eGospodarka.pl

 • TFI: wartość aktywów netto VII 2018

  (...) w poprzednich miesiącach, największy wartościowy wzrost (wzrost o +1,2 mld zł, tj. o +2,3% m/m) zanotowały aktywa funduszy gotówkowych i pieniężnych. Za taki obrót spraw podziękować (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KW-ZAL, poznaj opinie o Wydawnictwo Literackie Piotr Matywiecki, Powietrze i czerń czy przeglądaj oferty pracy z miasta żuromin.


 • 6 powodów, dla których warto wdrożyć Business Intelligence

  (...) się za analizę, warto przyjrzeć się stosowanym w organizacji metodom monitorowania i ewaluacji. Weryfikacji poddaje się zarówno bieżącą sytuację w przedsiębiorstwie i jego wyniki (...)

 • Kontrakt menedżerski = niskie koszty podatkowe i wysokie stawki podatku

  (...) Nie doczekała się ona regulacji w Kodeksie cywilnym, niemniej w przepisach innych ustaw możemy już o niej przeczytać. Przykładem jest tutaj chociażby ustawa o podatku dochodowym od osób (...)

 • Załadunek sztuk padłych bez podatku dochodowego

  (...) Wnioskodawca prowadzi , zajmuje się m.in. hodowlą trzody chlewnej. Pochodną tej produkcji jest powstanie odpadów w postaci padłych sztuk zwierząt. Odbioru sztuk padłych dokonuje (...)

 • Rynek biurowy w Polsce w I poł. 2018 roku

  (...) przez analityków Walter Herz, w I połowie br. popyt na rodzimym sięgnął 700 tys. mkw. Większość wynajętej powierzchni przypadła na Warszawę, która ciągle jest liderką, jeżeli chodzi (...)

 • Handel zagraniczny I-VI 2018

  (...) w dolarach USA i w euro Eksport wyrażony w dolarach USA wyniósł 130,7 mld USD, a import 132,2 mld USD (wzrost odpowiednio o 19,7% i o 22,1%). Ujemne saldo ukształtowało się na poziomie 1,5 mld (...)

 • Przedawnienie długu ubezpieczeniowego

  (...) missellingu W dyskusji dotyczącej nowych reguł przedawnienia długów, najczęściej porusza się kwestie dotyczące skrócenia domyślnego terminu , który dotychczas sięgał 10 lat. W myśl (...)

 • Transparentność rynku nieruchomości. Mamy 20. miejsce

  (...) Globalnych Programów Badawczych w JLL, transparentność to kwestia, do której inwestorzy lokujący kapitał na rynku przywiązują coraz to większą wagę. „Dostępność i jakość informacji (...)

 • Przedsiębiorco! Zobacz, jak przechytrzyć Brexit

  (...) skali całego globu najwięcej obaw związanych z następstwami Brexitu mają przedsiębiorcy z Europy, a Polska w tym gronie znajduje się w ścisłej czołówce - zajmujemy drugie miejsce, za (...)

 • Przemysł obronny rośnie, lotnictwo spowalnia

  (...) Deloitte „Global Aerospace & Defense sector financial performance study” stała się analiza wyników osiągniętych przez 100 największych firm z branży lotniczej i obronnej. Każde z badanych (...)

 • Inflacja VII 2018

  (...) towarów i usług konsumpcyjnych spadły względem poprzedniego miesiąca o 0,2%. W porównaniu z wzrost sięgnął 2,0%, przy czym większe podwyżki (2,1%) dotyczyły towarów. Usługi podrożały (...)

 • W strefie euro seria ważnych danych

  (...) tarapatów w systemie bankowym Starego Kontynentu to kolejny balast, który kurs zepchnął do 200 – tygodniowej średniej ruchomej przebiegającej przy 1,1360. Ostrożnie i sceptycznie podchodzimy (...)

 • Hyundai Kona vs Seat Arona

  (...) testy nie nałożyły się na siebie, ponieważ zdjęcia musiałem wykonać osobno. Szkoda, bo fajnie by było mieć chociaż jedno wspólne zdjęcie. Tak na pamiątkę. Na początek – jakie (...)

 • Samowola budowlana - cienka i kosztowna granica

  (...) – zmiany po 2017 r. Kiedy mamy do czynienia z samowolą budowlaną? Zgodnie z obowiązującymi przepisami może być to budowa nowego obiektu, jego przebudowa, nadbudowa czy prace związane z (...)

 • CFB Manufaktura - Produkcja, skup i modernizacja łyżek do koparek. Kraków

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
14
sierpień 2018

sierpień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3001
CHF 3,8027
USD 3,7768
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.