eGospodarka.pl

 • Przeciętne wynagrodzenie IV kw. 2016

  (...) w 2016 r. wyniosło 4047,21 zł - podał Główny Urząd Statystyczny. Realny wzrost przeciętnego wynagrodzenia w 2016 r. w stosunku do 2015 r. wyniósł 4,2 %. Kwota bazowa w 2016 r. wyniosła (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument PL-USA 7, poznaj opinie o AA Ciało Dojrzałe Ujędrniająco-antycellulitowy żel do mycia ciała czy przeglądaj oferty pracy z miasta działdowo.


 • Orange Love: światłowód, telewizja 4K i nielimitowane rozmowy

  (...) Love są dostępne w kilku wariantach. Największy zawiera 4 usługi: internet domowy Orange Światłowód o prędkości nawet 600 Mb/s lub Neostradę o wybranej prędkości, Telewizję z niemal 100 (...)

 • Jest nowa legitymacja emeryta

  (...) 1 lutego bieżącego roku. Od poprzedniego dokumentu różni ją nie tylko bardziej wyrazista kolorystyka, ale również parę innych detali. Po pierwsze, posiada ona pisany językiem Braille’a (...)

 • Opodatkowanie dochodów małoletnich dzieci

  (...) też opiekunowie prawni) są obowiązani doliczyć dochody małoletnich dzieci do swoich w rocznym PIT i razem je opodatkować. Chodzi tutaj zarówno o dochody krajowe jak i zagraniczne, o ile (...)

 • Ulga mieszkaniowa: odwodnienie terenu zwalnia pieniądze z podatku

  (...) Wnioskodawca otrzymał w w 2013 r. nieruchomość, którą następnie sprzedał w grudniu 2014 r. pieniądze uzyskane ze sprzedaży chciałby zainwestować w prace melioracyjne odprowadzenia wody (...)

 • Mieszkanie dla Młodych: wnioski I 2017

  (...) Krajowego opublikował komunikat o wstrzymaniu przyjmowania wniosków o dofinansowanie w ramach programu na rok 2017. Było to związane z wyczerpaniem środków dostępnych na ten rok, wartość (...)

 • Digital goods - rozrywkowa gałąź e-commerce

  (...) czyli treści cyfrowe, to dane wytwarzane i dostarczane w postaci cyfrowej. Komisja Europejska w swojej definicji zwraca uwagę, przy klasyfikowaniu treści cyfrowych nie jest istotne „czy dostęp (...)

 • Catalyst: ruszają obligacje komunalne

  (...) Ostrołęki podjęła uchwałę o emisji obligacji o wartości 30 mln zł. Pozyskane w ten sposób środki mają zostać przeznaczone na wkład własny w rozbudowę mostu na Narwi oraz na spłatę (...)

 • Najczęściej cytowane media 2016

  (...) opiniotwórczych mediów w roku 2016 zajęły: TVN24, Radio ZET, Dziennik Gazeta Prawna, Fakt, SuperExpress. W mediach najczęściej poruszano kwestie dotyczące Trybunału Konstytucyjnego. Szerokim (...)

 • Rosną wydatki na obronność

  (...) Deloitte opracowaniu, światowe wydatki na obronność sięgnęły w 2015 roku 1,76 bln dolarów. Za przeszło 1/3 tej kwoty odpowiadał budżet obronny USA z wydatkami 595,5 mld dolarów. Na (...)

 • 6 pytań o Internet Rzeczy

  (...) wątpienia cyberprzestępcy wykorzystają jeszcze niejeden raz. Eksperci szacują, że w czasie wspomnianego ataku korzystano z zaledwie dziesięciu procent z pół miliona węzłów, które (...)

 • Kredyt kupiecki nie redukuje opóźnień w płatnościach

  (...) w Polsce zostało przeprowadzone w momencie, gdy polska gospodarka tymczasowo spowolniła. Odnotowany spadek inwestycji w aktywa trwałe był konsekwencją wolniejszego angażowania środków z (...)

 • Handel detaliczny z 1 mld długu

  (...) (537 tys. firm zatrudniających około 2 mln pracowników) problemy, z którymi boryka się handel detaliczny, mogą martwić. Obecne zadłużenie przedsiębiorstw z tego sektora opiewa na przeszło (...)

 • RBNZ skarcił rynek

  (...) dziką kartę i skutecznie zbił oczekiwania dotyczące podwyżki stóp procentowych, które zakładały 90-proc. szans na ruch przed końcem tego roku. RBZN zgodnie z oczekiwaniami utrzymał (...)

 • S&P500 – konsolidacja, wsparcie na 2285 pkt.

  (...) giełdach w USA może doprowadzić do spadków. Ważne wsparcie jest w rejonie 2030 pkt. Przebicie tego wsparcia wygeneruje sygnał do poważniejszej przeceny. Będzie to wtedy korekta wzrostów z (...)

 • EUR/USD – opór na 1.0720 USD, korekcyjne odbicie na ropie

  (...) - Handel zagraniczny, 14:30 (USA) - Wnioski o zasiłek dla bezrobotnych, 15:10 (USA) - Wystąpienie szefa Fed z St. Louis (James Bullard), 19:10 (USA) - Wystąpienie szefa Fed z Chicago (Charles (...)

 • Walentynkowe oferty pracy. Jak ustrzelić pracę dorywczą?

  (...) potężnym pracodawcą, jak czy Zajączek, to też generuje tymczasowe miejsca pracy – mówi Joanna Żukowska, ekspert międzynarodowego serwisu rekrutacyjnego MonsterPolska.pl Zwykle pracodawcy (...)

 • Wszechstronne Audi A4 allroad quattro 2.0 TDI S tronic

  (...) marki możemy kupić każdą wersję nadwoziową A4 allroad quattro... pod warunkiem, że będzie to kombi! Otóż, inżynierowie Audi wykoncypowali, że uterenowione A4 może być tylko w takim (...)

 • Magnetja - Obsługa informatyczna firm: nadzór nad funkcjonowaniem systemu komputerowego oraz sieci komputerowej, usługi internetowe, projektowanie i wykonywanie serwisów WWW.

  Czytaj więcej: Usługi kompleksowe


strony : [ 1 ]
 
9
luty 2017

luty 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3162
CHF 4,0533
USD 4,0332
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.