eGospodarka.pl

 • Nadpłata kredytu mieszkaniowego? Polacy niechętni

  (...) tyle pieniędzy Polacy przeznaczyli na to, aby w 2020 roku spłacić lub nadpłacić przed terminem posiadane kredyty mieszkaniowe - wynika z szacunków HRE Investments opartych o dane NBP. To co (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Formularz CEIDG-1 , poznaj opinie o Demi Co. Łóżko OLE składane czy przeglądaj oferty pracy z miasta grajewo.


 • Obroty na GPW II 2021 r. Największy wzrost na NewConnect

  (...) najnowszej analizy wynika, że w lutym 2021 roku na Głównym Rynku GPW wartość obrotu akcjami osiągnęła 28 mld zł. To wzrost o 60,4% w porównaniu do analogicznego okresu sprzed roku (...)

 • Podstawa opodatkowania podatkiem od spadków i darowizn

  (...) 7 ust. 1 ustawy z dnia 28 lipca 1983 r. o podatku od spadków i darowizn podstawę stanowi różnica pomiędzy wartością nabytych praw i rzeczy a wartością długów i ciężarów. Powyższe (...)

 • Sprzedaż nieruchomości nabytej w drodze zamiany w PIT

  (...) W październiku 2018 r. wnioskodawczy w drodze nabyła nieruchomość w postaci mieszkania oraz udziału w garażu. Cena lokalu z udziałem w lokalu niemieszkalnym – garażu, została ustalona na (...)

 • Praktyczna nauka zawodu pozbawia prawa do ulgi prorodzinnej

  (...) uzyskuje wynagrodzenie z tytułu praktycznej nauki zawodu, w rozliczeniu PIT za 2020 r. może nie uprawniać rodziców do skorzystania z ulgi prorodzinnej. jest przewidziana przede wszystkim na (...)

 • Rok 2021 na rynku nieruchomości to jedna wielka niewiadoma

  (...) koronawiurs uderzył w życie społeczne i gospodarkę prognozowano, że rozgrzany do czerwoności kilkuletnią hossą rynek nieruchomości „odczuje” to boleśnie. Ludzie w obawie o przyszłość (...)

 • Amazon.pl startuje w Polsce

  (...) z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie, z łatwym procesem zwrotów i obsługą klienta w języku polskim za pośrednictwem aplikacji Amazon Shopping oraz poprzez przeglądarki internetowe. Mogą (...)

 • Przemysł 4.0 i sieć 5G. Jakie korzyści niesie to połączenie?

  (...) się m.in. na większą elastyczność reagowania na zmiany rynkowe, zaowocować intensywnym rozwojem e-commerce i zredefiniować procesy sprzedażowe. Mówi się również, że duże korzyści z jej (...)

 • Jakie nowości w Google Workspace?

  (...) funkcje, które pomogą ludziom efektywniej wykorzystać czas, współpracować na równych zasadach i bardziej efektywnie. Zapowiada również wprowadzenie nowych narzędzi bezpieczeństwa: funkcję (...)

 • Na FX przewagę znów ma dolar

  (...) Street zakończyła się najmocniejszymi od prawie dziewięciu miesięcy wzrostami głównych indeksów, ale dziś nic już to nie znaczy. Odbicie, mimo że imponujące, było kruche, a doniesienia z (...)

 • Usługi assistance: czy pandemia coś zmieniła?

  (...) m.in.: Jakie rodzaje assistance są najpopularniejsze? Czy pandemia wpłynęła na wykorzystanie usług assistance? Czy Polacy są zadowoleni z oferowanych im usług assistance? Jak wynika z X (...)

 • Waloryzacja emerytur i rent: ile wypłaci nam ZUS?

  (...) stała się faktem - pierwsi świadczeniobiorcy zobaczyli już na swoich kontach podwyższoną kwotę comiesięcznej wypłaty z ZUS. Jak wyjaśnia Iwona Kowalska-Matis Regionalny Rzecznik Prasowy (...)

 • Szkolenia BHP w czasie COVID-19

  (...) w czasie epidemii W Polsce powstały akty prawne, które miały być udogodnieniem dla pracodawców, w tym min. ustawa z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z (...)

 • Mercedes-Benz V 300 d 4MATIC - luksusowy van

  (...) chromowane dodatki. Brakuje jeszcze białych firanek i mamy samochód, który często odwiedza cmentarze. No cóż, branża pogrzebowa upatrzyła sobie ten model i jakoś mnie to nie dziwi. To bardzo (...)

 • Diamond Books - Wydawca książek i czasopism poświęconych sztukom walki oraz kulturze i filozofii orientu.

  Czytaj więcej: Wydawnictwa


strony : [ 1 ]
 
2
marzec 2021

marzec 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5345
CHF 4,1120
USD 3,7765
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.