eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Polska: wydarzenia tygodnia 35/2017

  (...) kanclerz Niemiec poparła tezy wypowiedzi prezydenta Macrona wypowiadane w trakcie jego wizyt w krajach naszego regionu, a które polski rząd zdecydowanie skrytykował. Nie można tego lekceważyć. (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Ewidencja przebiegu pojazdu VAT, poznaj opinie o Treecon V200 czy przeglądaj oferty pracy z miasta leżajsk.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 35/2017

  (...) Japonii. Premierzy obu krajów uzgodnili, że zaraz po Brexicie oba kraje podpiszą dwustronne porozumienie handlowe. Premier May przebywa w Japonii z trzydniową wizytą, spotkała się m.in. z (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 35/2017

  (...) rozwoju sytuacji na Półwyspie Koreańskim z powodu wojny czy nagłej śmierci dyktatora. Scenariusz wojenny to nie jest tylko teoretyczną możliwością. Impuls do takich rozważań dała (...)

 • Zwrot kosztów w przypadku odwołania pracownika z urlopu w podatku dochodowym

  (...) art. 167 § 1 , pracodawca może odwołać pracownika z urlopu tylko wówczas, gdy jego obecności w zakładzie wymagają okoliczności nieprzewidziane w chwili rozpoczynania urlopu. Do takiej (...)

 • 5 powodów, dla których decydujemy się na zakup mieszkania

  (...) swoje” Najsilniejszą grupę nabywców mieszkań na stanowią kupujący, którzy podjęli decyzję o „pójściu na swoje”. Są to osoby, które dotychczas wynajmowały mieszkanie, ew (...)

 • Wakacje za granicą: najmodniejsze miejsca nawet 57% taniej

  (...) i Bali W zestawieniu najpopularniejszych kierunków na wakacje za granicą, tuż za stolicą Sardynii uplasowały się inne wyspy jak Phuket, Malta i Bali, ale także destynacje kontynentalne (...)

 • Jeszcze tańszy kredyt we frankach?

  (...) czasie w dużej mierze wynikają z tego, co dzieje się w relacji euro/frank. Frank się osłabia w stosunku do euro, co objawia się rosnącym kursem EUR/CHF. Im jest on wyższy, tym niższy jest (...)

 • Acer Aspire S24 - komputer All-in-One

  (...) monitor o grubości zaledwie 5,97 mm. Monitor ma ekran Full HD IPS. Dzięki ramce o szerokości 2,7 mm wyświetlacz zajmuje 90% przedniej powierzchni ekranu. Ekran Aspire S24 można pochylić w (...)

 • Skroc.pl - Skracanie linków (adresów) na krótsze w dwóch domenach: skroc.pl oraz latwy.pl. Bez reklam oraz opłat, z dodatkowymi opcjami.

  Czytaj więcej: Aliasy


strony : [ 1 ]
 
2
wrzesień 2017

wrzesień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2457
CHF 3,7134
USD 3,5693
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.