eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Polska: wydarzenia tygodnia 29/2019

  (...) budżetu za 2018 r. i opowiedział się za udzieleniem rządowi absolutorium. Zeszły rok zakończył się dla budżetu deficytem w wysokości 10,4 mld zł, a deficyt sektora finansów publicznych (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Oświadczenia zleceniobiorcy, poznaj opinie o Manta Słuchawki z mikrofonem MM 57 czy przeglądaj oferty pracy z miasta marki.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 29/2019

  (...) dyskusję wywołała informacja KE, że została przygotowana, (negocjowana od 20 lat) umowa o wolnym handlu między Unią Europejską a Mercosurem. Na początek kilka podstawowych informacji. W (...)

 • Lokaty bankowe tracą już od pół dekady

  (...) kwotę 789 mld złotych – wynika z majowego podsumowania przygotowanego przez NBP. To prawie 2 razy więcej niż budżet, którym rząd dysponuje w bieżącym roku. Większość oszczędności (...)

 • Cyberprzestępcy manipulują sztuczną inteligencją

  (...) dziś promować lub zmniejszać popularność produktów oraz organizacji, a często również podpowiadać użytkownikom określone treści. Do manipulacji danymi, z których korzystają systemy (...)

 • Nadużycie prawa w podatku VAT

  (...) z przepisami ustawy o podatku od towarów i usług nadużyciem prawa jest dokonanie czynności podlegających opodatkowaniu VAT, takich jak odpłatna dostawa towarów i odpłatne świadczenie usług (...)

 • Sprzedaż samochodu z leasingu bez podatku VAT?

  (...) Wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą, z tytułu której rozlicza podatek VAT i prowadzi . Na potrzeby prowadzonej firmy wnioskodawca wziął w . Comiesięczne raty leasingowe są (...)

 • W 2020 roku składki ZUS wyższe aż o 10%

  (...) nadchodzący rok, brutto w gospodarce narodowej ma osiągnąć poziom 5227 zł. 60% tej kwoty to podstawa wymiaru składek dla przedsiębiorców, którzy nie posiadają uprawnień do skorzystania z (...)

 • Polscy mikroprzedsiębiorcy, czyli satysfakcja na przekór trudnościom

  (...) nami wyniki opracowanego przez firmę inFakt Indeksu mikroprzedsiębiorczości - wskaźnika, który bazuje na opiniach formułowanych przez polskie mikroprzedsiębiorstwa w kwestii: łatwości (...)

 • Na jakie wakacyjne atrakcje wystarczy ci 500 plus?

  (...) 500 plus może sfinansować aż 20 skromnych noclegów nad polskim morzem. Wystarczy również na 3/4 doby w luksusowym apartamencie pod Giewontem. Jeżeli już mowa o górach, to dlaczego nie (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe I-VI 2019

  (...) wstępnych danych, w okresie styczeń-czerwiec 2019 r. oddano do użytkowania 94,7 tys. mieszkań, tj. o 14,4% więcej niż przed rokiem. Deweloperzy przekazali do eksploatacji 58,8 tys. mieszkań (...)

 • Aplikacja juniorGO podpowie jak spędzić czas z dziećmi

  (...) wydarzenia i sposoby aktywnego spędzania czasu z dziećmi. Wyszukiwanie wydarzeń dopasowanych do wieku i zainteresowań dziecka jest możliwe dzięki specjalnym filtrom. Wśród licznych propozycji (...)

 • Jak przeprowadzić pomiar absencji chorobowej?

  (...) na barkach pracowników działu HR jest skuteczne zarządzanie absencją pracowniczą, co oznacza m.in. utrzymywanie w ryzach skali tego zjawiska. Jest to tym bardziej istotne, że nasz kraj już od (...)

 • Gdzie na wakacje w krajobrazie księżycowym?

