eGospodarka.pl

 • KRS do wyczyszczenia

  (...) Krajowego Rejestru Sądowego – rejestru przedsiębiorców lub rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Z-7, poznaj opinie o Plast Team Pojemnik z pokrywką Ø135 x 185 mm czy przeglądaj oferty pracy z miasta Głubczyce.


 • Kursy walut 10-14.11.14

  (...) W poprzedni weekend węgierski rząd, bank centralny oraz Stowarzyszenie Banków podpisały porozumienie, na mocy którego zostanie dokonana konwersja walutowych kredytów hipotecznych na (...)

 • Rynek walutowy 10-14.11.14

  (...) Sentix ze Strefy Euro, ale nie wpłynął on zbytnio na główną parę (wypadł ujemnie, ale nieco lepiej od prognozy, osiągnięty wynik to -11,9 pkt, spodziewano się -13,5 pkt). W środę warto (...)

 • Zdolność kredytowa Polaków XI 2014

  (...) miesięcy. Jego wartość w dniu 06. listopada wyniosła 1,94 proc., czyli był o 0,73 punktu procentowego niższy niż na początku sierpnia. W ślad za nim spadło oprocentowanie kredytów (...)

 • Smartfon myPhone FUN 3

  (...) czterordzeniowy procesor ARM Cortex-A7 taktowany z częstotliwością 1,3GHz. Jego pracę wspomaga 1 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna, wynosząca 8 GB, może zostać poszerzona o kolejne (...)

 • Koszty utrzymania mieszkania X 2014

  (...) W ciągu roku ceny dóbr i usług konsumpcyjnych spadły o 0,6%. Odczyt przed miesiącem sugerował dwukrotnie niższą dynamikę. Co więcej eksperci Biura Inwestycji i Cykli Ekonomicznych (BIEC) (...)

 • TFI: wartość aktywów netto X 2014

  (...) podobnie jak w poprzednich miesiącach, główny wpływ na obraz zmian wywarły aktywów niepublicznych, wśród których dominują produkty szyte na potrzeby konkretnego . Tym razem był on (...)

 • Megapanel: serwisy tematyczne IX 2014

  (...) kategorii „Biznes, prawo i finanse” na pierwszym miejscu Grupa Wirtualna Polska z zasięgiem 22,1%, która zastąpiła Grupę Onet-RASP, spychając ją na pozycję drugą (zasięg: 21,7%), z (...)

 • Odsetki ustawowe: ministerstwo zapowiada obniżkę

  (...) po obniżeniu na początku października przez Radę Polityki Pieniężnej stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego z 4 procent w stosunku rocznym do poziomu 3 proc. rocznie. W efekcie (...)

 • 5 sposobów na oszczędności przy zakupie auta do firmy

  (...) dla naszej firmy to rzecz niezbędna, powinniśmy zastanowić się, jak zminimalizować koszty jego zakupu. Czy warto kupić go w kredycie, czy może nadal bardziej opłacalny jest leasing? Czy (...)

 • Nowe dno na ropie

  (...) - PKB s.a., wst. (k/k) III kw. (0,1%, prognoza 0,1%, poprzednio -0,1%), 09:01 (Chiny) - Nowe kredyty (CNY) październik (548,3 mld, prognoza 650 mld, poprzednio 857 mld), 10:00 (Polska) - PKB s.a (...)

 • Zaskakująco dobra dynamika PKB w III kwartale

  (...) kwartale 2014 r. PKB wyrównany sezonowo (w cenach stałych przy roku odniesienia 2010) wzrósł realnie o 0,9 procent w porównaniu z poprzednim kwartałem i był wyższy niż przed rokiem o 3,4 (...)

 • Opłaty półkowe ukryte w umowach

  (...) posługują się własną nomenklaturą, aby określić nielegalny proceder, jakim jest pobieranie opłat półkowych. W umowach często pojawiają się zapisy o dodatkowych opłatach za usługi (...)

