eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Dziś Światowy Dzień Mediów Społecznościowych. Jakie błędy popełniamy?

  (...) ważną rolę w naszym codziennym życiu. Musimy jednak musimy mieć się na baczności, bowiem media społecznościowe są jednym z głównych celów cyberprzestępców, a znajomość ich technik (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja VAT-23, poznaj opinie o XIMA Włóczka tasiemkowa Venecja czy przeglądaj oferty pracy z miasta żmigród.


 • Od lipca wyższe wypłaty rent i emerytur

  (...) 1 lipca, oznacza dla emerytów i rencistów, ale także osób pobierających zasiłki, dalszą obniżkę podatków. Wynika to z faktu, iż stawka podatku dochodowego od osób fizycznych, czyli tzw (...)

 • Polacy wolą Disney+ od Netflixa

  (...) oficjalnie korzystać z Disney+. SentiOne, polska firma zajmująca się m.in. monitoringiem Internetu z wykorzystaniem zaawansowanej technologii sztucznej inteligencji, sprawdziła, co o wyczekiwanej (...)

 • Raty kredytów rosną dużo szybciej niż ceny najmu

  (...) m.in.: Jakie były ceny najmu w maju 2022? Jaka jest obecnie rentowność inwestycji w mieszkanie? Jak wypada porównanie kosztów najmu i rat kredytu? Wojna na Ukrainie wywołała w Polsce (...)

 • Branża eventowa ruszyła z impetem, ale ma 360 mln zł zaległości

  (...) m.in.: Jakie zaległości ma branża eventowa? W jakiej kondycji są agencje eventowe? Jakie jest zadłużenie organizatorów targów, wystaw, kongresów i konferencji? Rok 2022 to przede (...)

 • Ceny ubezpieczenia OC zaskakują

  (...) m.in.: Jakie były średnie w I półroczu 2022 roku? Gdzie płaciliśmy najwięcej za OC? Gdzie odnotowano największe odchylenia od średniej ceny OC? Pierwsze półrocze 2022 r. przyniosło (...)

 • Przemysł motoryzacyjny: trwają zmagania z rzeczywistością

  (...) m.in.: O ile względem minionego roku wzrosła produkcja sprzedana ? Jak radzi sobie eksport przemysłu motoryzacyjnego oraz części i akcesoriów motoryzacyjnych? Jakim trendom ulega zatrudnienie (...)

 • Jak bardzo opłaca się praca w gamedev? Wynagrodzenia od 6 tys. brutto

  (...) m.in.: Kogo szuka polska branża gamedev? Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć twórcy gier? Kto najczęściej marzy o karierze w gamedevie?Jak mówi Magdalena Rogóż, ekspertka ds. rynku IT ze (...)

 • EUR/CHF poniżej parytetu

  (...) dla rynków. Podwyżka o 50 pb nie była brana pod uwagę i w związku z tym nie była wyceniana. Wzrost stóp proc. nie był jedynym zaskoczeniem. W połowie czerwca widzieliśmy 2 proc. spadki (...)

 • Monitor Philips 34E1C5600HE

  (...) VA, wyświetlający 16,7 milionów kolorów; Rozdzielczość UltraWide Quad HD (3440 x 1440 px) przy odświeżaniu ekranu 100 Hz; Wielofunkcyjny port USB-C z DP Alt Mode i Power Delivery 65 W (...)

 • Workation i praca zdalna zagrożeniem dla pracodawców?

  (...) m.in.: Na jakie problemy narzekają firmy oferujące możliwość pracy zdalnej? Jakie działania powinny podejmować, aby ograniczyć skalę kłopotów? Co jest potrzebne, aby możliwe stało (...)

 • Stado ogierów Książ - Stado i stadnina koni rasy śląskiej, jeżdziectwo, rekreacja, sport.

  Czytaj więcej: Konie


strony : [ 1 ]
 
30
czerwiec 2022

czerwiec 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,6806
CHF 4,6904
USD 4,4825
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.