  (...) W sobotę, 20 lipca br., obchodziliśmy 50 rocznicę lądowania na Księżycu. Przez te pół dekady wielu miłośników astronomii i entuzjastów wypraw poza naszą planetę marzyło w skrytości (...)

 • Mniej pozwoleń na budowę. Czy rynek mieszkaniowy zwalnia?

  (...) liczba wydanych wiązać należy raczej z przerostem biurokracji organów administracyjnych. Nie ma to związku z popytem na mieszkania, który w mojej ocenie niezmiennie będzie się utrzymywał na (...)

 • Polski rynek nieruchomości handlowych I kw. 2019

  (...) urósł o 215 000 mkw. nowoczesnej . Najważniejszym wydarzeniem w tym czasie było otwarcie warszawskiej Galerii Młociny (78 500 mkw. powierzchni handlowej). To największy projekt w całym 2019 r. (...)

 • Jak zakaz handlu oceniają pracujący w weekendy?

  (...) a od stycznia br. został zaostrzony - w tym roku zakupy - co do zasady - zrobimy wyłącznie w ostatnią niedzielę miesiąca. Pozostałe, poza nielicznymi wyjątkami, są wolne od handlu (...)

 • Praca sezonowa dla Ukraińców. Jakie wynagrodzenia?

  (...) 30 zł brutto za godzinę) Wprawdzie tegorocznej wiosny ze względu na dość kiepskie plony plantatorzy nie będą wspominać z rozrzewnieniem, to jednak rąk do pracy przy zbiorach ciągle brakuje. (...)

 • Ceny nowych mieszkań wyprzedziły wynagrodzenia

  (...) za to ważny wskaźnik, który informuje nas o tym, czy ceny metrażu zaczynają „odrywać” się od realiów rynku pracy. Drastyczny spadek wspomnianego wskaźnika był widoczny w czasach (...)

 • Funt, czyli zgniły owoc forexu

  (...) ok. 11:45 czasu brytyjskiego (12:45 czasu polskiego) i za niemal pewny rezultat uważa się wygraną Borisa Johnsona. Jedyna dobra wiadomość dla funta jest taka, że sporo ze strachu, co przyniosą (...)

 • Wczasy pod gruszą wracają do łask?

  (...) zaangażowaniem podchodzi do nakładanych na niego obowiązków zawodowych, nie trzeba przekonywać chyba nikogo. Pracodawcy mają tego świadomość i coraz częściej dokładają starań, aby (...)

 • Fotowoltaika naładuje polskie przedsiębiorstwa?

  (...) Wraz z nastaniem lipca funkcjonujące nad Wisłą przedsiębiorstwa obrotu energią muszą już oferować średnim i dużym przedsiębiorstwom na poziomie z 30 czerwca 2018 r. Dla rodzimych firm (...)

 • Wytrzymały tablet Zebra L10

  (...) uzupełnia ofertę dedykowaną biznesowi i administracji. Pomimo wytrzymałej konstrukcji tablet jest lekki i przenośny. Wyposażono go w duży 10,1-calowy ekran. Jest odporny na upadki z wysokości (...)

 • Wynajem mieszkania, czyli 100% zarobku w 13 lat

  (...) I kwartale br. nawet ponad 40% nowych mieszkań mogło zostać kupionych w celach inwestycyjnych. Wyliczenia te opierają się m.in. o informacje na temat tego ile można zarobić na wynajmie (...)

 • Volvo S60 T5 R-Design - szwedzki atleta

  (...) jadącego niebezpiecznie lub agresywnie? Mi się zdarzyło raz czy dwa, a przecież drogowych ścigantów widuję codziennie. Zwykle są to kierowcy Audi i BMW, trochę rzadziej Mercedesów. Volvo (...)

 • Core - Sprzedaż oprogramowania antywirusowego AVG.

  Czytaj więcej: Oprogramowanie


strony : [ 1 ]
 
23
lipiec 2019

lipiec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2492
CHF 3,8589
USD 3,7997
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.