eGospodarka.pl

 • Lato, czyli czas na trojany bankowe

  (...) obawiać. Te niebezpieczne wirusy zdolne są bowiem zainfekować urządzenie w taki sposób, aby wydobyć z niego np. poufne informacje o koncie bankowym ofiary. Eksperci Check Point uważają, że (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KW-WGLAD, poznaj opinie o Goliard Makaron Ekstra Nitka cięta nr 20 czy przeglądaj oferty pracy z miasta kostrzyn.


 • Kredyt dla firm najtańszy od lat

  (...) się zadłużały. Średnie oprocentowanie kredytu dla firm na kwoty poniżej 1 mln zł wyniosło 3,12%. W przeszłości taniej było tylko raz - w styczniu 2016 r. Wyraźna tendencja spadkowa (...)

 • 1 Liga Piłki Nożnej - przychody 2017

  (...) „1 Liga finansowa”. Analiza opracowana przez Deloitte, we współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, Pierwszą Ligą Piłkarską oraz klubami 1 Ligi, pochyla się nad przychodami, jakie (...)

 • Nadchodzi MSSF16. Zobacz, co zmieni w leasingu

  (...) finansowych MSR17 obarcza wszystkich leasingodawców obowiązkiem klasyfikowanie każdej z zawieranych umów według metodologii, która nie dość, że jest skomplikowana, to dodatkowo jeszcze (...)

 • Odpowiedzialność karna w restrukturyzacji lub upadłości

  (...) regulujących odpowiedzialność karną za popełnienie przestępstw związanych z postępowaniami insolwencyjnymi nie jest sprawą prostą. W ustawodawstwie polskim nie istnieje bowiem jeden akt (...)

 • Banki pomagają „wycisnąć” z 500+

  (...) papierowe wnioski o wypłaty świadczeń z . Dokumenty w formie elektronicznej przyjmowane były już w lipcu z czego skorzystało około miliona beneficjentów. Pomagała w tym większość banków (...)

 • Lepsze warunki mieszkaniowe to nie tylko ilość, ale też jakość

  (...) to żadna nowość W nawiązaniu do ambitnych planów rządu zakładających osiągnięcie średniej unijnej liczby mieszkań na 1000 osób (435), warto pokusić się o historyczne porównanie (...)

 • Victoria Dom buduje Variant Praga

  (...) osiedla Variant Praga już ruszyła. Plany zakładają powstanie pięciopiętrowego budynku, a w nim 154 mieszkań o powierzchniach od 22,84 do 79,15 m2. Deweloper zapewnia, że ich rozkłady (...)

 • Nowy miesiąc, a FOMC i reszta bez zmian

  (...) optymizm w związku z doniesieniami, że USA i Chiny szukają drogi do wznowienia rozmów o poprawie relacji handlowych. Dziś jednak źródła zbliżone do Białego Domu sugerują, że USA dalej (...)

 • Jaki sposób na niskie emerytury?

  (...) przedstawia się najlepiej. Potwierdzeniem tego są dane GUS, z których wynika, że polskie społeczeństwo starzeje się coraz to szybciej. Prognozy zakładają, że w 2035 roku liczba osób w (...)

 • Elektroniczna dokumentacja podatnika zamiast papierowej

  (...) w przedmiocie podatku od nieruchomości za 2009 r., spółka obciążona została karą porządkową w wysokości 2 800 zł. Zdaniem wójta działającego w tym przypadku jako organ podatkowy, firma (...)

 • Alimenty dla żony bez podatku dochodowego

  (...) Wnioskodawczyni wyszła za mąż w 1976 r. Mieszkała razem z mężem i wspólnie z nim wychowywała trójkę dzieci oraz prowadziła . Z czasem mąż zaczął nadużywać alkoholu i przestał (...)

 • Tanie linie lotnicze i ich astronomiczne opłaty

  (...) Jeśli wziąć pod uwagę liczbę podróżujących, to Ryanair może uchodzić za jedną z ulubionych Polaków. I nie ma w tym nic zaskakującego, skoro w ofercie tego przewoźnika bilet za 29 (...)

 • Firmy budowlane, czyli hossa i upadłości

  (...) wymagają od firm budowlanych i przedsiębiorstw z nimi współpracujących adekwatnego zaangażowania kapitałowego. Tymczasem okazuje się, że obecna rentowność wykonawców i - co za tym idzie - (...)

 • Powierzchnie biurowe w regionach: Kraków i Wrocław na czele

  (...) przez BNP Paribas Real Estate Poland, u schyłku czerwca 2018 roku łącznym zasobom ośmiu rynków regionalnych osiągnęły 4,64 mln m kw. W budowie pozostaje kolejne 90 obiektów, które do (...)

 • Szyldy - Produkuje tablice, reklamy świetlne, grafikę komputerową oraz poligrafię i grafikę przestrzenną.

  Czytaj więcej: Wizualna


strony : [ 1 ]
 
1
sierpień 2018

sierpień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2758
CHF 3,6884
USD 3,6603
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.