eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Wyniki finansowe banków I-VI 2017

  (...) że wynik działalności bankowej w I połowie 2017 r. pikował o 1,8%, sięgając poziomu 30,4 mld zł. Wynik z tytułu odsetek podskoczył z kolei o 11,1% do 20,5 mld zł, a wynik uzyskany z - o (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Oświadczenie o zamiarze powierzenia wykonania pracy cudzoziemcowi, poznaj opinie o Zolux Ubranko "Classic Dog" 43 cm czarny/niebieski czy przeglądaj oferty pracy z miasta bystrzyca kłodzka.


 • Kiedy przedawnia się ponowna korekta w uldze na złe długi w VAT?

  (...) terminu płatności faktury w VAT przyjmuje się, że uprawdopodobniono i przy spełnieniu pewnych dodatkowych warunków wierzyciel może odzyskać od Skarbu Państwa wykazany na niezapłaconych (...)

 • Rozliczanie kosztów pośrednich w CIT

  (...) ponosi wynikające ze zdarzeń, których skutki są rozłożone w czasie. Przykładem są koszty prenumeraty czasopism, koszty programów antywirusowych, abonamentów na ulepszenia programów (...)

 • Po najtańsze OC do Rzeszowa

  (...) kilku czynników. Dla ubezpieczycieli liczy się np. wiek prowadzącego, przebieg auta czy bezszkodowość. Ważną kwestią okazuje się również miejsce zamieszkania kierowcy. Ubezpieczyciele (...)

 • Polscy stomatolodzy zupełnie bez długów?

  (...) raport „Rynek prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce 2017. Analiza rynku i prognozy rozwoju na lata 2017─2022”) wynika, że w najbliższych latach rynek będzie wzrastał średnio o 7 proc (...)

 • myPhone POWER z baterią 5000 mAh

  (...) obudowę o wymiarach 146x71.5x9.4 mm, metalową ramkę i plecki z tworzywa. Waży jedynie 165g. Smartfon posiada 5-calowy ekran o rozdzielczości HD z technologią In-Plane Switching i zaokrąglonym (...)

 • Wyjątkowy DS 4 Crossback 1.6 THP Be Chic

  (...) na rynku w 2011 roku jako jeden z reprezentantów gamy Citroena. Cztery lata później stał się DS-em, czemu towarzyszyły ewolucyjne zmiany. Mimo sporego doświadczenia rynkowego wciąż (...)

 • Handel zagraniczny I-VII 2017

  (...) przez GUS, eksport wyrażony w dolarach USA osiągnął 123 584,4 mln USD, a import 122 959,0 mln USD, co oznacza wzrost odpowiednio o 4,7% i o 7,4%. Dodatnie saldo ukształtowało się na poziomie (...)

 • Nieudane zakupy online w zagranicznym sklepie? Zobacz, co zrobić

  (...) coraz częściej decydują się na ? Okazuje się, że głównym kryterium wyboru zagranicznych sklepów wcale nie musi cena, ale np. większy wybór towarów czy szybszy dostęp do nieosiągalnych (...)

 • Spółdzielnie mieszkaniowe do zmiany. Co je czeka?

  (...) osobowość prawną zrzeszenia, które prowadzą działalność gospodarczą w określonym celu. Zgodnie z ustawową definicją, zadaniem spółdzielni mieszkaniowych jest zaspokajanie potrzeb (...)

 • Rynek mieszkaniowy czeka na bańkę?

  (...) Jeśli za początki obecnego historycznego boomu, którego doświadcza właśnie pierwotny rynek mieszkaniowy, przyjąć pierwsze symptomy ożywienia z połowy 2013 roku, to doskonała passa (...)

 • Znajomość języków obcych: fakty i mity

  (...) Nie wymagam, aby wszyscy moi pracownicy znali dwa – mówi Sławomir Kuchta, dyrektor sprzedaży i marketingu w Wydawnictwie Cztery Głowy (fiszki.pl). Jasne jest, że oczekuję od handlowca (...)

 • Starołęcka Dolina coraz większa

  (...) przy ulicy Śliskiej w Poznaniu powstanie docelowo 350 mieszkań. Pierwsze 105 zostanie oddanych do użytkowania jeszcze w tym roku. Drugi, rozpoczęty właśnie etap osiedla Starołęcka Dolina (...)

 • Szyfrowanie danych ochroni twój Instagram

  (...) zdarzenia z naszego życia. Dokumentujemy prace oraz korzystamy z aparatu jak z notatnika – zamiast zapisać, wykonać szkic czy narysować schemat konstrukcji lub urządzenia. Ilość danych (...)

 • Umowa najmu powierzchni komercyjnych: kiedy możliwa jest zmiana najemcy?

  (...) zmiany strony umowy najmu można dokonać jedynie w drodze przelewu wierzytelności i przejęcia długu. Nie ma znaczenia czy nastąpi to w ramach jednej czynności czy też kilku. Konieczne jest (...)

 • Słońce dla dolara

  (...) wiadomości z Korei Północnej, poniedziałek przebiegał pod dyktando „rajdu ulgi” z silną postawą rynku akcji a stratami bezpiecznych przystani. Mało prawdopodobna wydaje się eskalacja (...)

 • 400 zł za ubezpieczenie? Kto ma szanse na najtańsze OC?

  (...) polskim rynku standardem, ale znaleźć można szczęśliwców, którzy zapłacą naprawdę niewiele. Analiza kilku tysięcy kalkulacji dokonanych przez użytkowników Ubea.pl pomiędzy 19 lipca do (...)

 • Stowarzyszenie jako strona w postępowaniu administracyjnym. Część 2

  (...) 31 organizacja społeczna może w sprawie dotyczącej innej osoby występować z żądaniem wszczęcia postępowania lub też dopuszczenia jej do udziału w postępowaniu, jeżeli jest to (...)

 • E-Pasmanteria - Internetowy sklep z pasmanterią zaprasza na zakupy. Posiadamy wysokiej jakości kanwy i muliny oraz narzędzia niezbędne do wyrobu tkanin.

  Czytaj więcej: Materiały i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
12
wrzesień 2017

wrzesień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2511
CHF 3,7152
USD 3,5552
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.