eGospodarka.pl

 • Waloryzacja emerytur od 1 marca. Jakie podwyżki?

  (...) emerytur. W tym roku na waloryzacji się jednak nie skończy. Podwyżki obejmą również świadczenia, które do tej pory opiewały na sumy poniżej 1 tysiąca złotych. - Waloryzacja emerytur i (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS D2, poznaj opinie o Sonko Kasza jęczmienna w 6 minut czy przeglądaj oferty pracy z miasta rumia.


 • Spam w 2016 r.

  (...) roku Ilość wiadomości spamowych zyskała przeszło 58-procentowy udział w całym ruchu e-mail, co względem poprzedniego roku stanowi wzrost o 3,03%. Spam wysyłano przeważnie ze Stanów (...)

 • Jaki jest rynek mieszkaniowy w Łodzi?

  (...) to miasto położone na Wzniesieniach Łódzkich w środkowej części Polski z bogatą historią i tradycjami oraz . W ostatnich latach miasto wiele zyskało, szczególnie w sferze rozwoju (...)

 • Rynek pracownika: pieniądze już nie wystarczą

  (...) kraju faktem. Pierwszy, silny nacisk na pojawił się już w momencie, gdy bezrobocie sięgnęło 10,3 proc. Gdy osiągnęło ono 8,2 procent presja ta przybrała na sile, a rynek zaczął odczuwać (...)

 • Najbardziej zakorkowane miasta na świecie 2016

  (...) 2017, a więc znamy już najbardziej zakorkowane miasta na świecie. Okazuje się, że na godziny spędzone za kółkiem najbardziej narzekać mogą mieszkańcy Mexico City. W Europie najtrudniej (...)

 • Rolnik może zarobić 20 000 zł nie płacąc podatku!

  (...) przychody ze sprzedaży przetworzonych w sposób inny niż przemysłowy produktów roślinnych i zwierzęcych, a pochodzących z własnej uprawy, hodowli lub chowu (z wyjątkiem przetworzonych (...)

 • Czy pączki w Tłusty Czwartek to już przeżytek?

  (...) nie towarzyszą im każdego dnia, ale okazuje się, że Tłusty Czwartek to świetna okazja, aby odejść od tej zasady. W Tłusty Czwartek pączki jedzą wszyscy Badanie zrealizowane przez GfK (...)

 • Oszustwo na wnuczka ciągle modne. Jak się chronić?

  (...) i na fachowca Od lat mówi się o przestępczości, której celem są emeryci. i wciąż je ulepszają, bazując na niewiedzy i dezorientacji. Jedna z nich to oszustwo na wnuczka. Poszkodowany (...)

 • Sprzedaż mieszkania: gdy nie ma dochodu, nie ma podatku

  (...) Wnioskodawca 11 marca 2013 r. W listopadzie 2016 r. nastąpiła natomiast . Cena zakupu była równa cenie sprzedaży - wynosiła 114 tys. zł. Wnioskodawca, z racji wieku i stanu zdrowia (...)

 • Niezapłacone faktury uprawniają do zwrotu VAT w terminie 25 dni!

  (...) od złożenia deklaracji rozliczeniowej. Okres ten można jednak ponad dwukrotnie skrócić. Jeżeli podatnik spełni ustawowe warunki, podatek może odzyskać już w ciągu 25 dni od złożenia (...)

 • Koniunktura konsumencka II 2017

  (...) syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej obniżył się o 0,7 p. proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca i ukształtował na poziomie -1,9. Wśród składowych (...)

 • Tajemniczy Przedsiębiorca w banku. Kredyt obrotowy i inwestycyjny

  (...) wyniki przekrojowe badań w zakresie kredytu obrotowego i inwestycyjnego. Z punktu widzenia małych i średnich przedsiębiorstw kredyty, obok usług bankowości transakcyjnej, są najważniejszymi (...)

 • Postanowienia noworoczne, czyli zdrowie, pieniądze i rodzina

  (...) Polaków przepytanych na potrzeby badania Lindorff SA deklaruje, że w tym roku nie założyła sobie żadnych celów do zrealizowania. Wśród tych, którzy posiadają, króluje chęć wzmożenia (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe i demografia. Jak to połączyć?

  (...) liczbie mieszkańców Polski obserwujemy już od kilkudziesięciu lat, a prognozy GUS wskazują, że trend ten będzie się utrzymywał. Co prawda ustawa o osobach starszych (Dz. U. 2015 poz. 1705) (...)

 • Rynek pracy specjalistów I 2017

  (...) roku nastroje pracodawców zdawały się wyhamowywać, co natychmiast znalazło swoje odzwierciedlenie w nieco skromniejszej liczbie publikowanych ogłoszeń o pracę. W styczniu jednak (...)

 • Sprzedajesz komputer? Zobacz, jak wyczyścić dysk SSD

  (...) Warto pamiętać, że proces usuwania pliku to w praktyce zmiana tylko pierwszego bajtu nazwy pliku zapisanego w tablicy alokacji na taki, który staje się niewidoczny dla systemu plików. Jego (...)

 • Eurodolar znów odbił

  (...) tendencji na rynku długu (rekordowo niskie rentowności długu Niemiec oraz wzrost dochodowości papierów francuskich przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi). Taki obraz rynków jest (...)

 • S&P500 – konsolidacja, możliwy nowy szczyt, potem przesilenie

  (...) możliwa jest kontynuacja wzrostów w ramach fali 9-tej z dna z końca stycznia. Zasięg wzrostów już raczej niewielki. Silna bariera znajduje się w okolicy 2260-2280 pkt. W dalszej perspektywie (...)

 • EUR/USD – odbicie, opór na 1.06 USD, spadki na ropie

  (...) - Wystąpienie szefa Fed z Dallas (Robert Kaplan), 08:00 (Niemcy) - Indeks zaufania konsumentów GfK, Produkt Krajowy Brutto, fin. IV kw., 09:15 (Szwajcaria) - Produkcja przemysłowa (r/r) IV kw (...)

 • Sprzedaż mieszkania z kredytem. Jak zrobić to najlepiej?

  (...) większość Polaków musi sfinansować zakup własnego M kredytem. Z badania zrealizowanego przez TNS wynika, że dzieje się tak nawet w 80% zawieranych transakcji. Czasami jednak zakupiona (...)

 • 7 podejrzanych informacji w Twoim CV

  (...) Warto przeczytać je jeszcze raz i sprawdzić, czy przypadkiem nie sabotujemy własnych działań. Czasem, zupełnie nieświadomie, wpisujemy w CV sformułowania lub informacje, które osłabiają (...)

 • Mieszkanie do wynajęcia - jak prawidłowo określić jego wartość?

  (...) momencie, kiedy niedoszacujemy wartości naszego mieszkania czy domu. Wówczas możemy wskazać dwa warianty: albo klient znajdzie się bardzo szybko, ale my poniesiemy istotną stratę finansową (...)

 • Škoda Superb 2.0 TSI 280KM Sport Line - turbo pocisk łamiący schematy

  (...) Superb ma w ogóle jakiekolwiek zadatki na auto sportowe lub chociaż usportowione? Zanim na to pytanie odpowiem, zacznijmy od spotkania z trzecią generacją Superba, czyli jak przetłumaczymy (...)

 • Muszkieterowie - Zrzeszenie niezależnych przedsiębiorców, którzy zarządzają ponad setką punktów sprzedaży: supermarketami Intermarché i supermarketami Bricomarché.

  Czytaj więcej: Hipermarkety


strony : [ 1 ]
 
23
luty 2017

luty 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3076
CHF 4,0411
USD 4,0840
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.