eGospodarka.pl

 • Polacy o handlu internetowym

  (...) m.in.: Z jakimi problemami spotykają się Polacy kupujący online? Co sądzą polscy konsumenci o dyrektywie Omnibus? Co myślą Polacy o nieuczciwych praktykach sklepów internetowych? Z badania (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-4/D, poznaj opinie o Lirene Folacyna Intense Przeciwzmarszczkowy krem na szyję i dekolt czy przeglądaj oferty pracy z miasta połczyn-zdrój.


 • Lenovo prezentuje ThinkSmart One Smart Collaboration Bar

  (...) system działający na systemie Windows 10 IoT Enterprise z wbudowanym procesorem Intel® Core™ 11. generacji z technologią vPro®. Dzięki obsłudze znanych aplikacji do wideokonferencji, takich (...)

 • ZUS DRA trzeba składać co miesiąc

  (...) że nie muszą składać deklaracji ZUS co miesiąc. Tak było w poprzednich latach. W tym roku wprowadzony został obowiązek składania comiesięcznej , jednak wielu przedsiębiorców tego nie (...)

 • Jakość życia 2/3 Polaków pogorszyła się

  (...) w badaniu ZPF i IRG SGH na temat sytuacji na rynku consumer finance zadano respondentom pytanie, czy obawiają się wpływu wojny w Ukrainie na ich kondycję finansową. Aż 84,6% respondentów (...)

 • Co 5. apteka jest zadłużona

  (...) m.in.: Jak bardzo zadłużone są apteki? Komu są winne apteki? W których województwach zadłużenie aptek jest największe? Według danych GUS ze stycznia 2022 r. w Polsce funkcjonuje 11,9 (...)

 • Dziś Dzień Wolności Podatkowej 2022

  (...) podatków, niezależnie od tego jak się nazywają, w tym opłat i składek, a które są przymusowe, pracujemy 163 dni (sto sześćdziesiąt trzy) z 365, czyli o 9 dni krócej niż w roku 2021. W (...)

 • Kontrakty na S&P 500 i WIG-20 atakują majowe dołki

  (...) w ostatnich dniach kurs Bitcoina. Okolice poziomu 30000 USD zostały zdecydowanie porzucone i kurs dynamicznym ruchem – dziś rano -9,8 proc. - spadł poniżej 25000 USD czyli do najniższego (...)

 • Branża noclegowa ma prawie miliard zadłużenia. Ratunkiem wakacje?

  (...) m.in.: Jakie jest zadłużenie branży noclegowej? Gdzie jest najwięcej obiektów noclegowych z zaległościami? Czy branża może liczyć na zagranicznych turystów> Czy Polacy spędzą (...)

 • Biura: pracownicy wracają, inflacja przeszkadza

  (...) m.in.: Jakie były największe transakcje na rynku biurowym w I kw. 2022 roku? Gdzie oddano do użytkowania najwięcej projektów? Które z miast wyróżniło się pod względem nowej podaży? Co (...)

 • Kim jest polski respondent badania CAWI?

  (...) m.in.: Kim jest polski respondent? Co robią respondenci uczestnicząc w panelach? Czym dla respondenta jest wypełnianie ankiet? Wyniki badania przeprowadzonego przez SoftArchitect i Herstories (...)

 • Przedsiębiorstwo Renowacji i Konserwacji Budowli Spec-Bud s.c. - Informacje o firmie i posiadanych uprawnieniach i certyfikatach, profil działalności, oferta usług, ważniejsze realizacje, galeria i dane kontaktowe. Lublin.

  Czytaj więcej: Budownictwo


strony : [ 1 ]
 
13
czerwiec 2022

czerwiec 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,6313
CHF 4,4594
USD 4,4209
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.