eGospodarka.pl

 • Płatności barterowe: Kryptowaluta nie jest środkiem płatniczym

  (...) kosztów uzyskania przychodu? Zgodnie z kosztem uzyskania przychodów są koszty poniesione w celu osiągnięcia przychodów lub zachowania albo zabezpieczenia źródła przychodów. Przepisy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument CI KRS-COD, poznaj opinie o Panasonic VIERA TH-50PV700 czy przeglądaj oferty pracy z miasta wrocław.


 • Brak faktury: rozliczenie podatku VAT i dochodowego

  (...) kwartalnym okresem rozliczeniowym (kwartały kalendarzowe). Zapłata za dany kwartał ma następować do 15-tego dnia drugiego miesiąca rozliczanego kwartału. Podatnik jednakże zapomniał (...)

 • Produkcja piwa: określenie podstawy opodatkowania dla podatku akcyzowego

  (...) Wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą m.in. w zakresie produkcji, magazynowania, zakupu i sprzedaży piwa. rozlicza w formie przedpłat. Wnioskodawca składa dwie deklaracje akcyzowe – (...)

 • Monitoring mediów: cytowania VII 2018

  (...) pt. „W PiS referendum bez szans”: „Poważne obawy o termin, koszty oraz frekwencję - to podstawowe wątpliwości, jakie ma Prawo i Sprawiedliwość co do pomysłu referendum konsultacyjnego (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe I-VII 2018

  (...) styczeń-lipiec 2018 r. oddano do użytkowania 98469 mieszkań, tj. o 3,0% więcej niż przed rokiem. Lepsze wyniki odnotowali inwestorzy z dwóch dominujących na rynku mieszkaniowym form, tj (...)

 • Produkcja w Polsce VII 2018

  (...) że produkcja sprzedana przemysłu w cenach stałych (w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących powyżej 9 osób) była w lipcu br. o 10,3% wyższa niż przed rokiem (kiedy notowano wzrost o 6,2%) (...)

 • Jak Android umożliwia atak typu „Man-in-the-Disk”?

  (...) wówczas, gdy aplikacje nie dość ostrożnie korzystają ze współużytkowanej pamięci masowej, która nie wykorzystuje ochrony środowiska piaskownicy w systemie Android i nie chroni się poprzez (...)

 • Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking VII 2018

  (...) Najświeższy ranking porównywarki Ubea - nie inaczej niż 42 poprzednich - przygląda się czterem kategoriom ubezpieczeń. Ocenie podlegają ceny obowiązkowego , a także koszty oferowanych przez (...)

 • Spam i phishing w II kw. 2018 r.

  (...) Kaspersky Lab wyraźnie dowodzą, że dziś do bezpieczeństwa korzystania z zasobów globalnej sieci należy podchodzić z najwyższą ostrożnością. Ataki wymierzone w klientów korzystających z (...)

 • Elastyczna praca i biuro, czyli nowe narzędzia rekrutacji

  (...) przez IWG badania, w którym o opinie poproszono 18 000 liderów biznesowych reprezentujących 6 krajów: Zdecydowana większość respondentów (91%) uważa, że zwiększają podczas (...)

 • Pośrednictwo finansowe: wyniki ZFPF II kw. 2018

  (...) przez pośredników ZFPF II kwartał, podobnie jak jego poprzednik, przyniósł kontynuację popytu na kredyty hipoteczne. Dane Narodowego Banku Polskiego dowodzą, że łączna wartość udzielonych (...)

 • Zakończenie działalności spółki kapitałowej bez jej likwidacji?

  (...) jej likwidacją? Likwidacja stanowi proces, którego zakończeniem jest rozwiązanie spółki handlowej i wykreślenie jej z Krajowego Rejestru Sądowego (KRS). Ustawa z dnia 15 września 2000 r. – (...)

 • Czy galeria handlowa odpowiada za szkody na zasadzie ryzyka?

  (...) w ruch za pomocą sił przyrody W sprawie rozstrzygniętej przedmiotowym wyrokiem powódka domagała się od właściciela galerii handlowej zapłaty odszkodowania w związku z wypadkiem, jakiego (...)

 • EUR/USD zaczyna tydzień przy 1,1420

  (...) wystrzale przy płytkim rynku do 4,34, zdołał jeszcze w ubiegłym tygodniu powrócić pod 4,30. W okolicach 4,29 powstrzymano jednak zniżkę i oczekujemy, że z obecnych pułapów 4,30 odnotujemy (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 33/2018

  (...) Jej stan i perspektywy oceniają kolejno agencje ratingowe. Ostatnio uczyniła to agencja S&P, która obniżyła rating Turcji, z BB-/B z perspektywą stabilną do B+ z perspektywą stabilną. W (...)

 • Rynek walutowy 13-17.08.18

  (...) takie proste. Weźmy dla przykładu spór USA z Turcją. Niewątpliwie Turcja pozostaje w NATO, jest więc, przynajmniej teoretycznie, sojusznikiem USA. Ba, zdarzyło się jej nawet w roku 2015 (...)

 • 5 etapów obsługi klienta

  (...) czas tylko wtedy, gdy do zaciekawisz. Coraz częściej w zaciekawieniu klientów pomaga nam marketing internetowy czy strona WWW, na której znajdują się ciekawie podane informacje. Jeśli staje (...)

 • Nowe mieszkania w Warszawie: wyższe ceny i podaż, niższy popyt

  (...) kwartał br. zaowocował w Warszawie nieco większą podażą nowych mieszkań (+2%), a także dość pokaźną podwyżką średniej ceny metra kwadratowego, która osiągnęła poziom 8 110 zł/mkw. (...)

 • Hadawo - Uzdatanianie wody oraz ścienne system grzewczo-chłodzący. Warszawa.

  Czytaj więcej: Instalacje


strony : [ 1 ]
 
20
sierpień 2018

sierpień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2997
CHF 3,7838
USD 3,7695
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.