golf Park

  (...) na terenie osiedla wzniesie się 81 domów, w tym zarówno jednorodzinne, jak i "bliźniaki". Obecnie przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 10 domów budowanych w ramach etapu D oraz 2 (...)

 • Czy wiemy kto produkuje najpopularniejsze seriale TV?

  (...) seriali tv ostatnich lat są najlepiej rozpoznawalne przez internautów i czy potrafią oni prawidłowo połączyć je z producentami. Analizie poddano pięć najbardziej popularnych produkcji (...)

 • Globalna sprzedaż samochodów. Kto zwycięża w tym wyścigu?

  (...) jej dynamikę w bieżącym i nadchodzącym roku odpowiadać będą w znacznej mierze Chiny i Indie, co będzie rekompensatą dla spadku sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii W 2017 (...)

 • Fed nieugięty

  (...) powiększyło się grono oponentów kolejnej podwyżki w grudniu. Wciąż aż 12 członków komitetu chce co najmniej jednej podwyżki do końca roku. Nie obniżyła się również mediana (...)

 • Nawet nie wiesz, że wydobywasz kryptowaluty!

  (...) zakupić lub też samodzielnie „wykopać” przy użyciu mocy obliczeniowej komputerów zaopatrzonych w specjalne oprogramowanie. Im bardziej zależy nam na owocnych zbiorach, tym więcej (...)

 • Lekomania wykańcza rynek pracy w USA?

  (...) dla wielu ekonomistów na świecie. Od szczytów kryzysu w 2009 r. stopa bezrobocia w USA spadła o ponad połowę i wynosi obecnie 4,4 proc. Brakuje jedynie 0,6 pkt. procentowego, by zostały (...)

 • Producenci tracą co roku 48 mld euro przez handel podróbkami

  (...) aukcyjnych Sprzedaż podróbek dość często ma miejsce na portalach aukcyjnych, gdzie poruszający się wśród wielu ofert konsument ma jeszcze większy problem z odróżnieniem repliki od (...)

 • Co zrobić, żeby wysokość emerytury równa była pensji?

  (...) wiedząc, że wysokość emerytury z publicznego systemu wyniesie zaledwie 30% jego ostatniego wynagrodzenia? Oczywiście powinien jak najszybciej zacząć oszczędzać, aby zgromadzić pieniądze (...)

 • Telprojmont, Sępólno Krajeńskie - Budiwa linii światłowodowych i miedzianych, wykonywanie instalacji, przeglądy, remonty i konserwacja sieci.

  Czytaj więcej: Budownictwo


strony : [ 1 ]
 
21
wrzesień 2017

wrzesień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2863
CHF 3,7042
USD 3,5975
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.