eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 36/2017

  (...) Moody's. Agencje chwali sytuację gospodarczą Polski, podniosła też prognozę wzrostu PKB dla naszego kraju w tym roku do 4,3 proc. z dotychczasowych 3,2 proc. Równocześnie obniżyła poziom (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Cesja nieruchomości, poznaj opinie o Łmeat Łuków Kiełbasa swojska biała surowa czy przeglądaj oferty pracy z miasta kożuchów.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 36/2017

  (...) statystycznego Eurostat w II kwartale 2017 r. PKB w strefie euro wzrósł o 0,6 proc. licząc kw/kw. Stopy procentowe EBC. Rada Prezesów Europejskiego Banku Centralnego (EBC) pozostawiła podstawowe (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 36/2017

  (...) USA wobec umów handlowych. W połowie 2016 r. amerykański prezydent zakwestionował układ o wolnym handlu NAFTA (umowa zawarta przez USA, Kanadę i Meksyk) i zagroził wyjściem USA z tego (...)

 • Ceny mieszkań w górę, ale częściej stać nas na kredyt

  (...) zauważalnie rosną, a deweloperzy wciąż chwalą się rekordową sprzedażą. Częściowym rozwiązaniem tej zagadki są niskie stopy procentowe. Z jednej strony powodują one, że inwestorom dużo (...)

 • Rozmowa kwalifikacyjna przez Skype. O czym pamiętać?

  (...) przez Skype, to ciągle... rozmowa kwalifikacyjna. Należy się zatem do niej przygotować w taki sam sposób jak zwykliśmy to czynić, szykując się na standardowe spotkanie z rekruterem. O co (...)

 • Jak bardzo przydał się assistance medyczny?

  (...) 73 proc. Polaków deklarowało zamiar wykupienia . To o 3 p.p. więcej niż przed rokiem i o 15 p.p. więcej niż w 2013 roku. Mamy zatem dobitny dowód na to, że nasza świadomość i (...)

 • DTK&W Zespół Ogłoszeniowy - Internetowy katalog ogłoszeń dla firm. Przetargi, projekty, inwestycje, licytacje, kupno/sprzedaż, oferty handlowe, baza firm.

  Czytaj więcej: Oferty i przetargi


strony : [ 1 ]
 
9
wrzesień 2017

wrzesień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
29
30
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2511
CHF 3,7194
USD 3,5239
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.