eGospodarka.pl

 • Smartfony realme 8 oraz 8 Pro wkrótce w Polsce

  (...) fotografii ze średniej półki realme 8 Pro ma ciekawe wzornictwo i niewielką wagę (zaledwie 176 g). Jest wyposażony w ekran sAMOLED o przekątnej 6,4 cala z zaszytym w nim czytnikiem linii (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument RZ-2, poznaj opinie o Plast Team Pojemnik mikro z koszykiem do gotowania warzyw czy przeglądaj oferty pracy z miasta zamość.


 • Automatyzacja: wybawienie pracodawców, zmora pracowników?

  (...) m.in.: Czy Polacy obawiają się automatyzacji miejsca pracy? Czy pracownicy rozważają zmianę zawodu? Z jakich powodów firmy zamierzają wdrażać automatyzację ? Od czego uzależnione (...)

 • Ulga termomodernizacyjna w rocznym zeznaniu podatkowym

  (...) 2020 r. poniósł wydatki na oraz wymianę starego kotła na nowy, gazowy – w kwocie 30.000 zł. Pan Piotr prowadzi firmę, która jest opodatkowana , a która w 2020 r. przyniosła stratę (...)

 • Sprzedaż ziemi rolnej zwolniona z podatku dochodowego?

  (...) We wrześniu 2020 r. wnioskodawca sprzedał o powierzchni 2,9 ha przed upływem 5 lat od jej nabycia (otrzymał ją w w styczniu 2020 r.). Wnioskodawca uzyskał wcześniej zgodę dyrektora (...)

 • Rynek najmu po roku pandemii. Stawki spadły o 3,9%

  (...) m.in.: Jakie są koszty najmu w 15 badanych miastach? Jaka jest rentowność najmu? Wynajem czy zakup mieszkania? Co jest tańsze? Z raportu Expandera i Rentier.io wynika, że na przestrzeni roku (...)

 • Kredyty dla mikrofirm w lutym 2021 znowu na minusie

  (...) m.in.: Ile kredytów dla mikrofirm udzieliły banki w lutym 2021? Jak mikroprzedsiębiorcy spłacali kredyty i pożyczki? Jakie firmy zaciągnęły najwięcej kredytów? BIK poinformował, że (...)

 • Google z kolejnymi inwestycjami w Warszawie

  (...) Dolnego Śląska Władze Google’a poinformowały, że 14 kwietnia ruszy tzw. region Google Cloud, czyli lokalna infrastruktura obliczeniowa. Pierwsze zapowiedzi o inwestycji pojawiły się w (...)

 • 500+ kończy 5 lat. Jak pomaga rodzinom?

  (...) m.in.: Jakie jest znaczenie programu dla rodzin? Na co rodziny przeznaczają środki z 500+? Kto i dlaczego jest przeciwny programowi 500 plus? Z badania zrealizowanego na zlecenie Rejestru (...)

 • Firmy rodzinne na GPW. Jak wypadają na tle innych?

  (...) m.in.: Jak firmy rodzinne wypadają na tle spółek notowanych na GPW? Czy w organach spółek rodzinnych często zasiadają sukcesorzy i nestorzy? Co dowodzi, że inwestorzy obdarzają dużym (...)

 • EUR jest pod presją

  (...) w USA ze strony polityki fiskalnej ciągną w górę rentowności obligacji USA, co pomaga dolarowi. Administracja Bidena ma przejść do kolejnego etapu naprawy gospodarki i szykuje kolejny (...)

 • Osiedle U-City Residence w Warszawie

  (...) willowej części dzielnicy Ursus-Gołąbki przy ul. Henryka Brodatego 10. Osiedle zostało zaprojektowane przez studio architektoniczne Kuryłowicz & Associates. To 6 budynków wielorodzinnych, w (...)

 • Weryfikacja partnerów biznesowych a ochrona danych osobowych

  (...) osobowych związanych weryfikacją partnerów biznesowych jest zasadniczo art 6 ust.1 lit. f RODO, tj. przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów (...)

 • WannaCry powraca

  (...) Check Point Research (CPR) zaobserwowali globalny wzrost ataków ransomware, wykorzystujący m.in. wykryte podatności. Od początku 2021 r. co miesiąc odnotowuje się 9% miesięczny wzrost liczby (...)

 • Wilczek - Oferuje gry bitewne, karciane, planszowe i fabularne.

  Czytaj więcej: Gry


strony : [ 1 ]
 
31
marzec 2021

marzec 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,6603
CHF 4,2119
USD 3,9676
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.