eGospodarka.pl

 • Walutomat.pl: startuje wymiana i wysyłka walut przez API dla biznesu

  (...) system firmy z systemem Walutomat.pl, co usprawni proces wymiany i wysyłki walut. API daje możliwość automatycznej obsługi nawet 20 walut po kursie rzeczywistym, darmowe przelewy do większości (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja CIT-6AR, poznaj opinie o Sony D-NF600 czy przeglądaj oferty pracy z miasta sulejówek.


 • Co daje nowa ustawa o obrocie instrumentami finansowymi?

  (...) ustawy o obrocie instrumentami finansowymi, rozszerzono definicję przyjmowania i przekazywania zleceń nabycia lub zbycia instrumentów finansowych w ten sposób, że objęto nią przekazywanie do (...)

 • Do kogo po mieszkania w sąsiedztwie zagłębi biurowych?

  (...) Corp S.A. Do naszych inwestycji zlokalizowanych przy centrach biurowych należą w Warszawie Osiedle Krzemowe położone na Mokotowie oraz Osiedle na Woli. We Wrocławiu tak usytuowanym projektem (...)

 • Windykacja długów dotyczy także wierzyciela

  (...) wymieniane jako jedna z głównych barier przedsiębiorczości. I nie ma w tym zupełnie nic zaskakującego, jeżeli wziąć pod uwagę, że nieterminowo opłacana jest już niemal co czwarta faktura (...)

 • Mniej oświadczeń o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcom

  (...) najnowsze dane Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wskazują, że na przestrzeni sześciu pierwszych miesięcy wydano 820 tys. oświadczeń o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcom (...)

 • Fiskus kwestionuje zwrot akcyzy na eksportowe samochody

  (...) 1 ustawy o podatku akcyzowym (dalej: u.p.a.), w ramach wewnątrzwspólnotowej dostawy lub eksportu samochodu osobowego, z tytułu opłacenia akcyzy od niezarejestrowanego zgodnie z przepisami o ruchu (...)

 • Usługi projektowe z 8% stawką VAT?

  (...) Wnioskodawczyni prowadzi firmę wykonującą oraz projekty elewacji zewnętrznych. Wnioskodawczyni jest czynnym podatnikiem VAT i ma zamiar świadczyć usługi wykonywania powyższych projektów (...)

 • 7 rzeczy, których nie wiesz o ubezpieczeniu mieszkania

  (...) mieszkania? Poszukiwanie odpowiedzi na to pytanie Aviva zleciła instytutowi badawczemu ARC Rynek i Opinia. Oto wyniki zrealizowanego badania. #1: ubezpieczenie mieszkania jest tańsze niż (...)

 • Handel zagraniczny w 2017 r. - dane ostateczne

  (...) w dolarach USA i w euro Eksport wyrażony w dolarach USA wyniósł 231,6 mld USD, a import 231,0 mld USD (wzrost odpowiednio o 12,9% i o 15,1%). Dodatnie saldo ukształtowało się na poziomie 0,6 (...)

 • 6 głównych trendów na rynku pracy kandydata

  (...) dobre wieści, już 6 na 10 specjalistów i menedżerów wskazuje, że w ostatnim czasie ich sytuacja zawodowa uległa poprawie, a 2 na 3 deklaruje . Optymizm widoczny jest również w kwestii (...)

 • Skąd wzięły się wyższe ceny mieszkań?

  (...) Pierwszym z powodów, dla których mówimy dziś o wzrostach cen mieszkań, są zauważalnie wyższe ceny materiałów budowlanych. Jak podaje PSB Handel S.A., widać je już we wszystkich grupach (...)

 • Wojny handlowe, czyli temat na wakacje

  (...) uważam, że wojny handlowe nie są pretekstem do rynkowej paniki. Gdyby dało się zepchnąć temat głębiej i uczepić ciekawszych spraw, to inwestorzy z pewnością by to zrobili. Problem w tym (...)

 • Młoda Morena Park II, czyli inteligentne mieszkanie w Gdańsku

  (...) tego, co przeważnie proponują wielkomiejskie blokowiska. To tylko osiem kameralnych budynków, a w każdym z nich 4 mieszkania o powierzchni od 46 do 97 m2. Każdy z budynków liczyć będzie dwie (...)

 • Leasing maszyn i urządzeń budowlanych na wznoszącej fali

  (...) od początku tego roku firmy budowlane wskazywały na prosperity w ich branży. W I kwartale aż 44 proc. przedsiębiorstw prognozowało wzrost sprzedaży swoich produktów i usług, w II kwartale (...)

 • Produkty strukturyzowane: na czym polega ochrona kapitału?

  (...) ofercie pod nazwą struktury, to połączenie różnych instrumentów finansowych. A na czym polega stosowana w nich ochrona kapitału? Tej kwestii warto przyjrzeć się bliżej, ponieważ w (...)

 • Volvo XC40 - małolat z charakterem

  (...) 2018, przebojem wjechał na polskie drogi. Najmniejszy szwedzki SUV to auto ludzi młodych, aktywnych, czerpiących radość z posiadania rzeczy nowoczesnych i ładnych. Już od postawienia pierwszej (...)

 • Wynajem mieszkania a RODO

  (...) w naszym kraju przepisy Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO). Jego celem jest zwiększenie ochrony danych osobowych oraz ujednolicenie przepisów ich dotyczących w krajach Unii (...)

 • ADD - Dystrybutor włoskiej firmy BPT - domofony i wideofony. W ofercie także: systemy alarmowe, kontrola dostępu, telewizja przemysłowa CCTV - kamery IP. Warszawa.

  Czytaj więcej: Elektronika


strony : [ 1 ]
 
3
sierpień 2018

sierpień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2758
CHF 3,7118
USD 3,6926
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.