eGospodarka.pl

 • ZUS wypłaci w 2021 roku 13 i 14 emeryturę

  (...) prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 21 stycznia 2021 r. o kolejnym w 2021 r. dodatkowym rocznym świadczeniu pieniężnym dla emerytów i rencistów. Ta dodatkowa wypłata będzie na (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Lista płac, poznaj opinie o St. Majewski Teczka z rączką - FD-10250 czy przeglądaj oferty pracy z miasta lubań.


 • Podatek VAT: usługa restauracyjna czy dostawa towarów spożywczych?

  (...) do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej o wydanie orzeczenia w trybie prejudycjalnym wystąpił Naczelny Sąd Administracyjny. TSUE 12 listopada 2020 r. wydał bardzo ważne dla (...)

 • Organizacja targów bez podatku u źródła

  (...) W celu promocji swoich produktów oraz poszerzenia rynku zbytu, prowadzi działania promocyjne w ramach których m.in. bierze udział zagranicznych targach branżowych. W tym celu spółka nabywa od (...)

 • Lokaty bankowe w 2021 będą przynosić straty

  (...) osoby trzymające oszczędności w bankach czeka kolejny trudny rok. NBP prognozuje, że stopy procentowe pozostaną na rekordowo niskim poziomie, a inflacja będzie dość wysoka. W II i III (...)

 • "Męskie" zawody niestraszne kobietom

  (...) wynika, że to właśnie te trzy uważane za "męskie" profesje, byłyby najchętniej wykonywane przez kobiety. Inne zawody zwykle wykonywane przez mężczyzn, w których kobiety chciałyby się (...)

 • Pandemia COVID-19 a równość płci

  (...) Věra Jourová, oświadczyła 5 marca: Kobiety są na pierwszej linii frontu walki z pandemią i właśnie one są szczególnie silnie dotknięte jej skutkami. Nie możemy sobie pozwolić na (...)

 • Kobiety mają mniejsze długi niż mężczyźni. Dlaczego?

  (...) mln dłużniczek i ponad 1,7 mln dłużników. Dłużniczki zalegają z kwotą 27,2 mld z, a dłużnicy - 54 mld zł. Dlaczego? Po pierwsze kobiety solidniej spłacają zobowiązania. Po drugie (...)

 • Dolar notuje skromne wzrosty

  (...) sektorze pozarolniczym w USA był dużo silniejszy od oczekiwań (379 tys., prog. 200 tys.) z pozytywną rewizją odczytu styczniowego (do 166 tys. z 49 tys.). Dane świadczą o dużo lepszej (...)

 • 6 najpopularniejszych sposobów na zarażenie programami malware

  (...) m.in.: Jakiego rodzaju malware dokuczać będzie nam w nadchodzących miesiącach? Z jakich powodów możemy obawiać się zewnętrznych ? Zarówno skala przeprowadzanych cyberataków, jak i (...)

 • Rynek reklamy z największym spadkiem od ponad 10 lat

  (...) m.in.: Jak w 2020 rok prezentowały się wydatki na reklamę? Które z branż nie szczędziły pieniędzy na reklamę? Na który z rodzajów wydano najwięcej? Jaki był udział poszczególnych (...)

 • Jak i gdzie złożyć pozew o rozwód?

  (...) ujawnione w raporcie pokazują statystyki dotyczące prawomocnych orzeczeń sądu, a nie spraw nowo wniesionych. Z uwagi na pandemię w pierwszym półroczu roku 2020 r. sądy pracowały z pewnymi (...)

 • Salix-Alba - Producent bagaży wędkarskich.

  Czytaj więcej: Wędkarstwo


strony : [ 1 ]
 
8
marzec 2021

marzec 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5903
CHF 4,1416
USD 3,8665
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.