eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Pośrednicy kredytowi mogą liczyć wyłącznie na banki?

  (...) powiedziane we wstępie, jasne staje się, że o „być albo nie być” sektora stanowią dziś banki. Z tego też względu sytuacja rodzimego sektora bankowego jest dla pośredników sprawą (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Taksówki osobowe - rezygnacja z ryczałtu VAT, poznaj opinie o Elmak Markus czy przeglądaj oferty pracy z miasta sochaczew.


 • Jaki będzie Samsung Galaxy Watch?

  (...) żywotność baterii, która ma pozwalać nawet na 80 h pracy bez konieczności ładowania zegarka. Nowością są również rozbudowane funkcje fitness. Zegarek wyposażony został m.in. w funkcję (...)

 • ROBYG buduje osiedle Praga Arte

  (...) praska inwestycja Grupy ROBYG. Wzniesie się przy ulicy Żupniczej, w niedalekim sąsiedztwie Bazaru Różyckiego i centrum handlowego Galeria Wileńska. W pobliżu nie brakuje również przedszkoli (...)

 • GUS: przedsiębiorstwa leasingowe 2017

  (...) Badane podmioty (leasingodawcy) miały formę prawno-organizacyjną spółek kapitałowych: 65 to spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, 28 spółek akcyjnych, 1 spółka jawna oraz 1 inna (...)

 • Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce – co musisz wiedzieć?

  (...) kraju coraz większą popularność, a powodem tego jest przede wszystkim - coraz bardziej zaznaczający swą obecność - . W ubiegłym roku powiatowe urzędy pracy dokonały rejestracji ok. 1,8 mln (...)

 • Ochrona podwykonawców w zamówieniach publicznych

  (...) który wprowadził w życie szereg nowelizacji najważniejszych ustaw, w tym oraz . Niemniej z perspektywy podwykonawcy, samo uchwalenie nowych przepisów może nie być wystarczające w celu (...)

 • Boże Narodzenie tuż tuż. TOP 7 trendów dla marketerów

  (...) wydawać by się mogło, że na mówienie o świętach Bożego Narodzenia nie jest to najlepsza pora, to jednak z czysto marketingowego punktu widzenia jest to najwyższy czas aby sprzedawcy i marki (...)

 • Turcja, czyli (os)TRY epizod awersji do ryzyka

  (...) w kierunku państwa totalitarnego, a lirę w przepaść spiralnej wyprzedaży. Bank centralny pod polityczną presją wstrzymuje się od ratunkowego, ostrego podnoszenia stóp i biernie przygląda (...)

 • Handel na targowiskach ma się dobrze

  (...) znaki przede wszystkim wielkopowierzchniowym sklepom oraz , omijając targowiska i osiedlowe bazary, które funkcjonować mogą na niezmienionych zasadach. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby (...)

 • Powierzchnie handlowe największych aglomeracji

  (...) rynku i, mimo dynamicznego rozwoju obiektów handlowych różnych formatów w mniejszych miastach, wciąż są dominującym segmentem rynku handlowego w Polsce. zlokalizowane w aglomeracjach (...)

 • Firmy budowlane, czyli cyfryzacja i kolejny kryzys

  (...) Monitor 2017–2018: A looming new construction crisis?”, spore prawdopodobieństwo pojawienia się kryzysu wynika przede wszystkim ze spowodowanej rosnącymi kosztami działalności coraz (...)

 • BLIK w II kw. 2018 r.

  (...) tylko wzrostami, ale także rekordami i to we wszystkich kanałach. Spośród 18,5 mln transakcji najczęściej (70 proc., 12,9 mln i wzrost o 23 proc.) używano go do płatności w internecie. Coraz (...)

 • Prewspółczynnik VAT: Fiskus interpretuje przepisy na swoją korzyść

  (...) Sąd Administracyjny w Opolu (sygn. I SA/Op 350/17) uchylił interpretację indywidualną Dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej (dalej: DKIS) odmawiającą jednej z gmin prawidłowości określania (...)

 • Najmniej awaryjne auta w przedziale 20-30 tys. zł

  (...) o ich awaryjności zasięgają przeważnie w dwóch źródłach. Są to rankingi (głównie niemieckie i anglosaskie) oraz fora internetowe, na których wypowiadają się użytkownicy oraz mechanicy. (...)

 • Polacy wybrali najbardziej luksusowe miejsca na świecie

  (...) wielu z nas. Obraz luksusowych miejsc kształtuje w dużej mierze popkultura. Dla niektórych ich istotą jest możliwość spotkania osób z pierwszych stron tabloidów, dla innych najważniejszy (...)

 • Hydrop - Materiały do instalacji sanitarnych, hydraulicznych oraz grzewczych. Warszawa.

  Czytaj więcej: Instalacje


strony : [ 1 ]
 
13
sierpień 2018

sierpień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3094
CHF 3,8054
USD 3,7862
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.