eGospodarka.pl

 • Tarcza antykryzysowa 8.0. Dla kogo wsparcie?

  (...) Rady Ministrów w sprawie wsparcia przedsiębiorców poszkodowanych wskutek pandemii COVID-19. Nowe przepisy weszły w życie 28 lutego 2021 roku. Po zmianie przepisów, przedsiębiorcy z (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Turystyka - przykładowe CV (życiorys), poznaj opinie o Toshiba Regza 32CV500PG czy przeglądaj oferty pracy z miasta koło.


 • Przelewy Elixir znowu ze wzrostami

  (...) 2021 roku, w systemie Elixir rozliczono 165,8 mln transakcji o wartości 481,5 mld zł. W porównaniu do lutego 2020 roku to o 5,2 proc. transakcji więcej (było ich 157,7 mln) i o 7,2 proc. wyższa (...)

 • Smartfon Samsung Galaxy XCover 5

  (...) zgodny ze standardem IP68, wytrzymuje upadki z wysokości do 1,5 metra, jest odporny na pył i wodę. Oferuje funkcję Glove Touch, która zwiększa czułość smartfonu na dotyk, umożliwiając (...)

 • Sporządzanie wniosków o pracę cudzoziemców bez podatku VAT

  (...) Wnioskodawczyni prowadzi działalność gospodarczą od listopada 2012 r. w zakresie . Nie świadczy usług doradczych, korzysta ze . Zainteresowana zamierza rozszerzyć o usługę wypełniania i (...)

 • Zaniechana inwestycja nie pozbawia odliczenia VAT

  (...) polskiej ustawy o VAT stanowi, że prawo do obniżenia kwoty podatku od towarów i usług należnego o kwotę podatku naliczonego przysługuje podatnikom prowadzącym działalność gospodarczą w (...)

 • Rynek pracy po roku z COVID-19

  (...) m.in.: Jak wygląda sytuacja zawodowa Polaków po roku z COVID-19? Jaka przyszłość czeka rynek pracy? Czy w czasie pandemii Polacy są otwarci na zmianę pracy? Raport "Rok nowej normalności (...)

 • Zautomatyzowane cyberataki na aplikacje internetowe. Jak się chronić?

  (...) m.in.: Jakie są najpopularniejsze typy zautomatyzowanych ? Która z instytucji płatniczych najczęściej zmaga się z wyciekami danych? Czym charakteryzują się ataki fuzzingowe? Jak się (...)

 • Zrównoważony rozwój i zmiany klimatyczne. Co mogą zrobić banki?

  (...) m.in.: Jaka jest rola banków w łagodzeniu zmian klimatycznych? Dlaczego instytucje finansowe mają tak istotne znaczenie dla budowy zrównoważonego społeczeństwa? Jakie zmiany obowiązywać (...)

 • Czy dyskryminacja ze względu na płeć przestaje być problemem?

  (...) m.in.: Czy firmy zwracają obecnie większą uwagę na przejawy nierówności płci w miejscu pracy? Jak pracownicy gotowi są reagować na przejawy w miejscu pracy? Co nowe przepisy mogą (...)

 • Inwestorzy czekają na sygnały z rynku pracy USA

  (...) niewiele, by ujarzmić rentowności obligacji. Jakkolwiek odniósł się do nich w swojej wypowiedzi, to z dalszych komentarzy nie wynikało, aby Fed traktował ruchy jako niepożądane. Powtórzył, (...)

 • COVID-19: fałszywe domeny w natarciu

  (...) rozbudza zainteresowanie tą tematyką. Wykorzystują je cyberprzestępcy, rejestrując domeny i tworząc witryny, których celem jest kradzież danych lub zainfekowanie złośliwym oprogramowaniem. (...)

 • Kariera zawodowa kobiet. Jakie oczekiwania mają Polki?

  (...) m.in.: Jakie czynniki są dla Polek decydujące przy wyborze nowego miejsca pracy? Które uznają za najbardziej atrakcyjne? Co jest dla nich motywacją do rozwoju kariery zawodowej i zmiany (...)

 • Na zakup mieszkania pożyczamy coraz więcej

  (...) Gold Finance IV kw. 2021 r. ceny mieszkań na rynku wtórnym w zależności od miasta wzrosły od 4 nawet do 15 proc. w skali roku. Droższe zakupy oznaczają potrzebę zaciągania coraz większych (...)

 • Wzory Tatuaży - Wzory tatuaży posegregowane wg kategorii i rodzajów. Porady jak zrobić i dbać o tatuaż, tematy zdrowotne, praktyczne.

  Czytaj więcej: Moda


strony : [ 1 ]
 
5
marzec 2021

marzec 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5793
CHF 4,1313
USD 3,8393
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.