eGospodarka.pl

 • 500 plus na edukację i przyszłość dziecka

  (...) Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wskazują, że w pierwszych dziewięciu dniach lipca wniosek o przyznanie na pierwsze dziecko złożyło aż 1,71 mln Polaków. Silny odzew ze (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS ZS, poznaj opinie o Gillette Fusion Power czy przeglądaj oferty pracy z miasta pyskowice.


 • Obowiązkowy split payment – czy zastąpi odwrotne obciążenie?

  (...) płatności? polega na dokonywaniu płatności przez nabywców usług lub towarów z wykorzystaniem specjalnego komunikatu przelewu. W taki sposób przelana kwota trafia na rachunek rozliczeniowy (...)

 • Pozwolenie na rozbiórkę: sprzedaż gruntu niezabudowanego czy zabudowanego?

  (...) stawką 23%. Jednak prawdziwym wyzwaniem staje się dla podatników ustalenie sposobu opodatkowania dostawy gruntów, na których znajdują się obiekty budowlane lub budynki (nawet do rozbiórki) (...)

 • Praca w nadgodzinach: posiłek od pracodawcy bez podatku

  (...) Wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą w , zatrudnia pracowników budowlanych jak i inspektorów nadzoru budowlanego. Na ogół pracownicy ci pracują w wymiarze 8 godzin na dobę i (...)

 • Koniunktura przemysłowa VII 2019

  (...) GUS dla Polski (SI) w lipcu 2019 r. Składowa dla przetwórstwa przemysłowego i budownictwa kształtuje się na poziomie zbliżonym do notowanego w czerwcu br., dotycząca handlu detalicznego i (...)

 • Jak współdzielona mobilność zmienia polskie miasta?

  (...) kraju floty sharingowe to łącznie 37 tys. pojazdów, w tym rowery, , skutery i auta, których wypożyczenie możliwe jest z poziomu zainstalowanej w smartfonie aplikacji. funkcjonuje już w 71 (...)

 • Wyprawka szkolna. Czy promocja „back to school” się opłaca?

  (...) rodzica Wszelkiego rodzaju to nic innego niż sposób z klientami. Służą one przede wszystkim zwiększeniu popytu na dany towar. Sprzedawcy wywierają wpływ na kupujących, dostarczając im (...)

 • Twórcy ransomware zarobili miliony i przechodzą na emeryturę

  (...) je na czarnym rynku w modelu RaaS, czyli ransomware jako usługa. Zyskami dzielili się ze swoimi partnerami, najczęściej 60-40% albo też, nieco rzadziej - 70-30%. O oprogramowaniu GandCrab stało (...)

 • Osiedle Zacisze w Komornikach z nowymi domami

  (...) wznosi się na zlokalizowanej w podpoznańskich Komornikach ponad 4-hektarowej działce. W ramach inwestycji powstają domy o zróżnicowanej architekturze i metrażu. Poz Inwest właśnie (...)

 • Upadłości firm I-VI 2019 r.

  (...) analizowane przez Euler Hermes niewypłacalności odnoszą się do braku zdolności do regulowania zobowiązań wobec dostawców, których następstwem jest upadłość albo też któraś z form (...)

 • Ceny produktów rolnych VI 2019

  (...) przez rolników na targowiskach W czerwcu 2019 r. spadły ceny skupu większości produktów rolnych, z wyjątkiem cen kukurydzy, ziemniaków i żywca drobiowego. W skali roku ceny skupu (...)

 • Coworking rośnie w całej Europie, Warszawa na czele stawki

  (...) Na europejskim rynku wyraźnie zaznacza się dominacja trzech miast. Są to Londyn, Paryż i Warszawa. W minionym roku na rynku stołecznym Wielkiej Brytanii pojawiło się aż 70 nowych obiektów (...)

 • Czy jest jeszcze szansa na tanie mieszkania?

  (...) , nie tylko w Warszawie, ale w większości polskich miast zadają to samo pytanie: czy ceny mieszkań spadną? Obawiam się, że nie mam dla nich optymistycznej odpowiedzi: raczej nie prędko, o (...)

 • Emisja obligacji trudniejsza. Jakie alternatywy finansowania?

  (...) mniejszych spółek była dość kłopotliwa i kosztowna również przed zmianą przepisów. Nie dość, że pozyskanie inwestorów wymagało zaangażowania wyspecjalizowanej firmy doradczej, to (...)

 • Posiedzenie EBC wydarzeniem tygodnia

  (...) tygodnia z poświęceniem czasu na przygotowanie na kolejne dni. Po zamieszaniu wokół dolara po słowach Williamsa z Fed nie milknie dyskusja o tym, co Fed może zrobić 31 lipca. Rynek od (...)

 • Badanie trzeźwości a RODO

  (...) nowo dodany art. 221b , który obowiązuje od 4 maja 2019 r. określa, że tzw. dane biometryczne, mówiące również o zdrowiu, pozwalają przetwarzać je pracodawcy, gdy będzie wyrażona zgoda (...)

 • Koniunktura i otoczenie biznesu wg MŚP

  (...) badaniu poproszono m.in. o opinie odnośnie obecnej i przyszłej koniunktury gospodarczej oraz branżowej. Czy otoczenie i uległy poprawie? Jak będzie kształtować się koniunktura w (...)

 • Praca kierowcy, czyli o wakacyjnym stresie

  (...) już okres najintensywniejszych wyjazdów. Podróżujący po Polsce turyści najchętniej kierują się na północ, wybierając jako cel podróży nadbałtyckie kurorty, ale nie brakuje również (...)

 • Najcenniejsze marki luksusowe 2019. LV i kto jeszcze?

  (...) odnotowały na skutek pewnego przesunięcia, jakie zaszło pomiędzy ich ekskluzywnością a dostępnością, co ma związek z ich rosnącą popularnością w dwóch grupach odbiorców. Starsza (...)

 • Jawność wynagrodzeń w ofertach pracy - jakie konsekwencje?

  (...) pewnym tabu, nie dziwi zatem duże zainteresowanie, jakie w ostatnim czasie wywołuje projekt zmian w kodeksie pracy (Sejm.gov, 2019), który zobowiązuje pracodawców do podawania informacji o (...)

 • K&M Kamila Czapracka - Produkcja i sprzedaż mebli, aranżacja wnętrz biurowych, bankowych, hotelowych według indywidualnego projektu. Gorzów Wielkopolski.

  Czytaj więcej: Meble


strony : [ 1 ]
 
22
lipiec 2019

lipiec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2480
CHF 3,8571
USD 3,7869
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.