 • Pomoc de minimis w 2013 roku

  (...) w ubiegłym roku wartość pomocy de minimis wyniosła 6,14 mld zł. Jest to wynik znacznie, bo aż o 40 procent wyższy od osiągniętego poprzednim roku (4,32 mld zł). Grupa beneficjentów (...)

 • Jakość węgla monitorowana: nowa ustawa weszła w życie

  (...) związkowców, którzy za winią między innymi niekontrolowany, dumpingowy import węgla z Rosji. Według związkowców importowany węgiel jest gorszej jakości niż rodzimy. Stąd też pomysł na (...)

 • Koszty procesu cywilnego: kiedy i w jakiej wysokości?

  (...) można w przepisach oraz ustawy o kosztach sądowych w sprawach cywilnych. Zgodnie z ogólnymi regułami zapisanymi w tych aktach prawnych, a rządzącymi postępowaniem procesowym (gdzie strony (...)

 • EURUSD w konsolidacji w oczekiwaniu na dane z USA

  (...) były zgodne z konsensusem rynkowym, jednak tamtejsza gospodarka kurczyła się w poprzednim kwartale. Wstępne dane o PKB całej strefy euro były lepsze niż oczekiwali analitycy. Tempo wzrostu (...)

 • Podatek VAT: anulowanie faktury tylko w szczególnych przypadkach

  (...) fakturą korygującą Błędy pojawiające się na wystawionych fakturach to właściwie codzienność polskich przedsiębiorców. Wszelkie pomyłki czy niezgodności, które się w nich pojawią (...)

 • Popularny podatek liniowy, ryczałt ewidencjonowany bez zmian

  (...) płacić podatki wg liniowej, 19-proc. stawki w roku 2008. I wówczas odnotowano rekordową liczbę osób wykorzystujących tę metodę rozliczeń. Takich podatników było wtedy 463 tys. Rok (...)

 • Amortyzacja tylko używanych środków trwałych i licencji komputerowych

  (...) Spółka nabyła we wrześniu 2013 r. oraz wartości niematerialne i prawne w postaci serwerów, komputerów, skanerów oraz do wykonywania branżowych projektów. 1 stycznia 2014 r. zostali (...)

 • Ruszyła budowa nowej fabryki Volkswagena

  (...) Wrześni, na terenie Wrzesińskiej Strefy Aktywności Gospodarczej będącej podstrefą Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest-Park”. Teren budowy obejmie obszar 220 ha. W nowej (...)

 • Odwrócona hipoteka: wszystko, co musi wiedzieć kredytobiorca

  (...) szczególny rodzaj umowy kredytowej. Bank udziela kredytobiorcy na czas nieoznaczony określonego w umowie kredytu, którego spłata nastąpi dopiero po śmierci kredytobiorcy. W zamian za to (...)

 • Apartamenty nad morzem: Resort Dune zaoferuje jeszcze więcej

  (...) sięgnąć 33 metrów kwadratowych. Koszt inwestycji to około 160 milionów złotych. Docelowo kompleks ma dostarczyć na rynek nieruchomości 325 i 339 prywatnych miejsc parkingowych. Na tym (...)

 • Bezrobocie spada, a chętni do pracy za granicą ciągle są

  (...) poniżej 35 roku życia, najczęściej legitymujący się podstawowym lub zasadniczym wykształceniem. Krajami, o których najczęściej myślimy w kontekście emigracji są Niemcy, Wielka Brytania (...)

 • Mercedes C 180 7G-Tronic, czyli prestiż, jakość i styl

  (...) nie różni się niczym od mocniejszych odmian. A to oznacza, że prezentuje się bardzo dobrze. Sylwetka z delikatnie opadającą linią dachu, krótkim, obłym tyłem i ponadprzeciętnie długą (...)

 • Randki o2 - Serwis randkowy portalu o2.pl.

  Czytaj więcej: Matrymonialne


strony : [ 1 ] . 2
 
14
listopad 2014

listopad 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2290
CHF 3,5179
USD 3,3933
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.