eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Zdolność kredytowa VI 2022. Jej spadek wyhamowuje

  (...) coraz więcej osób może mieć problem ze spłatą kredytów mieszkaniowych. Z pomocną dłonią w formie pakietu dla kredytobiorców przychodzi rząd. Jednym z rozwiązań są . W skrócie ma to (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS ZY, poznaj opinie o Krups GPA1 czy przeglądaj oferty pracy z miasta zamość.


 • GUS: ceny produktów rolnych w maju 2022 wzrosły o 46,3% r/r

  (...) przez rolników na targowiskach W maju 2022 r. w porównaniu z poprzednim miesiącem wzrosły ceny skupu oraz ceny na targowiskach większości produktów rolnych, w tym najbardziej - pszenżyta i (...)

 • Na rynku pożyczek stabilizacja

  (...) m.in.: Ilu klientów wnioskowało o pożyczkę w maju 2022? Jaka była wartość przyznanych pożyczek? Ile wniosków o pożyczki odrzucono w maju 2022? Mocny wzrost liczby odpytań W maju (...)

 • Czy warto zmienić kredyt frankowy na złotowy?

  (...) zdecydowało się kilkanaście lat temu około stu tysięcy kredytobiorców. Dlaczego franki a nie polski złoty? Otóż większość ówczesnych kredytobiorców nie spełniała warunków do (...)

 • Produkcja przemysłowa w maju 2022 wyższa o 15% r/r

  (...) charakterze sezonowym, w maju br. produkcja sprzedana przemysłu ukształtowała się na poziomie o 11,9% wyższym niż w analogicznym miesiącu ub. roku i o 1,7% niższym w porównaniu z kwietniem (...)

 • Transport pasażerski podwoił zaległości

  (...) m.in.: Jakie zaległości ma branża transportowa? W którym województwie działa najwięcej zadłużonych firm transportowych? Z jakimi problemami boryka się transport pasażerski? Z badania (...)

 • Zmiany w Polskim Ładzie dla samotnych rodziców

  (...) możliwość wspólnego rozliczenia się z dzieckiem przez osobę samotnie je wychowującą. Osoba ta w rocznym zeznaniu podatkowym mogła określić podatek w podwójnej wysokości podatku (...)

 • GUS o średniej krajowej w V 2022: wzrost o 13,5% r/r

  (...) przedsiębiorstw w maju 2022 r. wyniosło 6399,59 zł. Podana wysokość przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego (...)

 • Influencer marketing 2022: czy influencerzy nadal sprzedają?

  (...) m.in.: Jak mierzona jest efektywność współpracy z influencerami? Którzy influencerzy będą zyskiwać na znaczeniu? Jakie cele realizują firmy, współpracując z influencerami? W jakich (...)

 • EUR/USD "rysuje" podwójny dołek?

  (...) dane makro i innego rodzaju wydarzenia. Ubiegły dostarczył inwestorom wielu emocji, dlatego w najbliższych kilku dniach rynki z pewności będą chciały złapać oddech, co może przełożyć (...)

 • Millenialsi i pokolenie Z: jakie problemy dotykają młodych?

  (...) m.in.: Jakie problemy przedstawiciele pokolenia Y i Z uważają za najbardziej palące? Co młodzi ludzi myślą o kosztach życia? Jakie kroki powinny poczynić firmy chcące uchodzić za (...)

 • Peugeot 3008 Hybrid4 może się podobać

  (...) jednak dobra propozycja? Wiele zależy od indywidualnych oczekiwań. Każda wersja może sprostać potrzebom innego użytkownika. Warto więc lepiej poznać wariant zelektryfikowany, by wiedzieć (...)

 • Ransomware: czy płacić okup? Jak zapobiegać atakom?

  (...) m.in.: Co robić w przypadku ataku ransomware? Czy należy płacić okup za odzyskanie plików? Jak zapobiegać atakom ransomware? Co robić w przypadku ataku ransomware? Gdy atak powiedzie się (...)

 • Monitor gamingowy Samsung Odyssey Neo G8, Neo G7 i G4

  (...) G8 to monitor łączący zakrzywioną matrycę 1000R VA o rozdzielczości 4K (3840 x 2160), wyposażoną w Quantum Matrix Technology, z częstotliwością odświeżania 240 Hz oraz czasem reakcji 1 (...)

 • Zaostrzenie sankcji w Kodeksie karnym skarbowym. Wyższe kary i grzywny

  (...) do projektu ustawy o zmianie ustawy Kodeks karny skarbowy oraz niektórych innych ustaw (nr z wykazu UD357) z dnia 9 marca 2022 r. autorzy wyjaśniają, że zmiany są konieczne z powodu uchwalenia w (...)

 • Wyższy Urząd Górniczy - Sprawuje nadzór i kontrolę nad ruchem zakładów górniczych w zakresie: bezpieczeństwa i higieny pracy oraz bezpieczeństwa pożarowego, ratownictwa górniczego, gospodarki złożami kopalin w procesie ich wydobywania, ochrony środowiska, w tym zapobiegania szkodom budowy i likwidacji zakładu górniczego, w tym rekultywacji gruntów i zagospodarowania terenów po działalności górniczej.

  Czytaj więcej: Górnictwo


strony : [ 1 ]
 
21
czerwiec 2022

czerwiec 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,6460
CHF 4,5511
USD 4,3917
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.