eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Wniosek o 300 plus można składać od 1 lipca

  (...) rodzice - bez względu na swoje dochody - mogą otrzymać jednorazowo 300 zł na zakup podręczników, zeszytów, sprzętów oraz wszelkiego wyposażenia niezbędnego do nauki w szkołach (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-UE, poznaj opinie o Revell Mil Mi-24 D/E "Hind" czy przeglądaj oferty pracy z miasta polanów.


 • Zbycie udziałów w spółce z o.o. - wynagrodzenie wspólnika a podatek VAT

  (...) na pytanie czy czynność umorzenia udziałów własnych przez spółkę z o.o. będzie podlegać opodatkowaniu, należy rozstrzygnąć, czy jest ona przedmiotem opodatkowania podatkiem VAT (...)

 • Stagflacja niestraszna nieruchomościom

  (...) gospodarczy to scenariusz, którego ziszczeniem część ekonomistów ostatnio nas straszy. Jest to sytuacja rzadko spotykana. Przeważnie bowiem mamy do czynienia z inflacją, gdy gospodarka jest (...)

 • myPhone Tango LTE już dostępny

  (...) telefon z klapką, która zapewnia nie tylko ochronę ekranu, lecz też łatwość obsługi urządzenia. Dzięki niej, przez otwarcie/zamknięcie, możliwe jest odbieranie i kończenie połączeń (...)

 • Logistyka e-commerce pod presją

  (...) było się spodziewać, że tradycyjne punkty odbiorą część klientów e sklepom, ale po I kwartale br. było już wyraźnie widać, że handel w sieci zwalnia. Potwierdzały to wyniki dużych (...)

 • Likwidacja spółki handlowej krok po kroku

  (...) do bezpiecznego, zgodnego z prawem zamknięcia firmy jest zależny od tego, w jakiej formie działa przedsiębiorca. Z racji obowiązkowego ubezpieczenia społecznego przedsiębiorca musi pamiętać (...)

 • 5 wskazówek jak zachować prywatność w sieci

  (...) Wi-Fi (wyłącz automatyczne łączenie). Publiczne, niezabezpieczone sieci Wi-Fi stanowią poważne zagrożenia dla prywatności i bezpieczeństwa użytkowników. Dzieje się tak, ponieważ dostęp (...)

 • Wakacje 2022: Polska raczej dla bogatych?

  (...) m.in.: Ile trzeba zapłacić dziś za wakacje w Polsce? Które kierunki w Polsce cieszą się największym zainteresowaniem? Jak duże znaczenie dla podróżujących ma standard zakwaterowania? U (...)

 • WIG-20 broni poziom majowego minimum

  (...) konsekwencją silnego wzrostu cen akcji, do którego doszło w piątek w USA (S&P 500 +3,06 proc., DJIA +2,68 proc., Nasdaq Composite +3,34 proc.) i kontynuacji tego ożywienia na giełdach Azji i (...)

 • Praca w IT antidotum na stres?

  (...) m.in.: Czy i czym Polacy faktycznie są zestresowani? Jak radzimy sobie ze stresem w pracy? Jakie czynniki wpływają na chęć pracy w branży IT?Jak wynika z poprzedniego raportu firmy (...)

 • Nowa ustawa deweloperska wejdzie w życie 1 lipca

  (...) że z automatu obejmie ona wszystkie inwestycje deweloperskie, również te rozpoczęte wcześniej – zaznacza ekspert portalu GetHome.pl Marek Wielgo. Pełna ochrona wpłat dopiero za dwa lata I (...)

 • Wynagrodzenia automatyków w 2021 roku

  (...) Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzono analizę płac . W badaniu wzięło udział 552 automatyków. 98% grupy stanowili mężczyźni, 73% osób miało nie więcej niż 35 lat, a 64% (...)

 • Hyundai Kona 1.6 T-GDI N Line

  (...) rynku motoryzacyjnym już od kilku lat i wciąż wygląda bardzo nowocześnie. To jeden z tych samochodów, który sprawia wrażenie większego, niż wskazuje miarka. Jest pełnoprawnym członkiem (...)

 • Boerger - Producent rotacyjnych pomp wyporowych do brudnej cieczy, szlamu i podobnych, a także rozdrabniaczy do tych samych zastosowań. Gliwice.

  Czytaj więcej: Hydrauliczne i pneumatyczne


strony : [ 1 ]
 
27
czerwiec 2022

czerwiec 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,6965
CHF 4,6314
USD 4,4369
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.