eGospodarka.pl

 • Rynek walutowy 06-10.02.17

  (...) dolnego ograniczenia konsolidacji, która trwa od lutego 2015 (mniej więcej), a więc dwa lata. Od początku stycznia notowania eurodolara szły jednak na północ. Rynek uznał, że na razie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Faktura korygująca VAT RR, poznaj opinie o Lidl Casa de Cafe Gold kawa rozpuszczalna czy przeglądaj oferty pracy z miasta chojnów.


 • Liczysz na prywatność w sieci? Wyłącz GPS

  (...) czy publikowanie postów informujących o wyjeździe na wakacje. To najbardziej popularne niefrasobliwości, których dopuszczamy się w sieci, a także prosta droga, by nasza prywatność w sieci (...)

 • Przelewy Elixir w I 2017 r.

  (...) Elixir 144,85 mln transakcji, których wartość zdołała sięgnąć 377,98 mld. To bardzo dobry wynik, lepszy od tego, który odnotowano w analogicznym okresie minionego roku (odpowiednio 131,35 (...)

 • POWER czyli siła edukacji

  (...) Edukacja Rozwój (PO WER), jak jego poprzednik – Kapitał Ludzki, stawia na wzrost kompetencji i umiejętności Polaków. Jednak jego kształt i zasady zdobywania środków znacznie różnią się (...)

 • Wtórny rynek nieruchomości I 2017

  (...) cen mieszkań. Największe różnice dotyczą Poznania, gdzie średnia cena nabywanych mieszkań spadła ponownie poniżej poziomu 5000 zł za m kw. (obecnie 4932 zł). Ostatnio podobne ceny (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych II 2017

  (...) bankowcy zapowiedzieli, że w I kwartale zaostrzą politykę kredytową. Spodziewają się bowiem istotnego wzrostu popytu na kredytu hipoteczne. Ich przewidywania są zapewne związane z olbrzymim (...)

 • Dlaczego długi Polaków coraz bardziej rosną?

  (...) z nas gotowych jest przyznać, że to ostateczność lub zło konieczne. Jednocześnie jednak niejednokrotne traktujemy go jako dobry sposób na zdobycie dóbr, których cena jest zbyt wysoka, aby z (...)

 • Jaki będzie rok 2017 w kredytach?

  (...) pod względem wartości udzielonych kredytów konsumpcyjnych, a kredyty mieszkaniowe trzymały się mocno, osiągając poziom zbliżony do odnotowanego w 2015 roku. Jaki będzie rok 2017? Na (...)

 • Jaki kurs waluty obcej na zbiorczej fakturze korygującej?

  (...) Wnioskodawca handluje aromatami, esencjami, dodatkami paszowymi, barwnikami spożywczymi, oraz innymi dodatkami żywnościowymi i chemicznymi. Kontrahentom są w stosunku do całej sprzedaży (...)

 • E-commerce motorem wzrostu największych sieci detalicznych

  (...) wynika, że suma przychodów, które największe zdołały wygenerować w minionym roku podatkowym zdołała osiągnąć niemal 4,31 bln dolarów, co oznacza wzrost o 5,2 proc. „Pomimo niełatwych (...)

 • USD dostał nowych sił

  (...) Wystarczyło jedno zdanie od niego, aby rynki porzuciły wszystkie swoje obawy i teraz przy każdej ocenie danych z gospodarki globalnej szklanka jest do połowy pełna. Wczoraj Trump na spotkaniu z (...)

 • Ekonbud-Fadom szykuje nowe mieszkania w Zielonej Górze

  (...) oddanego już do użytkowania projektu Zachodnia. Nowe mieszkania powstają u zbiegu ulic Zachodniej i Wyszyńskiego. Deweloper zaplanował powstanie trzech sześciokondygnacyjnych budynków, a w (...)

 • Jaki samochód dla kobiety?

  (...) się, że kobiety poszukujące auta znacznie wykraczają poza utarte stereotypy. To nie kolor i design są dla nich najważniejsze, a coraz częściej funkcjonalność i uniwersalność. Gustów jest (...)

 • EUR/USD – możliwa spadkowa piątka, złoto odbija się od oporu

  (...) - Raport RBA nt. polityki monetarnej I kw., 04:22 (Chiny) - Handel zagraniczny, 10:30 (Wlk. Brytania) - Bilans handlu zagranicznego, produkcja przemysłowa, 14:30 (Kanada) - Sytuacja na rynku pracy, (...)

 • Polskie firmy odzieżowe - królowe social mediów

  (...) sprawę, że aktywność w internecie to w dzisiejszych czasach już konieczność. Topową marką okazało się Mosqito, które posiada przeszło 80 tysięcy followersów na oraz niemal 601 (...)

 • Mitsubishi ASX 1.6 2WD Intense Plus budzi zaufanie

  (...) delikatny retusz twarzy. Jego efektem są osłony dolne, zderzak z chromowanymi uzupełnieniami i wąski grill. Dzięki tym elementom auto prezentuje się nie tylko nowocześniej, ale także (...)

 • Best Pest, Jaworzno - Producent preparatów do deratyzacji, dezynsekcji i ochrony roślin, poradnik na temat zwalczania szkodników.

  Czytaj więcej: Środki ochrony roślin


strony : [ 1 ]
 
10
luty 2017

luty 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3030
CHF 4,0322
USD 4,0435
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.