eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Kiedy niezbędne jest pozwolenie na budowę?

  (...) pozwolenia na budowę rodzi wątpliwości nie tylko niezależnych wykonawców, ale również inwestorów i zarządców budynków. Rozstrzygającym kryterium w przypadku przebudowy jest to, czy roboty (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Informacja o warunkach zatrudnienia - brak regulaminu pracy, poznaj opinie o Logitech Portable Lapdesk N315 czy przeglądaj oferty pracy z miasta barwice.


 • Skuteczna selekcja podstawą udanej rekrutacji pracowników

  (...) spośród kandydatów osobę, która podczas realizacji służbowych zadań będzie rozwijać swoje zainteresowania, pasje, talenty oraz brać aktywny udział w procesie tworzeniu koncepcji czy (...)

 • Zmiany w KKS: kary surowsze i trudniejsze do uniknięcia

  (...) państwa postanowiło zatroszczyć się także Ministerstwo Sprawiedliwości, proponując zmiany w kodeksie karnym skarbowym. Projektowane regulacje mogą okazać się bardzo bliskie regulacjom (...)

 • Ulga uczniowska: aport przedsiębiorstwa do spółki jawnej

  (...) Wnioskodawca od wielu lat prowadzi – . Wnioskodawca szkolił uczniów w zakresie naprawiania samochodów, uzyskując prawo do tzw. ulgi uczniowskiej, która została uchylona z ustawy o podatku (...)

 • Fiskus wyjaśnia: leasing samochodu osobowego w świetle zmian w 2019 r.

  (...) Zgodnie z art. 16 ust. 1 pkt 49a ustawy o CIT, nie uważa się za koszty uzyskania przychodów dotyczących samochodu osobowego opłat wynikających z umowy leasingu operacyjnego (najmu, dzierżawy (...)

 • Pozabankowe pożyczki hipoteczne dla firm urosły o 195 proc.

  (...) 2018 roku jednym z najważniejszych powodów ograniczania inwestycji w polskich firmach. Jednocześnie, aż 43 proc. przedsiębiorców z sektora MŚP twierdzi, że kredyty komercyjne są słabo (...)

 • Opony, czyli 10 sposobów na bezpieczne wakacje samochodem

  (...) felg – sam obejrzyj każde koło lub udaj się do wulkanizatora. Warto pamiętać, że w czasie pokonywania trasy z szybkością 130 km/h opona wykonuje ponad 1000 obrotów na minutę. Łatwo sobie (...)

 • Pogoda wypchnęła Polaków na last minute

  (...) których nie powinno zabraknąć podczas letniego urlopu, to większość bez wahania wskaże na ciepło, słońce oraz plażę. Nic zatem dziwnego, że już od lat naszymi ulubionymi, wakacyjnymi (...)

 • Musimy zadbać o aktywizację zawodową osób starszych

  (...) a 64. rokiem życia sięga w naszym kraju zaledwie 46,2 proc., co plasuje nas na szarym końcu pośród innych krajów OECD. Jeszcze gorzej wypadamy pod względem zatrudniania pracowników w wieku (...)

 • Czy płatności mobilne są bezpieczne?

  (...) kraju rozwija się tak dynamicznie, że można śmiało zakładać, iż już wkrótce wielu z nas z powodzeniem obywać się będzie bez portfela. Dane zebrane przez Narodowy Bank Polski wskazują (...)

 • Jak firmy wspierają aktywność fizyczną pracowników?

  (...) Brytanii nie pozostawiają wątpliwości - aktywność fizyczna pracowników nie pozostaje bez wpływu na motywację pracowników i ich . Nie jest też żadnym novum fakt, że zadowoleni pracownicy (...)

 • Czy dress code obowiązuje nas nawet w upalne dni?

  (...) użytkowników, czy w upalne dni starają się przestrzegać obowiązującego w ich firmie . Z udzielonych odpowiedzi wyraźnie wynika, że lejący się z nieba żar niezbyt sprzyja sformalizowanym (...)

 • Seat Tarraco 1.5 EcoTSI Xcellence - 7-osobowy crossover

  (...) średniej wielkości crossover. Bazuje na płycie podłogowej MQB-A2, czyli dokładnie tej samej, na której zbudowana została Skoda Kodiaq i Volkswagen Tiguan Allspace. Wymiary Jest jednak z nich (...)

 • „Satan”, czyli ransomware i cryptojacking w pakiecie

  (...) jak inne zagrożenia z rodziny , skupia się na szyfrowaniu plików swojej ofiary i żądaniu okupu za ich odblokowanie. Atakuje zarówno użytkowników Windowsa, jak i Linuksa. Do rozprzestrzeniania (...)

 • Jeśli plażowanie, to Chorwacja

  (...) plażowania nie mają powodów do narzekań - intensywnie rozwijająca się sprawia, że mogą rozstawić leżak w coraz to nowszych miejscach. Które destynacje cieszą się wśród nich (...)

 • Co 3. Polak bez ubezpieczenia turystycznego

  (...) , warto zdawać sobie sprawę, że spakowanie bagażu i to jeszcze za mało, aby urlop okazał się udany. Istotnym elementem gruntownych przygotowań do wypoczynku jest zadbanie o bezpieczeństwo (...)

 • GBP/USD jest pod 1,25

  (...) gospodarki udzielą dziś indeks nastrojów małego biznesu oraz liczba otwartych procesów rekrutacyjnych. Oczywiście nie są to dane, które wywołają podwyższona zmienność. EUR/USD utrzymuje (...)

 • Wakacje w duchu zero waste

  (...) środowisko w branży turystycznej nie jest nowe. Funkcjonuje nawet termin zrównoważona turystyka, który bezpośrednio odnosi się do koncepcji zrównoważonego rozwoju. Jest to podejście, w (...)

 • Polacy ruszają na zwiedzanie świata?

  (...) pomysły na zwiedzanie świata czerpie od znajomych. 40 proc. respondentów inspiracje podróżnicze czerpie z mediów społecznościowych, a 34 proc. z przekazów prasowych i telewizyjnych. Dość (...)

 • Freelancing wraca na etat, ale nie w Polsce

  (...) przede wszystkim swojej elastyczności oraz rozwojowi nowych technologii. Dziś traci na atrakcyjności, co jest wynikiem braku stabilności politycznej i ekonomicznej, który skłania pracowników (...)

 • Ruszyła sprzedaż mieszkań na osiedlu Start w Gdańsku

  (...) Start powstaje na działce usytuowanej przy ulicy Nowatorów, na terenie gdańskiej dzielnicy Kokoszki, zaledwie 15 minut samochodem od centrum miasta. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się (...)

 • W co inwestować latem 2019?

  (...) było tak gorąco – dosłownie i w przenośni. Choć letnia aura nie przyniosła jeszcze rozwiązań związanych m.in. z wojnami handlowymi, w drugiej połowie roku możemy spodziewać się (...)

 • Viessmann Polska Wrocław - Polski oddział niemieckiej firmy zajmującej się produkcją kotłów olejowych i gazowych.

  Czytaj więcej: Grzejnictwo


strony : [ 1 ]
 
9
lipiec 2019

lipiec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2637
CHF 3,8282
USD 3,8074
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.