eGospodarka.pl

 • Stopy procentowe stoją, ale rata kredytu już wkrótce może wzrosnąć 50%

  (...) Polskiego (NBP) najważniejsza z punktu widzenia osób spłacających kredyty jest stopa referencyjna, która od marca 2015 roku wynosi 1,50 proc. To właśnie od jej poziomu w pośredni sposób (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS W5, poznaj opinie o e-condimenta Dietetta - przyprawa uniwersalna czy przeglądaj oferty pracy z miasta rogóźno.


 • Mercedes-Benz Vito Tourer 119 CDI 4MATIC SELECT

  (...) praktycznie Klasa V, tyle że bez szlachetnych akcentów czy chromowanych wstawek. Czy są one potrzebne? Wszystko zależy od gustu klienta, ale według mnie przyciemnione szyby, ciemne klosze (...)

 • Zwrot VAT w 15 dni dla firm budowlanych

  (...) który w roli podwykonawcy świadczy określone , nie otrzymuje od ich nabywcy kwoty VAT, co za tym idzie, nie odprowadza VAT do urzędu skarbowego. Jednocześnie jednak płaci VAT przy zakupach i (...)

 • Wynajem krótkotrwały to działalność gospodarcza?

  (...) podatku od przychodu z prywatnego najmu, z tytułu którego właściciel mieszkania zdecydował się płacić ryczałt ewidencjonowany. Jest tutaj jednak pewien warunek. Otóż przychód ten nie (...)

 • Umowa przekazu jako forma regulowania zobowiązań w CIT

  (...) Wnioskodawca - należąca do grupy podmiotów powiązanych kapitałowo, reguluje część swoich zobowiązań i należności z innymi powiązanymi podmiotami za pomocą instytucji przekazu. Jest to (...)

 • Chwilowa popularność MdM

  (...) taką łączną kwotę wnioski o dopłaty w ramach złożyli dotąd kupujący mieszkania. Czerwiec i lipiec były w MdM-ie spokojnymi miesiącami, ale nieoczekiwane uwolnienie dodatkowych środków (...)

 • To tylko powakacyjna chandra czy czas na zmianę pracy?

  (...) wpływ na charakter oraz tempo . Dziś pracujemy coraz intensywniej, niemal bezustannie starając się odnaleźć swoje miejsce w dynamicznie zmieniających się realiach. Zmienia się nie tylko (...)

 • Inwestycje w nieruchomości w Europie Śr.-Wsch. w I poł. 2017 r.

  (...) na rynkach w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Okazuje się, że dominującą na nich siłą są inwestorzy europejscy. Ich obecny udział w rynku sięga 46%, co jest najwyższym poziomem, jaki (...)

 • Likwidacja szkody po burzach i nawałnicach – 6 pytań i odpowiedzi

  (...) przypadku zniszczeń? Warto pamiętać, aby z zabezpieczeniem mienia nie czekać bezczynnie na pojawienie się przedstawiciela towarzystwa ubezpieczeniowego. Jest to konieczne zwłaszcza wtedy, gdy (...)

 • Osiedle Franciszkańskie w Katowicach. Ruszył IV etap

  (...) inwestycja spółki TDJ Estate, należącej do Grupy TDJ. Projekt uruchomiono przed ponad trzema laty. Od tej pory deweloper zaproponował swoim klientom 533 mieszkania, z których 455 znalazło (...)

 • Nieruchomości komercyjne w Polsce. Pikują nastroje, ale nie popyt

  (...) równowagi II kwartał bieżącego roku przyniósł spadek wskaźnika nastrojów najemców, który obniżył się z poziomu -1 do poziomu -5. Mimo to obraz polskiego rynku najmu nadal jest bardzo (...)

 • Zagraniczne wakacje 2017. Gdzie odpoczywaliśmy?

  (...) rynku turystycznego. Opracowany przez Polską Izbę Turystyki raport „Zagraniczne wakacje Polaków 2017” bazuje na danych które udało się pozyskać z serwisów Fly.pl, Travelplanet.pl i (...)

 • Jak cloud computing wspiera wyższe uczelnie?

  (...) do 2020 roku niewykorzystywanie chmury będzie w przedsiębiorstwach zjawiskiem tak rzadkim, jak obecnie brak dostępu do Internetu. W szkolnictwie akademickim, które corocznie zasila rynek pracy (...)

 • USD w dół

  (...) jak pozostawać wiernym fanem lokalnej drużyny sportowej, która jednak nie może przebić się do czołowych rozgrywek pomimo posiadania solidnych zawodników. Każdy temat, na jakim skupia się (...)

 • Wydobywanie kryptowalut - jakie znaczenie ma hashrate?

  (...) który mierzy z jaką siłą działa maszyna wydobywająca kryptowaluty. W szczególności mierzy liczbę przypadków, w których funkcja skrótu może być obliczana na sekundę. Oczekiwany zysk (...)

 • Czy first minute się opłaca?

  (...) First minute cieszyło się wśród turystów niemal nieustająco rosnącą popularnością. Tak było aż do feralnego 2008 roku, kiedy to pojawiły się dopłaty paliwowe, które sprawiły że do (...)

 • GUS: przedsiębiorstwa leasingowe 2016

  (...) ostatnie badanie objęło swoim zasięgiem 106 firm, które w minionym roku trudniły się działalnością leasingową. W badanym okresie zdołały one zawrzeć 401 tys. nowych umów dotyczących (...)

 • Finansowe tygrysy V4

  (...) mierzony wartością udzielanych kredytów, w ostatnich latach rósł o wiele szybciej niż w całej Unii Europejskiej. W latach 2011-2016 szedł w górę średniorocznie o 5 proc., podczas gdy rynek (...)

 • Murapol Siewierz Jeziorna: kolejny etap w sprzedaży

  (...) którego pomysłodawcom przyświecała idea stworzenia zrównoważonej, przyjaznej mieszkańcom i środowisku dzielnicy, powstającej przy poszanowaniu zasobów naturalnych. Inwestycja usytuowana (...)

 • Lenovo Miix 520

  (...) g (bez klawiatury) i ma grubość 9,9 mm. Wyposażony jest w ekran dotykowy IPS FHD oraz system Windows 10. Zabezpieczeniem jest zintegrowany czytnik linii papilarnych, a bransoletowy zawias pozwoli (...)

 • Stanger - Farby akrylowe, plakatowe oraz mocne kleje do drewna, do plastiku czy szkła to nasza główna oferta jako importera marki Stanger.

  Czytaj więcej: Materiały i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
6
wrzesień 2017

wrzesień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2446
CHF 3,7263
USD 3,5538
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.