eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 46/2014

  (...) aby w 2020 roku polski PKB na jednego mieszkańca osiągnął 75 proc. średniej unijnej. Jego zdaniem Polska, której zagwarantowano w ciągu siedmiu najbliższych lat blisko 120 mld euro ma (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS W20, poznaj opinie o Sharp Solo R-209IN czy przeglądaj oferty pracy z miasta Skarżysko-Kamienna.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 46/2014

  (...) projekt przepisów, które ułatwią krajom UE ograniczenie lub nawet zakaz upraw roślin genetycznie modyfikowanych na całym bądź części swego terytorium. W UE są dopuszczane jedynie te uprawy (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 46/2014

  (...) energetyczne zawierając drugą umowę gazową, która zmniejsza zależność Rosji od zamówień z Europy. W ten sposób do końca obecnej dekady Chiny będą otrzymywać z Rosji ok. 20 proc (...)

 • Odliczenie podatku z faktur VAT RR: zapłata na konto bankowe

  (...) Wnioskodawca nabywa od rolników ryczałtowych produkty rolne, co dokumentuje fakturami VAT RR. Terminy płatności z reguły wynoszą tutaj 14 dni, niemniej w drodze zapisów umownych niekiedy (...)

 • Opony zimowe: nowości na sezon 2014/2015

  (...) potentaci przygotowali kilka nowinek. To bez wątpienia dobre wieści, bo nowsze przeważnie mogą pochwalić się bardziej zadowalającymi osiągami od swoich poprzedników, a i nie brakuje też (...)

 • Kryzys w Hiszpanii zażegnany?

  (...) motorom napędowym przyczyniającym się do poprawy sytuacji gospodarczej, z którą mamy obecnie do czynienia na terenie Hiszpanii. Tym, co ciągnie gospodarkę do góry są przede wszystkim (...)

 • Firmy nie radzą sobie z atakami hakerskimi

  (...) Informacji wzięło udział ponad 1800 reprezentantów firm z 60 krajów – w tym Polski. W większości były to osoby odpowiedzialne za technologie informatyczne bądź . Hakerzy napędzają (...)

 • Gdy rozmowa kwalifikacyjna przestaje "się kleić"

  (...) rozmowa nie przebiegała w atmosferze porozumienia może być fakt, że konsultant nie rozumiał zagadnień merytorycznych lub specyfiki branży, która jest specjalizacją kandydata. Dzieje się (...)

 • Perl - Wikibooks - Opis języka i podstawowy kurs programowania.

  Czytaj więcej: Kursy i poradniki


strony : [ 1 ]
 
15
listopad 2014

listopad 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2290
CHF 3,5179
USD 3,3933
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.