eGospodarka.pl

 • Gdzie w Polsce sprzedaż nowych aut spadła aż o 30%?

  (...) m.in.: Ile nowych samochodów zarejestrowano w I kw. 2022? W których częściach kraju spadek liczby sprzedawanych aut był największy? Czy spadła liczba nowych OC i AC? Statystyki dotyczące (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument E 103 , poznaj opinie o Traper PELLETS HACZYKOWY 300g WANILIA czy przeglądaj oferty pracy z miasta czaplinek.


 • GPW w V 2022 r. Spadki na Głównym Rynku GPW i NewConnect

  (...) wartość obrotu akcjami na Głównym Rynku GPW wyniosła 24,5 mld zł, czyli o 24,6% mniej niż w analogicznym okresie rok wcześniej. Wartość obrotu akcjami w ramach arkusza zleceń spadła o 14% (...)

 • Firmy akceptują sankcje wobec Rosji

  (...) m.in.: Czy sektor MSP popiera sankcje nałożone na Rosję i Białoruś? Jak wojna w Ukrainie wpływa na kondycję finansową firm? Jakie działania podejmują firmy, żeby nie stracić płynności (...)

 • Ceny mieszkań nie spadną, ale jest szansa na okazje

  (...) m.in.: Jak w 2021 roku prezentowała się mediana cen mieszkań na rynku pierwotnym i wtórnym? W których lokalizacjach podwyżki cen mieszkań okazały się najwyższe? Jakie czynniki odegrały (...)

 • UE ogłasza testy cyfrowej waluty

  (...) choć nie oczekiwałbym, że zmniejszy się popularność kryptowalut, jak chce tego Europejski Bank Centralny. Pamiętajmy, że centralnie kontrolowana waluta oznacza mniej prywatności i większą (...)

 • Dobre dane wspierają USD

  (...) od oczekiwań z amerykańskiej gospodarki wpływają pozytywnie na USD. Dolar w ostatnich 3 tygodniach oddał lekko pole na rzecz innych walut. Teraz ponownie zaczyna zyskiwać, gdyż spekulacje na (...)

 • Jak zachować bezpieczeństwo na LinkedIn?

  (...) i wymagające zajęcie. Przechodzenie przez kolejne oferty pracy oraz wypełnianie formularzy rekrutacyjnych mogą być czasochłonne i niekiedy wyczerpujące, co obniża naszą koncentrację. Jak (...)

 • Czynny żal już nie pomoże podatnikom?

  (...) po skomplikowanym systemie podatkowym jest trudne i rodzi wiele niezamierzonych pomyłek. Niezłożenie deklaracji podatkowej PIT w terminie, niedokonanie płatności podatku czy niewłaściwe (...)

 • Kodeks pracy - będą zmiany w duchu "work-life balance"

  (...) kobiet w innych krajach Unii Europejskiej, aktywność zawodowa Polek jest dość niska. Niewiele ponad 63 proc. kobiet w naszym kraju w wieku produkcyjnym jest aktywnych zawodowo. Dla porównania (...)

 • Usługi dla biznesu: rekordy padają nawet w kryzysie

  (...) m.in.: Co jest kluczowym wyzwaniem dla rozwoju sektora usług biznesowych? Jak zmieniała się branża na przestrzeni ostatnich dwóch lat? Ile miejsc pracy oferuje sektor nowoczesnych usług dla (...)

 • Błędna (zawyżona) stawka VAT na fakturze a możliwość korekty

  (...) zapłaty podatku, nawet jeśli jest wyższy niż powinien W przypadku gdy osoba prawna, jednostka organizacyjna niemająca osobowości prawnej, lub osoba fizyczna wystawi fakturę, na której wykaże (...)

 • Druczek - Oferta sprzedaży części i surowców do regeneracji tonerów i atramentów.

  Czytaj więcej: Drukarki i materiały eksploatacyjne


strony : [ 1 ]
 
2
czerwiec 2022

czerwiec 2022
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5876
CHF 4,4689
USD 4,2931
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.