eGospodarka.pl

 • Czy inwestowanie w obligacje jest teraz opłacalne?

  (...) nikt odpowiedzialnie nie może powiedzieć, że istnieje coś takiego jak „bezpieczne obligacje”. Inwestowanie zawsze wiąże się z ryzykiem zmiennej wartości. Kluczem do zysków jest chłodna (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o eksmisję z lokalu mieszkalnego, poznaj opinie o Ardo DWB 60 ALW czy przeglądaj oferty pracy z miasta rawicz.


 • Citroen C5 X 2022

  (...) ma bezpośredniego poprzednika. Tak w ogóle to trudno go sklasyfikować. Wiemy, że reprezentuje segment D, co odrobinę ułatwia sprawę. Jego sylwetka powoduje jednak, że wskazanie konkurentów (...)

 • Ideal Idea City Park Poznań

  (...) Formad (IIF) będzie oferowany w formule BTS przede wszystkim dla dużych podmiotów. Budowa ruszy na początku przyszłego roku, a oddanie parku do użytkowania nastąpi pod koniec III kwartału (...)

 • Tata na urlopie macierzyńskim, rodzicielskim i ojcowskim

  (...) m.in.: Ile urlopu macierzyńskiego przysługuje ojcu? Jak długo trwa urlop rodzicielski? Ile trwa urlop ojcowski? Rodzice nowo narodzonego dziecka mogą liczyć na 52 tygodnie wolnego od pracy (...)

 • Wymiana handlowa między Polską a Hiszpanią

  (...) czwartą gospodarką Unii Europejskiej i trzecią gospodarką strefy euro (po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej). W 2019 roku PKB tego kraju stanowiło 7,6% PKB UE. W 2018 r. całkowity (...)

 • Inflacja na ustach wszystkich

  (...) maju wyniosła 8,1 proc i była znacznie wyższa, niż szacowali ankietowani wcześniej ekonomiści. Wówczas wielu pocieszało się faktem, że to prawdopodobnie szczyt. Prawdopodobnie jednak daleko (...)

 • Przeciętny metraż nowego mieszkania się kurczy

  (...) zmniejszali powierzchnię mieszkań oddawanych do użytkowania – sugerują dane GUS. Był to efekt popularności tzw. kompaktowych mieszkań, czyli takich, które przy danej liczbie pokoi mają (...)

 • Jakie zarobki księgowych w 2021 roku?

  (...) kompetencji. Starszy księgowy zarabiał o ponad 40% więcej niż młodszy księgowy. Najwyższe płace otrzymywali księgowi w Warszawie (5 973 PLN) i Wrocławiu (5 549 PLN). Poniżej 4 000 PLN (...)

 • Monitor AGON PRO AG344UXM

  (...) podświetlenie MiniLED ze 1152 strefami wygaszania. Pozwala to na całkowite wyłączenie podświetlenia matrycy w miejscu, gdzie wyświetlana scena ma być ciemna. Takie rozwiązanie przekłada się (...)

 • Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy - Informacje o terminalu i jego historii, rozkład lotów, zbiór informacji dla podróżnych.

  Czytaj więcej: Lotniczy


strony : [ 1 ]
 
20
czerwiec 2022

czerwiec 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,6731
CHF 4,5993
USD 4,4400
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.