eGospodarka.pl

 • 100% zwyżki OC po stłuczce? To możliwe

  (...) po stłuczce? Ubea.pl przeanalizowała wpływ szkody na ceny obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego. Zbadano przypadek dwóch Warszawiaków, właścicieli Fiata Grande Punto. Do analizy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS RSA, poznaj opinie o Bio Oaza Organic Products Kostka rosołowa warzywna bez dodatku soli czy przeglądaj oferty pracy z miasta mikołów.


 • Zaliczka na podatek z etatu przy wspólnym opodatkowaniu małżonków

  (...) zakład pracy (jako płatnik) pomniejsza obliczoną od należności wypłacanych pracownikowi w związku z zawartą umową o pracę o kwotę 46,33 zł miesięcznie, o ile zostanie mu przedłożone (...)

 • Podatek VAT: sprzedaż samochodu wykupionego z leasingu operacyjnego

  (...) , zaś po jego zakończeniu, prywatnym wykupem, jest coraz częściej spotykane wśród firm. Dzięki niemu bowiem samochód, który w trakcie trwania umowy leasingu służył firmie, w chwili wykupu (...)

 • MIX T-Mobile: telefon i Internet w SuperZestawie

  (...) i przejrzysta oferta łączona, a w niej wszystkie niezbędne usługi głosowe i internetowe za 60 zł miesięcznie. Na SuperZestaw składają się 2 oferty: oferta MIX z telefonem za 35 zł oferta (...)

 • Pomysł na Walentynki: co planujemy, o czym marzymy?

  (...) tys. Polaków, dowodzi, że Święto Zakochanych na dobre zakorzeniło się w naszej tradycji. Wprawdzie istnieje spora rzesza jego przeciwników, którzy sprzeciwiają się "importowaniu" obcych (...)

 • 10 prognoz dla CIO na 2017 r.

  (...) punktu widzenia współczesnych CIO prognoz na najbliższe 36 miesięcy. Prognoza 1: Już w 2019 roku 4 na 10 projektów informatycznych będzie odnosić się do tworzenia nowych usług cyfrowych (...)

 • Wakacje 2017: Portugalia ciągle w cenie

  (...) w turystyce wyjazdów Mamy kolejny w tym sezonie rekord sprzedaży wycieczek Ostatni raport z systemu MerlinX był już szesnastym, który odnosił się do nowego roku turystycznego, a więc do (...)

 • Nowe Miasto: ATAL buduje we Wrocławiu

  (...) przy ulicy Obornickiej, na terenie dzielnicy Różanka. Pierwszy etap realizacji zakłada powstanie dwóch budynków - pięcio- i sześciopiętrowego, a w nich 152 mieszkań o powierzchni od 42,07 do (...)

 • myPhone 3310 już w sprzedaży

  (...) zaokrągloną na bokach obudowę oraz czytelny, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,77’’. Wyposażony został w Dual SIM, tak więc można go wykorzystać do celów służbowych i (...)

 • Wynajem mieszkań: społeczne agencje będą przełomem?

  (...) mieszkań prywatnych jak i publicznych Koncepcja uruchomienia społecznych agencji najmu (tzw. SAN-ów), pojawia się w krajowych mediach już od kilku lat – tłumaczy Andrzej Prajsnar, ekspert (...)

 • Jest nowa składka zdrowotna

  (...) wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw, włącznie z wypłatami z zysku, wyniosło w czwartym kwartale 2016 r. 4 404,17 zł. ¾ tej wartości to minimum, od jakiego właściciel działalności (...)

 • Eurodolar cofnął się

  (...) zachować fakt, że rentowność długu USA 10Y pozostaje w okolicach kilkutygodniowych minimów (2,40 proc.) Przy sporej niepewności dotyczącej politycznej przyszłości Starego Kontynentu (...)

 • Kredyty dla firm: w jakiej wysokości, na jakie cele?

  (...) własną działalność gospodarczą szukały najczęściej (35 proc. ankietowanych) kredytu w przedziałach od 10 001 do 50 000 zł. 25 proc. badanych szukało natomiast kredytu od 100 001 do 500 (...)

 • S&P500 – możliwy powrót do 2265 pkt.

  (...) giełdach w USA może doprowadzić do spadków. Ważne wsparcie jest w rejonie 2030 pkt. Przebicie tego wsparcia wygeneruje sygnał do poważniejszej przeceny. Będzie to wtedy korekta wzrostów z (...)

 • EUR/USD – ważne wsparcie na 1.0655 USD, dalsze spadki na ropie

  (...) Decyzja ws. stóp procentowych, 00:50 (Japonia) - Bilans płatniczy, 14:15 (Kanada) - Rozpoczęte budowy domów, 16:00 (Polska) - Komunikat po posiedzeniu RPP, 16:30 (USA) - Tygodniowa zmiana (...)

 • Bank Pekao i PKO BP. Braterstwo czy trudne kuzynostwo?

  (...) bank. Jego aktywa w trzecim kwartale wyniosły ponad 268 mld zł. Bank Pekao jest pod tym względem sporo mniejszy – jego aktywa na koniec września 2016 r. wynosiły 160 mln zł. Co ciekawe, o ile (...)

 • Suzuki Baleno 1.0 BoosterJet Elegance. Niezły oryginał

  (...) ja jestem jakiś dziwny? Nie, ty jesteś oryginalny” - ten bon mot kabaretu „Ani Mru Mru” charakteryzuje eksterier auta. Nie jest to typowy hatchback, bo ma, w mojej opinii, cechę liftbacka (...)

 • Podwykonawstwo w Horyzoncie 2020

  (...) jest jednym z ważniejszych etapów tworzenia koncepcji projektu. Może się bowiem okazać, że nie wszystkie działania zostaną „pokryte” kompetencjami konsorcjantów lub są one na tyle (...)

 • Prymat - Producent przypraw, mieszanek i suszy oraz uniwersalnej przyprawy do potraw Kucharek.

  Czytaj więcej: Dodatki i przyprawy


strony : [ 1 ]
 
8
luty 2017

luty 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3128
CHF 4,0521
USD 4,0521
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.

 
Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.