eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Audytorzy weryfikują firmy w całej Polsce - XX edycja programu "Przedsiębiorstwo Fair Play"

  (...) corocznych audytów organizatorzy mogą obserwować efekty pracy wieloletnich Laureatów programu, ale jednocześnie poznają nowe innowacyjne firmy biorące udział w programie po raz pierwszy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja NIP-3, poznaj opinie o Patio Torebka Barbie Calineczka 174 czy przeglądaj oferty pracy z miasta złotoryja.


 • Własne cele mieszkaniowe w PIT: jak dokumentować?

  (...) określone w art. 21 ust. 1 pkt 131 updof, zaś jej szczegółowe regulacje w kolejnych ustępach tego przepisu. Mówi on, że dochody z powyższej sprzedaży są wolne od podatku w wysokości (...)

 • Ujemne różnice kursowe na ryczałcie ewidencjonowanym

  (...) opodatkowania ryczałtem ewidencjonowanym jest ustawa z dnia 20 listopada 1998 r. o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne. Ustawa ta jednakże (...)

 • Cele mieszkaniowe gdy zakup domu przed sprzedażą mieszkania

  (...) W 2016 r. wnioskodawca otrzymał od rodziców, które sprzedał 27 kwietnia 2017 r. a zarobione pieniądze przeznaczył na zakup domu. Akt notarialny zakupu został jednak podpisany 2 marca 2017 r., (...)

 • Awaria na drodze - o czym warto pamiętać?

  (...) Obowiązujące regulacje stanowią, że samochód uszkodzony w nawet drobnej stłuczce nie może dalej uczestniczyć w ruchu drogowym. Kierowca powinien zatem odholować go do specjalisty, który (...)

 • Co wchodzi w całkowite koszty kredytu?

  (...) powinniśmy znaleźć kredyty z prowizją wynoszącą 0%. Zanim jednak rzucimy się na ten produkt, uznając go za okazję, przestudiujmy z uwagą inne parametry tego produktu. Można bowiem z dużą (...)

 • Czy może zabraknąć pieniędzy na wypłatę odszkodowań?

  (...) podobnie jak towarzystwa ubezpieczeniowe z innych krajów, muszą uwzględniać w swoich budżetach ryzyko, jakie niosą za sobą szkody katastroficzne. Wprawdzie ryzyko ich wystąpienia jest (...)

 • Handel i wydatki na reklamę w I poł. 2017 r.

  (...) to na miano najbardziej hojnego reklamodawcy zdecydowanie zasługują super- i hipermarkety. W I półroczu br. ich wydatki na reklamę miały 66-procentowy udział w inwestycjach na promocję całej (...)

 • Wakacje 2017: najdroższe noclegi

  (...) najchętniej spędzaliśmy w Chorwacji, Hiszpanii, Portugalii i we Włoszech. Z kolei wśród polskich lokalizacji królowały Łeba, Kołobrzeg, Zakopane i Świnoujście. Jeśli jednak przyjrzeć (...)

 • Światowy wzrost gospodarczy przyspiesza, ale są zagrożenia

  (...) ekonomicznych Euler Hermes raportu “Powiew wzrostu” wynika, że światowy nie wygląda najgorzej: perspektywa europejska jest uspokajająca, a rynki wschodzące coraz bardziej stabilne. Na tym (...)

 • Wakacje z psem? Oto hotele przyjazne zwierzętom

  (...) się z czworonogiem w podróż do Wielkiej Brytanii warto odwiedzić Whitby i tamtejszy, luksusowy hotel Raithwaite Estate. W ofercie tego obiektu znajdziemy min. spa dla psów. Gama oferowanych (...)

 • Smartfon TP-Link Neffos N1 na IFA

  (...) 7,5mm grubości i 5,5 calowy ekran FHD, pod którym umieszczono 3 dotykowe przyciski. Z tyłu obudowy znajduje się czytnik linii papilarnych. Został wyposażony w szybki i wydajny procesor, który (...)

 • Nowe wyzwania CIO. Jakie priorytety ma dziś dyrektor IT?

  (...) czasach Nie jest niczym zaskakującym, że intensywnie zmieniające się otoczenie nie pozostaje bez wpływu na pracę współczesnych CIO (ang. ). Okazuje się, że niemal 2/3 z nich (64%) z powodu (...)

 • Polscy kierowcy największymi entuzjastami samochodów w Europie

  (...) przez BNP Paribas Personal Finance raportu L’Observatoire Cetelem wynika, że sprawia ona autentyczną frajdę aż 91 proc. z nas, a 88 proc. deklaruje, że źródłem przyjemności jest samo auto. (...)

 • Zabezpieczamy urządzenia, ale ochrona danych nadal kuleje

  (...) laptopach – jak to robimy? Twórcy raportu pt. „Co wiemy o ochronie danych” podkreślają, że nadrzędną rolą zabezpieczeń nie jest ochrona urządzenia, ale przechowywanych na nim danych (...)

 • Konwertowalny laptop 2w1 Lenovo Yoga 920

  (...) 1,37 kg i jest w całości wykonany z metalu w kolorach platinum, copper oraz unique bronze. Na uwagę zasługuje limitowana edycja pokryw wykonana ze szkła Gorilla Glass: Yoga 920 Vibes, Star Wars (...)

 • Rynek walutowy 28.08.-01.09.17

  (...) a to z powodu rakiety, którą wypuściła hen, w przestworza – w taki sposób, że ta przeleciała nad terenem Japonii. Donald Trump mimo wszystko nie zagroził, jak to uczynił parę tygodni (...)

 • Duet Na Kartę w Plus

  (...) mogą skorzystać użytkownicy ofert oraz JA+ Internet Na Kartę. W jej ramach otrzymają na zawsze: rabat 4 zł za pakiet kompleksowy JA+ Na Kartę, rabat 5 zł za pakiet 30 GB na 30 dni w JA+ (...)

 • Deweloperzy i budownictwo ekologiczne

  (...) rozwiązań ekologicznych nie jest jak wiadomo czymś w rodzaju nowej mody, ale koniecznością wynikającą z obligatoryjnego procesu dostosowywania się krajowych przepisów do unijnego prawa (...)

 • Certa - Trzebież - Oferta sprzedaży świeżych ryb z połowów własnych.

  Czytaj więcej: Ryby i owoce morza


strony : [ 1 ]
 
4
wrzesień 2017

wrzesień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2570
CHF 3,7350
USD 3,5718
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.