eGospodarka.pl

 • Jednorazowa wartość transakcji przy umowach na czas nieokreślony

  (...) prawnych, księgowych, biurowych, najmu czy dzierżawy – to najczęściej występujące przykłady umów zawieranych na czas nieokreślony z przyjętymi okresami rozliczeniowymi (którymi często (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-2A, poznaj opinie o Pharmaceris MINTERIN Chłodzący Żel Na Zmęczone Nogi czy przeglądaj oferty pracy z miasta rabka-zdrój.


 • Usługi obsługi zagranicznego transportu w podatku u źródła

  (...) Polska należy do grupy kapitałowej i działa w szeroko rozumianej branży transportowo-logistycznej. Świadczy morskiego, lotniczego, kolejowego oraz prowadzi różne projekty logistyczne (...)

 • Benefity pracownicze w branży IT w 2018 roku

  (...) o 16 benefitach: praca zdalna, elastyczny czas pracy, samochód służbowy, dojazd do pracy, szkolenia zawodowe, szkolenia językowe, dopłaty do nauki, dodatkowa opieka medyczna, bony towarowe/karty (...)

 • Koniunktura przemysłowa VIII 2018

  (...) GUS dla Polski (SI) w sierpniu 2018 r. Składowe dotyczące przetwórstwa przemysłowego i budownictwa kształtują się na poziomie zbliżonym do notowanego , a odnoszące się do handlu (...)

 • ESET Security Management Center i ESET Dynamic Threat Defense

  (...) firm nie tylko wykrywają zagrożenia, ale także oceniają ryzyko wystąpienia incydentów w sieci firmowej, przewidują i zapobiegają ich wystąpieniu, oferują odpowiednie reagowanie i stały (...)

 • Wyprawka szkolna 2018. Ile kosztuje?

  (...) badanie „Polaków Portfel Własny – Rodzina w Szkole” wskazują, że uczęszczający do szkoły młody Polak kosztuje swoich opiekunów od 101 do 500 zł. 4 na 10 respondentów przyznaje, że (...)

 • Jak obniżyć koszty transportu?

  (...) organizacji przedsiębiorstwa, począwszy od pozyskiwania surowców do produkcji, a skończywszy na dystrybucji gotowych produktów do klientów. Priorytetem tych działań jest zawsze dotrzeć do (...)

 • Gdzie Polacy spędzili długi weekend sierpniowy 2018?

  (...) przez Nocowanie.pl, jeśli pytamy o sierpniowe terminy wyjazdów, to najczęściej chodzi nam o pierwszą połowę tego miesiąca. I wprawdzie największym zainteresowaniem polskich turystów (...)

 • Smartfony Doogee X60L i X55

  (...) wyposażony jest w 5,5 calowy ekran HD IPS o rozdzielczości 640 x 1280 pikseli. Model pracuje w oparciu o procesor MediaTek MT6737 z częstotliwością taktowania 1,3 GHz oraz procesor graficzny ARM (...)

 • W MdM zostało 9,5 mln zł. Dla kogo?

  (...) lipca łączna suma przyznanych dopłat wyniosła 752,4 mln zł. Do wykorzystania tegorocznego limitu pozostało więc jeszcze 9,5 mln zł. Problem polega jednak na tym, że inne dane (na temat (...)

 • Dziś PMI z Eurolandu i minutki EBC

  (...) cła w wysokości 25 proc. na kolejną listę dóbr sprowadzanych z Chin o łącznej wartości 16 mln USD. Chiny nie pozostają dłużne i odpowiadają swoją listą. Działania były zapowiadane (...)

 • Lexusy ES i UX wkrótce trafią na polski rynek

  (...) następca modelu GS, który przechodzi do historii. Osoby interesujące się motoryzacją zza Oceanu doskonale wiedzą, że poprzednie wcielenia ES-a były bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych (...)

 • Jak motywować pracowników z pokolenia Y?

  (...) roku 3 na 4 pracowników reprezentować będzie . Chodzi tu o generację, której przedstawiciele mają dziś od 18 do 33 lat i właściwie nie znają życia w czasach „przed internetem”. Z tego (...)

 • Art of Style - Analiza kolorystyczna, profesjonalny makijaż ślubny Warszawa

  Czytaj więcej: Wizażyści


strony : [ 1 ]
 
23
sierpień 2018

sierpień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2868
CHF 3,7714
USD 3,7069
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.