eGospodarka.pl

 • Korupcja gospodarcza - jak z nią walczyć?

  (...) lub przyjęciu przez osobę pełniąca funkcję kierowniczą w jednostce organizacyjnej lub przez osobę, która pozostaje z nią w stosunku pracy, umowy zlecenia lub umowy o dzieło, korzyści (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa dostawy, poznaj opinie o Top Choice Kosmetyczka 81569 czy przeglądaj oferty pracy z miasta mława.


 • Wynagrodzenia pracowników szeregowych w 2020 roku

  (...) Badaniu Wynagrodzeń wzięło udział 19 092 pracowników szeregowych. Spośród tej grupy większość stanowili mężczyźni (58%), pracujący w firmach zatrudniających powyżej 1000 osób (23%) , (...)

 • Boom na debiuty giełdowe odczuje także GPW?

  (...) wiarę w giełdę – topniała liczba spółek dających istotne zwroty z kapitału i pokazujących perspektywy dynamicznego rozwoju. Odzwierciedleniem tego negatywnego sentymentu był fakt, że (...)

 • Które polisy ubezpieczeniowe straciły w czasie pandemii?

  (...) korzystając z danych Komisji Nadzoru Finansowego, czy formułowane na początku pandemii prognozy sprawdziły się. Okazało się, że jest kilka zaskoczeń. Wyniki dotyczące polis turystycznych (...)

 • PasteForce - Zastępuje systemową funkcję kopiuj/wklej w miejscach gdzie system na to nie pozwala np. czaty, gry. Ponadto umożliwia uruchamianie programów i wklejanie ich wyników.

  Czytaj więcej: Freeware


strony : [ 1 ]
 
28
marzec 2021

marzec 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,6353
CHF 4,1814
USD 3,9307
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.