eGospodarka.pl

 • Monitor Philips Moda 245C7QJSB

  (...) wyświetlacza o grubości tylko 2,5 mm, dzięki czemu można łatwo stworzyć konfigurację wieloekranową. Profil boczny obudowy PHILIPS 245C7QJSB ma w najwęższym miejscu tylko 5,2 mm (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa komisu, poznaj opinie o Madej & Wróbel Pasztetowa domowa czy przeglądaj oferty pracy z miasta ząbki.


 • Świadectwo pracy bez informacji o zwolnieniu dyscyplinarnym?

  (...) zawiera wszystkie informacje na temat rozwiązania umowy o pracę - podstawy prawnej, trybu w jakim została rozwiązana czy wygasła. Jeśli umowa o pracę została rozwiązana za wypowiedzeniem (...)

 • Wakacje 2017: ceny nie spadają

  (...) w turystyce wyjazdów Sprzedaż wycieczek ciągle dopisuje Najświeższy, siedemnasty już raport z systemu MerlinX, który odnosił się do nowego roku turystycznego, a więc do imprez (...)

 • Oferty pracy: gdzie i kiedy szukać zatrudnienia?

  (...) na polskim , ze szczególnym wskazaniem jego sezonowości oraz regionalnego rozmieszczenia propozycji zatrudnienia. Z raportu wynika, że publikowane oferty pracy dotyczyły przede wszystkim (...)

 • Tanie mieszkanie? Już za 23 tys. zł

  (...) pośrednictwem doradców Metrohouse w 2016 r. miało cenę niższą niż 100 tys. zł. Poza niską ceną całościową za lokal, warto dodać, że średnia cena m kw. najtańszej pierwszej (...)

 • Koszty pracownika w rocznym PIT: tylko okresowe bilety imienne

  (...) Wnioskodawca pracuje na uczelniach. Na stałe mieszka w K., zaś pracuje w Instytucie w W. oraz uczelni wyższej w K. Do pracy wnioskodawca dojeżdża pociągami. Koszty przejazdów są dużo wyższe (...)

 • Płatność gotówką: pojęcie transakcji i jednorazowej wartości transakcji

  (...) ust. 1 ustawy o swobodzie działalności gospodarczej, występuje obowiązek dokonywania lub przyjmowania płatności związanych z wykonywaną działalnością gospodarczą za pośrednictwem (...)

 • Polskie miasta – dla kogo najdroższe OC?

  (...) powiem ci, ile zapłacisz za OC” – zwykli mawiać przedstawiciele ubezpieczycieli. Zasada nie jest skomplikowana – im większe polskie miasta, tym wyższa cena OC. Dlaczego? Miejsce (...)

 • Kradzież dokumentów a wyłudzenia IV kw. 2016

  (...) r. liczba prób wyłudzeń oscylowała wokół 1,5 tys. W ostatnim kwartale podskoczyła do 1,9 tys., ale nadal mieści się to w dość stabilnym przedziale 1,5-2 tys., jaki obserwujemy już od (...)

 • Praca - moja miłość?

  (...) i jak pielęgnować to uczucie tak, aby mogło trwać jak najdłużej? Odpowiedzi na to pytanie udziela Sabina Dąbrowska-Olbryś, Human Resources Manager w Grupie Pracuj i ekspert z zakresu (...)

 • Czy hossa na giełdzie wpłynie na obligacje korporacyjne?

  (...) idzie w górę już od początku października ubiegłego roku, zyskując w tym czasie prawie 25 proc., o hossie mówi się odważniej od kilku tygodni. Ruch ten został dostrzeżony nie tylko przez (...)

 • Zatrudnianie cudzoziemców potrzebne jak nigdy?

  (...) pracy jest co najmniej dobra. Niestety nie dla wszystkich. Koniunkturą cieszą się przede wszystkim kandydaci do pracy. Nieco gorzej mają pracodawcy, którzy coraz częściej borykają się z (...)

 • Inwestycje w nieruchomości komercyjne: Polska na czele regionu

  (...) dowodzą, że w minionym roku całkowita wartość transakcji inwestycyjnych zawartych na rynkach w regionie Europy Środkowo-Wschodniej zdołała przewyższyć 12,5 mld euro. Palmę pierwszeństwa (...)

 • S&P500 – kolejny szczyt, możliwa lokalna korekta

  (...) możliwa jest lokalna spadkowa korekta. W średnim kilkutygodniowym terminie możliwe są dalsze wzrosty. Silna bariera znajduje się w okolicy 2260-2280 pkt. Próba jej trwałego przełamania może (...)

 • Yellen nadaje kurs dla dolara

  (...) prezes Fed Janet Yellen zainicjowała umocnienie USD, nawet mimo tego, że mało było nowych informacji. Yellen głownie powtórzyła, że „nierozsądnym” byłoby zwlekanie z zacieśnianiem (...)

 • EUR/USD – przekroczone silne wsparcie na 1.06 USD

  (...) - Indeks zaufania konsumentów, 10:30 (Wlk. Brytania) – Sytuacja na rynku pracy, 11:00 (Strefa Euro) - Handel zagraniczny, 14:30 (USA) - Inflacja konsumencka, Sprzedaż detaliczna, Indeks NY Empire (...)

 • Czy Rejestr Domen Zakazanych powinien zostać zakazany?

  (...) przerzucony na przedsiębiorców telekomunikacyjnych, których nowe przepisy zobowiązują (aczkolwiek dopiero od 1 lipca 2017 roku) do uniemożliwienia dostępu do stron internetowych wpisanych do (...)

 • Polski rynek inwestycyjny liderem CEE?

  (...) na wartość transakcji inwestycyjnych zawieranych na terenie naszego kraju wpłynęło przede wszystkim 6 transakcji z warszawskiego rynku biurowego, które odpowiadały za 15% całej aktywności (...)

 • System wynagradzania: 7 postanowień na 2017 rok

  (...) najczęściej twórz raporty dotyczące relacji wynagrodzeń w Twojej firmie w stosunku do płac rynkowych. Skupiaj się na tym jak Twoja firma pozycjonuje się względem konkurencji, ale nie (...)

 • Elektromontex - Produkcja układów związanych z pomiarami i sterowaniem w energoelektryce i automatyce przemysłowej. Bydgoszcz.

  Czytaj więcej: Elektronika i elektrotechnika


strony : [ 1 ]
 
15
luty 2017

luty 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3025
CHF 4,0420
USD 4,0752
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.

 
Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.