eGospodarka.pl

 • Wynajem samochodu pracownikowi pozbawia pełnego odliczenia VAT

  (...) pojazdami samochodowymi kwotę podatku naliczonego podlegającego odliczeniu stanowi 50% kwoty podatku wynikającej z faktury otrzymanej przez podatnika. Do wydatków związanych z pojazdami (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS ZK, poznaj opinie o Lirene Design Your Style kremowy mus nawilżający z olejkiem bawełnianym czy przeglądaj oferty pracy z miasta pabianice.


 • Księgi rachunkowe: dokumentowanie zakupów od ludności

  (...) prowadzi działalność gospodarczą polegającą między innymi na skupie, naprawie (regeneracji) palet drewnianych i ich późniejszej sprzedaży. Część palet używanych oraz uszkodzonych kupuje (...)

 • Wynajem mieszkania: rentowność VII-VIII 2017

  (...) inwestycji w mieszkanie na wynajem w największych miastach w Polsce. Z aktualnych danych wynika, że najlepiej wróży posiadaczowi lokal w Gdańsku (6,5 proc.) i Katowicach (6 proc.). Najniższe w (...)

 • 1600 zł. Tyle kosztuje utrzymanie studenta

  (...) statystyczny polski student wydaje miesięcznie 1600 złotych. Wprawdzie niektórym może wydawać się, że to całkiem pokaźna kwota, to jednak na tle innych krajów Europy wcale nie jest ona (...)

 • Koniunktura przemysłowa IX 2017

  (...) ma większych zastrzeżeń do koniunktury. Ocenia ją podobnie jak i lepiej niż we wrześniu ostatnich 6 lat. Nieco gorsze niż przed miesiącem nastroje widoczne są w budownictwie, które uważa, (...)

 • Dom Development buduje Port Żerań

  (...) na Port Żerań złoży się około 850 lokali usytuowanych w siedmiu 7-piętrowych budynkach. W pierwszej fazie prac powstaną 362 lokale mieszkalne, do których klucze rozdane zostaną (...)

 • Wysoka jakość obsługi tłumaczy wyższą cenę

  (...) firmy wyciągają wnioski Okazuje się zatem, że liczy się już nie tylko atrakcyjna cena. O wiele większe znaczenie aniżeli można byłoby przypuszczać ma , czyli doświadczenie, jakie łączy (...)

 • Rynek biurowy: Kraków ma już ponad 1 mln mkw. biur

  (...) Małopolski dynamiczny przyrost podaży - na rynku pojawiło się przeszło 80 tys. mkw. powierzchni biurowej, co było efektem gigantycznego zapotrzebowania na krakowskie biura. Eksperci zauważają (...)

 • EUROFINAS: kredyty konsumpcyjne I poł. 2017

  (...) 18 krajów, zarówno członków Unii Europejskiej, jak i Norwegii oraz Turcji, dzięki czemu możliwa jest szeroka ocena tego, co I półrocze 2017 roku przyniosło gospodarkom i rynkom kredytowym w (...)

 • 6 kompetencji miękkich, dzięki którym znajdziesz pracę

  (...) wszechobecny ASAP. W dzisiejszych czasach pracujemy znacznie szybciej niż jeszcze przed kilku laty, na co wpływ wywiera przede wszystkim postępujący w błyskawicznym tempie rozwój (...)

 • e-Składka – prosty przelew do ZUS

  (...) wystarczy tylko jeden przelew do ZUS, a Zakład resztą zajmie się już sam, dzieląc naszą wpłatę na poszczególne ubezpieczenia i fundusze. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że dokonywane (...)

 • MdM, czyli wsparcie dla bezdzietnych

  (...) nie ma dzieci … Wątpliwości dotyczące realizacji celów postawionych przed programem MdM, sprawiły że Najwyższa Izba Kontroli przyjrzała się sposobowi wydatkowania dopłat. W ramach swojej (...)

 • Budownictwo niemieszkaniowe w I poł. 2017 r.

  (...) wynika, że w I półroczu br. do użytkowania oddano 11 583 budynków niemieszkalnych, co względem analogicznego okresu poprzedniego roku oznacza wzrost rzędu 2,7%. Zwyżki widoczne były w (...)

 • Przemysł motoryzacyjny: mały ma pod górę?

  (...) powodów do narzekań. Ostatni rok okazał się dla niego pomyślny i przyniósł co najmniej zadowalające wyniki, którym nie zaszkodził ani skandal z silnikami Diesla ani też niepewność (...)

 • JPY, CHF i złoto zyskują

  (...) znany także jako „Człowiek Rakieta na misji samobójczej” (cytat z prezydenta Trumpa), chce być wierny swojemu przydomkowi i straszy testem kolejnej bomby termojądrowej. Taką informację (...)

 • Najpopularniejsze vany i minivany

  (...) minivany cieszą się szczególnym uznaniem polskich kupujących? Odpowiedzi na to pytanie dostarcza nam najnowsza analiza serwisu Otomoto.pl. Dowiemy się z niej również, ile średnio przyjdzie (...)

 • Najczęściej cytowane media VIII 2017

  (...) temat śmierci posła Rafała Wójcikowskiego oraz kontrowersyjnej wypowiedzi prezydenta Francji Emmanuela Macrona o Polsce. W sierpniu kontynuowano także temat wycinki Puszczy Białowieskiej (...)

 • Mercedes Sprinter 319 CDI - stary, ale jary!

  (...) się od dzieci, że ich zabawki są droższe. I ja się z tym w pełni zgadzam. Tak narodził się pomysł, żeby przetestować od czasu do czasu auto dostawcze. Wszyscy w koło jarają się super (...)

 • Yes, sklepy jubilerskie - Wiodące kolekcje firmy, aktualności, oraz lista salonów w Polsce. Możliwość zakupów on-line.

  Czytaj więcej: Biżuteria


strony : [ 1 ]
 
22
wrzesień 2017

wrzesień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2746
CHF 3,6807
USD 3,5651
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.