eGospodarka.pl

 • Wynagrodzenia za pracę w magazynie sięgają 25 tys. zł brutto

  (...) Po chwilowym spowolnieniu na początku pandemii i niepewności związanej z wojną, wszystko nadal działa z pełną parą i obserwujemy rosnące zainteresowanie ze strony inwestorów i najemców (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja VAT-9, poznaj opinie o Candy CCT 61/1 X czy przeglądaj oferty pracy z miasta łosice.


 • Coraz więcej kampanii phishingowych

  (...) Skąd bierze się skuteczność cyberprzestępców? Stosują oni kombinację taktyk spoofingu - podszywania się pod prawdziwych nadawców wiadomości, jak i socjotechnik, które mają na celu (...)

 • Ceny mieszkań nie spadają z powodu wakacji kredytowych?

  (...) m.in.: Jak wzrósł WIBOR 3M? Dlaczego ceny mieszkań nie spadają? W których miastach ceny mieszkań wzrosły najbardziej? Choć raty kredytów hipotecznych wciąż rosną i spada ich (...)

 • "Mieszkanie bez wkładu własnego" jest, ale kredytów brak

  (...) dnia wejścia w życie ustawy o gwarantowanym kredycie mieszkaniowym, to wciąż żaden z banków nie ma go w swojej ofercie – mówi Marek Wielgo, ekspert GetHome.pl. Banki miały pół roku na (...)

 • Czy strajk pracowników znajduje zrozumienie?

  (...) m.in.: Z jakich powodów jesteśmy gotowi strajkować? Strajki których grup zawodowych znajdują największe poparcie wśród Polaków? Dlaczego niektórzy obawiają się podjęcia strajku (...)

 • Spokojny handel na Wall Street

  (...) rynku długu. Rentowności obligacji skarbowych rosły po dynamicznych spadkach w ubiegłym tygodniu. Rentowność amerykańskich obligacji rządowych 2-letnich wzrosła o 6 pb do 3,12%, a papierów (...)

 • ICT: AB SA liderem Computerworld TOP 200

  (...) m.in.: Jak prezentuje się zestawienie największych firm informatycznych nad Wisłą? Które z przedsiębiorstw mogą pochwalić się najwyższą dynamiką wzrostu? Które z branż notują (...)

 • W pracy przeważa optymizm, ale...

  (...) m.in.: Jakie nastawienie do pracy cechuje polskich pracowników? Czy oczekują możliwości ? Jak duża jest rzesza Polaków noszących się z zamiarem ?Firma ADP, globalny lider usług (...)

 • Ford Tourneo Connect 2022

  (...) do rodziny samochodów użytkowo-osobowych. Pod względem stylistycznym jest niemal lustrzanym odbiciem Caddy. Czy to źle? W tym segmencie jest to popularne zjawisko. Nie zmienia się koncepcji (...)

 • Laptopy Dell XPS 13 i XPS 13 2-in-1

  (...) XPS 13 jest dostępny z systemem Windows 11 albo Ubuntu 20.04. Jest smukły, lekki i kompaktowy, zapewnia długi czas pracy na akumulatorze, wynoszący do 12 godzin, bezproblemowo mieści się w (...)

 • Dziecko na wakacjach - jak zweryfikować kwalifikacje opiekunów?

  (...) zweryfikować kwalifikacje kadry obozu i legalność jego organizacji? Jest co najmniej kilka dokumentów, które muszą być udostępnione do ich wglądu. Przede wszystkim forma wypoczynku musi być (...)

 • Korzekwa. - Producent okien i drzwi z drewna klejonego warstwowo. Wilkowiecko.

  Czytaj więcej: Drzwi i okna


strony : [ 1 ]
 
28
czerwiec 2022

czerwiec 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,7004
CHF 4,6513
USD 4,4377
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.