eGospodarka.pl

 • Święty Walenty i bezpieczeństwo w internecie

  (...) Jesteśmy przywiązani do aplikacji i nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Oczywiście wiąże się z tym pewne ryzyko, szczególnie podczas zwiększonej aktywności online w okresie walentynkowym. (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument RG-SC, poznaj opinie o Farmona Herbal Care Szampon Żeń-Szeń czy przeglądaj oferty pracy z miasta kędzierzyn-koźle.


 • Smartfon ASUS ZenFone GO

  (...) 153.40 x 76.44 x 10.95 mm oraz 5,5 calowy ekran o rozdzielczości 1280 na 720, co gwarantuje szeroki kąt widzenia – do 178 stopni. Wyposażony został w czterordzeniowy procesor Qualcomm (...)

 • Święto Zakochanych: gdzie, z kim, za ile?

  (...) dzień w roku Temat przewija się w polskim Internecie przez cały rok. Użytkownicy już od marca mają nadzieję, że przyszłoroczne Święto Zakochanych wreszcie będą mogli spędzić z (...)

 • Płatności gotówkowe: limit 15 000 zł na transakcje zagraniczne

  (...) 2017 r. art. 22p ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych i odpowiednio art. 15d ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych mówią, że podatnicy (wszyscy podatnicy CIT oraz podatnicy (...)

 • Umorzenie długu z fakturą korygującą jak za udzielenie rabatu?

  (...) Wnioskodawca sprzedawał towary oraz świadczył usługi dla . Wystawione z tego tytułu faktury przekroczyły kwotę brutto 1,5 mln zł. Spółka za faktury nie zapłaciła. Wystąpiła jednak z (...)

 • Pieniądze w związku: jak to robią Polacy?

  (...) przyczyną sprzeczek i nieporozumień. Z badania, które instytut badawczy ARC Rynek i Opinia zrealizował na zlecenie Biura Informacji Kredytowej, wynika jednak, że większość Polaków potrafi (...)

 • Grecja znowu na krawędzi. Jednak Grexit?

  (...) zobaczył, jak wygląda prawdziwy finansowy kryzys państwa. Tysiące ludzi protestujących na ulicach, brak możliwości wykonania przelewów, kolejki przed bankomatami, ograniczenia kwoty (...)

 • Prezent na Walentynki: w miłości pieniądze nie grają roli?

  (...) obliczany co roku w oparciu o transakcje dokonane kartami w dniach 11-14 lutego. Jego najnowsza odsłona dowodzi, że na przestrzeni ostatnich trzech lat łączna kwota globalnych wydatków (...)

 • Portale randkowe: jak nie znaleźć oszusta?

  (...) już nie raz pomogły znaleźć miłość. Niestety faktem jest również to, że niejednokrotnie już posłużyły oszustom i naciągaczom jako narzędzie w uzyskaniu korzyści majątkowych. Jak (...)

 • Zdolność kredytowa I 2017

  (...) której dwie pracują i każda z nich otrzymuje „średnią krajową” wynosi obecnie 455,4 tys. zł – wynika z szacunków Open Finance. Wartość ta jest medianą, a więc połowa banków (...)

 • Inflacja I 2017

  (...) danych przedstawionych przez GUS wynika, że w styczniu br. najbardziej podskoczyły ceny żywności i napojów bezalkoholowych - wzrost względem poprzedniego miesiąca sięga 1,8%. Więcej niż (...)

 • Koniec MdM już w maju?

  (...) r. jest możliwe nawet w maju lub czerwcu Ostatnia pula środków z , podlega takim samym zasadom, jak wydatkowane już fundusze. To oznacza, że do końca 2017 r. nie można wykorzystać więcej (...)

 • Klauzule niedozwolone w e-commerce 2016 roku

  (...) problemem? 395 nowych wpisów do dość imponujący wynik. Jest on jednak w znacznej mierze następstwem wydanej pod koniec listopada 2015 roku uchwały Sądu Najwyższego (sygn. akt III CZP 17/15). (...)

 • FinTechy nie zastąpią banków. Wywiad z prezesem Idea Banku

  (...) produkt na rynku leasingowym. Na czym ta nowość polega i w jakim celu właściwie powstała? Jarosław Augustyniak, prezes Idea Bank: Uruchomiliśmy leasing na kilometry, w którym miesięczna (...)

 • Dolar potrzebuje sympatii Yellen

  (...) Fed Janet Yellen przed Komisją Bankową Senatu USA będzie kartką walentynkową w stronę dolara? Jest na to szansa, jeśli Yellen będzie wierna przekazom z ostatnich komunikatów FOMC (...)

 • Polacy chcą odpoczynku. Wysokość emerytury ich nie przeraża

  (...) na rynku consumer finance” postanowili zapytać Polaków w wieku produkcyjnym o planowany czas przejścia na emeryturę. W odpowiedzi na pytanie: „Kiedy zamierza Pan/Pani przejść na (...)

 • Gdzie na zimowy city break?

  (...) Polaków sposób na krótki zimowy wypad. Z analizy zrealizowanej przez trivago.pl wynika, że na mniej więcej trzydniowe wyjazdy najczęściej wybieramy duże, europejskie miasta. Zdecydowanie (...)

 • Nieruchomości komercyjne stabilnie i do przodu?

  (...) kwartalnej ankiety RICS, poświęconej badaniu nastrojów na rynku nieruchomości komercyjnych w naszym kraju, wynika, że w ostatnich trzech miesiącach minionego roku popyt ze strony najemców (...)

 • S&P500 – możliwa lokalna korekta, krytyczne wsparcie na 2298 pkt.

  (...) możliwa jest lokalna spadkowa korekta. W średnim kilkutygodniowym terminie możliwe są dalsze wzrosty. Silna bariera znajduje się w okolicy 2260-2280 pkt. Próba jej trwałego przełamania może (...)

 • EUR/USD – silne wsparcie na 1.06 USD, możliwe korekcyjne odbicie

  (...) - Inflacja CPI, 05:30 (Japonia) - Produkcja przemysłowa, 08:00 (Niemcy) - Produkt Krajowy Brutto, wst. IV kw., inflacja konsumencka, 10:00 (Polska) - PKB n.s.a., wst. (r/r) IV kw. (prognoza 2,5% (...)

 • Mercedes A220 4matic dla młodej pary

  (...) tę markę, ze wszystkich chyba najbardziej. Lubię mieć to fajne uczucie, gdy wsiadam do auta z gwiazdą na masce i już wiem co mnie będzie czekać. Poczułem to samo z A220 4MATIC i wcale nie (...)

 • Własne mieszkanie krok po kroku

  (...) własne mieszkanie decydują się najczęściej Polacy w wieku 30 - 39 lat, a więc są to przeważnie osoby, które zdecydowały się na założenie rodziny. Z przeprowadzonego przez TNS badania (...)

 • Abikon Gdynia - Projektowanie domów jednorodzinnych oraz realizacji projektu pod klucz.

  Czytaj więcej: Mieszkaniowe


strony : [ 1 ]
 
14
luty 2017

luty 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3025
CHF 4,0340
USD 4,0525
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.

 
Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.