eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Zdrojowa Polana. Nowe mieszkania w Zielonej Górze

  (...) zbiegu ulic Zdrojowej, Źródlanej i Rzeźniczaka. Realizację inwestycji podzielono na dwa etapy. W pierwszym zaplanowano powstanie 200 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchni od 43 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o sprzedaż lokalu, poznaj opinie o Farmona Radical Szampon ze skrzypem polnym i prowitaminą B5 czy przeglądaj oferty pracy z miasta bydgoszcz.


 • Co działo się z cenami OC w I poł. 2019 r.?

  (...) rynek i ceny ubezpieczeń komunikacyjnych, w którym eksperci porównywarki ubezpieczeń rankomat.pl po raz kolejny przyglądają się średnim składkom za . Przedmiotem najnowszej analizy jest (...)

 • Ulga na zakup kasy fiskalnej online

  (...) fiskalnej online? Nowelizacja ustawy o VAT podzieliła podatników na trzy grupy w związku z czym obowiązek wymiany dotychczasowych na nie obejmie wszystkich podatników w tym samym czasie (...)

 • Opodatkowanie VAT marża gdy kilka faktur zakupu samochodu

  (...) Wnioskodawca , do których sprzedaży stosuje opodatkowanie VAT marża. Zarejestrował on swoją firmę na portalu aukcyjnym, którego właścicielem jest X z siedzibą w B. Na portalu tym licytuje (...)

 • Zwolnienie młodych z PIT, czyli 2,5 mld zł, które zapłacą inni?

  (...) jest błędna – w Polsce większym problemem od bezrobocia osób młodych jest niska stopa zatrudnienia osób gorzej wykształconych. Dlatego, zamiast obniżać opodatkowanie osób młodych, bez (...)

 • Niemcy i Francja pracują nad Klauzulą Napraw

  (...) od początku. W bieżącym roku obchodzić będziemy 12. już rocznicę obowiązywania tzw. Klauzuli Napraw w Polsce. Przed 2004 r. na jej wprowadzenie zdecydowało się 11 państw europejskich, a od (...)

 • Niespłacone obligacje na Catalyst: jest rekord

  (...) na spółki nie spłaciły 17 serii papierów dłużnych o łącznej wartości 222,45 mln zł, bijąc poprzedni rekord o 30 mln zł. Naturalnie ma to związek z aferą . Niespłacony dług (...)

 • IoT, czyli jak zagraża ci bezprzewodowa drukarka?

  (...) tym roku wartość globalnych wydatków na IoT sięgnąć ma 745 mld dolarów, co względem minionych 12 miesięcy oznacza wzrost na poziomie 15,4 proc. Na tym tle dość niepokojąco przedstawia (...)

 • Sol Marina. Nowe mieszkania w Gdańsku

  (...) się rozpoczęła. Kompleks wyróżnia przede wszystkim prywatna marina z dużą liczbą szerokich miejsc cumowniczych oraz kapitanatem, który zapewniać będzie jej kompleksową obsługę. - Nasza (...)

 • Stacja paliw najlepsza na kawę na mieście

  (...) w ostatnim czasie dość intensywnym przemianom. Na popularności zyskały m.in. kąciki kawowe aranżowane na stacjach paliw, nieco straciły kawiarnie, które muszą walczyć o klientów na bardzo (...)

 • Wymiana walut na wakacje. Jak to zrobić i nie stracić fortuny?

  (...) na wakacje? – Odpowiedź na to pytanie zależy od tego, gdzie wybieramy się na wakacje. Jeżeli poruszamy się po Europie, po , mamy do wyboru więcej opcji niż tylko zabranie ze sobą gotówki. (...)

 • Ile wydajemy na remont i termomodernizację wielkiej płyty?

  (...) wydatkowaniem o wiele większych środków na i remonty bloków wielkopłytowych, wzbudziła duże zainteresowanie. Trudno się temu dziwić, ponieważ budynki wykonane z prefabrykatów nadal (...)

 • Łagodna polityka pieniężna, czyli 24 tys. w prezencie dla kredytobiorcy

  (...) w listopadzie 2012 roku - Rada Polityki Pieniężnej rozpoczęła cykl . Wtedy pierwsze cięcie sprowadziło podstawową stopę procentową z poziomu 4,75% do 4,5%. Po kolejnych 9 cięciach - w marcu (...)

 • Powell odkrywa karty

  (...) pracy, który wskazał na świetne tempo kreacji nowych miejsc pracy w gospodarce, inwestorzy stracili pewność, że Fed zdecyduje się na śmiałe cięcie stóp lub też rozpocznie cykl wyraźnego (...)

 • Monitor iiyama ProLite XB3288UHSU-B1

  (...) Matryca ma rozdzielczość 4K (3840 x 2160). 4K, czyli Ultra HD, to dokładnie cztery razy większa przestrzeń niż w wypadku Full HD. Niektórzy profesjonaliści (projektanci, graficy (...)

 • Polscy konsumenci i zakupy online

  (...) że polscy konsumenci stają się coraz to bardziej cyfrowi. Zarówno online, jak i w stacjonarnych placówkach handlowych kupuje już 57% z nas. 47% ciągle wybiera tylko tradycyjne sklepy. Przez (...)

 • Kredyt złotowy z oprocentowaniem jak dla frankowicza?

  (...) Brzmi jak marzenie. Co więcej jest to marzenie, które zrealizował Sąd Najwyższy – informuje Puls Biznesu w artykule z 27 czerwca pod tytułem „Sąd Najwyższy myśli jak frankowicze” (...)

 • Szara strefa coraz mniejsza?

  (...) kojarzy się przede wszystkim z nielegalną działalnością, to jednak handel narkotykami czy sutenerstwo stanowią zaledwie niewielką jej część. Co zatem się na nią składa? Przede wszystkim (...)

 • Publiczna emisja obligacji. I poł. 2019 najgorsza od lat

  (...) niespodzianką – przed rozpoczęciem roku spodziewaliśmy się, że w najgorszym wariancie łączna wartość ofert przeprowadzanych na podstawie prospektów emisyjnych sięgnie 200-300 mln zł (...)

 • Vistula - Oferuje garnitury, marynarki, spodnie, koszule.

  Czytaj więcej: Męska


strony : [ 1 ]
 
10
lipiec 2019

lipiec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2729
CHF 3,8410
USD 3,8066
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.