eGospodarka.pl

 • Wolny zawód czyli wysokie stawki ryczałtu w 2021 r.

  (...) r. z możliwości opodatkowania włączony m.in. był cały dział 69 PKWiU, tj. usługi prawne, rachunkowo-księgowe i , czy niemal cały dział 85, a więc usługi w zakresie edukacji, z (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o ponowne przeliczenie wynagrodzenia za czas choroby, poznaj opinie o Lidl Suhada Liquid Eyeliner czy przeglądaj oferty pracy z miasta ustrzyki dolne.


 • Czy przy darowiźnie towarów trzeb naliczyć VAT?

  (...) Wnioskodawca, , jest czynnym podatnikiem VAT. W przyszłości zamierza na rzecz różnych stowarzyszeń i fundacji czy innych organizacji pozarządowych niedziałających w celu osiągnięcia zysku (...)

 • Budnex buduje w Gorzowie Sady 2

  (...) na rynek 400 nowych mieszkań. Powstaje w dzielnicy Górczyn. Pierwszy etap zakłada oddanie do 2023 roku 95 mieszkań o powierzchni od 33 do 77 m kw. Sady to bardzo zielone osiedle i pożądana (...)

 • Jak zmienia się podnajem powierzchni biurowych?

  (...) pandemią był zjawiskiem marginalnym. Od marca 2020 roku obserwowaliśmy jednak jego szybkie tempo wzrostu, czego bezpośrednią przyczyną było przejście w tryb pracy zdalnej dużej części (...)

 • PMI najwyższy od ponad 2 lat

  (...) przede wszystkim wzrost popytu na polskie dobra - notujemy drugą najwyższą wartość w ostatnich 30 miesiącach. Gros tego popytu pochodzi od podmiotów zza granicy - tu z kolei notujemy (...)

 • Kościół i polityka. Co myślą Polacy?

  (...) Polaków zadeklarowało, że widzi nadmierne zaangażowanie Kościoła w Polsce w politykę i są temu zdecydowanie przeciwni. Tylko 9% badanych ocenia zaangażowanie Kościoła w politykę (...)

 • Rosną akcje, ryzykowne waluty i ropa naftowa

  (...) silnymi ruchami na rynku długu. Inwestorzy są zaniepokojeni, że przyspieszenie globalnego ożywienia prowadzi do wyższej inflacji, co będzie skutkować zaostrzeniem polityki pieniężnej (...)

 • Odbudowa i rozwój gospodarki. Pandemia to nie wszystko

  (...) m.in.: Na jaka przyszłość dla globalnej gospodarki wskazują indeksy giełdowe? Co zmieni nowelizacja przepisów dotyczących upadłości konsumenckiej? Co nowe przepisy mogą oznaczać dla (...)

 • Cyfrowa przemoc domowa. Jak wykryć i powstrzymać oprogramowanie stalkerware?

  (...) m.in.: Czym charakteryzuje się oprogramowanie stalkerware? Jaki jest jego globalny i europejski wymiar tego zagrożenia? Co może wskazywać, że na zostało zainstalowane oprogramowanie (...)

 • Opel Crossland 2021

  (...) z której znikło „X”. Powód? Można to wyjaśniać na różne sposoby, ale ja nie szukałbym zbyt daleko. Bez dodatkowej literki jest po prostu prościej. Jeżeli chodzi o stylistykę, to mamy (...)

 • Gucioland s.c. - Producent ubrań dla niemowląt i dzieci. Informacje o firmie, oferta handlowo-usługowa, galeria wyrobów, dane kontaktowe. Piątkowisko.

  Czytaj więcej: Dziecięca


strony : [ 1 ]
 
1
marzec 2021

marzec 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5231
CHF 4,1211
USD 3,7572
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.