eGospodarka.pl

 • Smartfon Galaxy Note9

  (...) Note9 został wyposażony w największą w historii tego flagowca baterię pojemności 4 000 mAh, którą gwarantować ma długotrwałe zasilanie oraz całodzienną rozmowę, pisanie tekstów (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Przedwstępna umowa kupna - sprzedaży, poznaj opinie o Candy PVK 400 X czy przeglądaj oferty pracy z miasta sierpc.


 • Szansa na odszkodowania za wywłaszczenie nieruchomości

  (...) z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (dalej u.g.n.): „Sprawy wszczęte, lecz niezakończone decyzją ostateczną przed dniem wejścia w życie niniejszej ustawy, prowadzi się (...)

 • Ceny mieszkań nie będą spadać

  (...) Corp S.A. O ile w latach 2013-2016 można było mówić o umiarkowanym wzroście cen, o tyle rok 2017 i 2018 jest pod tym względem zupełnie inny. Tylko w ciągu ostatnich 12 miesięcy ceny (...)

 • Pensja dyrektora maltańskiej spółki bez podatku w Polsce

  (...) zwrócił się do organu polski , będący osobą fizyczną. Jego wątpliwości dotyczyły obowiązku podatkowego w zakresie opodatkowania dochodów z tytułu pełnienia funkcji dyrektora (...)

 • Aport środków trwałych do spółki w podatku dochodowym

  (...) Spółka jest udziałowcem w A sp. z o.o., do której zamierza wnieść aport w postaci maszyn i urządzeń należących do wnioskodawczyni a wykorzystywanych przez A sp. z o.o. na podstawie (...)

 • Wynagrodzenia w Trójmieście w 2017 roku

  (...) Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, mediana wynagrodzeń całkowitych brutto w 2017 roku dla trzech miast wyniosła 4 497 PLN brutto. Dla porównania mediana dla Polski wyniosła 4 157 PLN brutto, (...)

 • Obalamy 3 główne mity nt. faktoringu

  (...) fali badania Bibby MSP Index, to rozwiązanie znane już przez 89% przedstawicieli sektora MŚP i stosowane przez co dziesiątego z nich. Jego rosnącą popularność potwierdzają również dane (...)

 • Po 4 zalety mieszkania z rynku pierwotnego i wtórnego

  (...) do zdefiniowania satysfakcję bycia pierwszym mieszkańcem, można je zaaranżować według własnego pomysłu, a jego koszty utrzymania są zwykle niskie. Za to lokal z rynku wtórnego można kupić (...)

 • Sztuczna inteligencja, czyli użyteczność kontra prywatność

  (...) wbudowaną kamerą, połączone z systemem AI (Artificial Intelligence) do rozpoznawania twarzy. Celem jest natychmiastowa identyfikacja osób poszukiwanych przez organy ścigania. Facebook niedawno (...)

 • Dywidendy za 2017 r. Który deweloper wypłaci najwięcej?

  (...) giełdowych podejmuje decyzje, zatwierdzane następnie przez Walne Zgromadzenia Akcjonariuszy, o podziale wypracowanego w minionym roku zysku netto przedsiębiorstwa na część wypłacaną (...)

 • Mitsubishi Eclipse Cross – Japończycy popełnili seppuku?

  (...) już omówiłem, ale nie muszę kryć głęboko w sercu, że auto jednak przypadło mi do gustu. O ile ten crossover faktycznie wygląda trochę nijako w białym, szarym a nawet czarnym kolorze, to (...)

 • Ludzie i bóg kontra rynek walutowy

  (...) tureckiej nie jest czymś nowym w 2018 roku, ale tym razem różnicą są poważne szoki wtórne dla innych aktywów. Przejęcie niemal autorytarnej władzy przez prezydenta Erdogana oraz spory (...)

 • Rozwód z kredytem hipotecznym w tle

  (...) zobowiązań najczęściej oznacza również podział majątku. Sąd decyduje, który z małżonków będzie korzystał ze wspólnych dóbr jak samochód czy mieszkanie. Warto jednak podkreślić (...)

 • Magazyny w oczekiwaniu na rekord

  (...) „Rynek magazynowy w Polsce w I półroczu 2018” całkowity zasób nowoczesnych powierzchni magazynowych w naszym kraju sięga dziś 14,3 mln mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej, budowa (...)

 • Fundusze private equity bez innowacji?

  (...) do zautomatyzowania rutynowych procesów ręcznych, co zaowocowało redukcją kosztów oraz zapewniło większą dokładność. Bieżąca fala ma nieco inny charakter. Dostarcza ona przede wszystkim (...)

 • Automatyzacja: kogo roboty wyrzucą na bruk?

  (...) komputerowych. Przedstawiciele tych profesji nie muszą obawiać się, że lada dzień ich miejsce zajmą roboty. Co innego ekonomiści, księgowi czy taksówkarze, których już wkrótce na próżno (...)

 • Okinet - Projektowanie stron i sklepów internetowych, systemów CMS, tworzenie aplikacji internetowych. Firma realizuje również wizualizacje 3d, budynków i wnętrz.

  Czytaj więcej: Usługi kompleksowe


strony : [ 1 ]
 
10
sierpień 2018

sierpień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2942
CHF 3,7697
USD 3,7481
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.