eGospodarka.pl

 • Geo-Term Polska S.A. debiutuje na NewConnect

  (...) GEO-TERM POLSKA S.A. funkcjonuje na rynku (OZE) i specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu i wykonawstwie instalacji węzłów cieplnych z zastosowaniem pomp ciepła. Zakres świadczonych (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Faktura - marża, poznaj opinie o Ziaja Kokosowa krem do rąk czy przeglądaj oferty pracy z miasta Gdańsk.


 • Biurowce w Polsce - edycja jesień 2014

  (...) wizualizacje, szczegółowe dane pochodzą bezpośrednio od właścicieli, zarządców bądź agencji nieruchomości i umożliwiają poszukującym biur szybkie porównanie ofert i wybranie tej (...)

 • FENGHUA SOLETECH AG debiutuje na GPW

  (...) SoleTech jest chińską spółką zajmującą się produkcją podeszw do sportowego oraz codziennego (między innymi dla marek takich jak Fila, Diadora czy Geox). Za pozyskane z emisji fundusze (...)

 • Za duże mieszkanie? Nie w Polsce

  (...) 3-pok. mieszkanie czy rodzina z dwójką dzieci mająca lokal z co najmniej pięcioma pokojami – tak dobre są niemal standardem w wielu krajach tzw. „starej Unii”. W Polsce nadmiar (...)

 • mBank rewolucjonizuje sieć sprzedaży

  (...) 178 placówek. Zgodnie z nową kocepcją, zostaną one podzielone na dwa rodzaje, zależnie od sprawowanych w nich funkcji. W powstaną oddziały zapewniające szybką i sprawną obsługę w (...)

 • EKUZ - jakie prawa ma ubezpieczony turysta?

  (...) (EKUZ) może korzystać każdy ubezpieczony w NFZ Polak. Dzięki karcie uzyskujemy dostęp do wszelkich niezbędnych usług państwowej opieki zdrowotnej podczas tymczasowego pobytu w jednym z 28 (...)

 • Amortyzacja samochodu wykorzystywanego w działalności gospodarczej

  (...) o podatku od towarów i usług (która miała miejsce 1 kwietnia 2014 r.), tylko niektóre pojazdy samochodowe (uwaga – pojazdem takim jest także motocykl) o dopuszczalnej masie całkowitej (...)

 • Koszty poniesione przed założeniem firmy - czy można rozliczyć?

  (...) działalności Niejednokrotnie rozpoczęcie prowadzenia wymaga pewnych wydatków, które trzeba ponieść jeszcze przed jej rejestracją. Przedsiębiorca musi np. zadbać o odpowiedni wygląd (...)

 • Darowizna gospodarstwa rolnego w podatku VAT

  (...) Wnioskodawca prowadzi i od maja 2011 r. rozlicza z tego tytułu podatek VAT. W związku z tym od dokonywanych zakupów związanych z prowadzoną odlicza podatek naliczony. I tak podatek od zakupu (...)

 • Platforma Steam znowu w niebezpieczeństwie

  (...) użytkowników gier Dota 2, Counter-Strike: Global Offensive oraz Team Fortress 2. Ponadto zapisuje on sekwencję wybieranych klawiszy i przekazuje te informacje przestępcom. Można przypuszczać (...)

 • W oczekiwaniu na Mario Draghi

  (...) nie zmieni się wartość programu skupu aktywów. Już w przyszłym tygodniu natomiast opublikowany zostanie opublikowany kwartalny raport na temat inflacji, w którym poznamy najnowsze projekcje (...)

 • marcredo Center Piekary Śląskie

  (...) powstaje w Piekarach Śląskich przy skrzyżowaniu ul. Karola Miarki i drogi wojewódzkiej nr 911, w pobliżu zjazdu z autostrady A1. Jest to nowoczesny obiekt o powierzchni ok. 8 000 mkw (...)

 • Operatorzy komórkowi nie mogą liczyć na lojalność klienta

  (...) Telekomunikacja w ogonie Przede wszystkim lojalność klientów wobec dostawców uzależniona jest od rodzaju usług. Najsilniejsze przywiązanie budują usługi komunalne (prąd, gaz) nieco mniejsze (...)

 • Turystyka: wszystkie drogi prowadzą do Rzymu

  (...) Europie Przeciętny mieszkaniec Starego Kontynentu przykłada również wagę do oferty kulturalnej. Dlatego też trudno się dziwić, europejscy miłośnicy kultury tak chętnie wybierają się do (...)

 • Finanse gospodarstw domowych w IV kw. 2014

  (...) finance potwierdzały również dobre wskazania Barometru Rynku Consumer Finance, którego wartość w ostatnich czterech kwartałach regularnie przekraczała 50 punktów. Co ciekawe, obecnie (...)

 • Po studiach MBA zrobisz 16 000 zł

  (...) 25% najlepiej wynagradzanych zarabiało w 2013 roku powyżej 23 000 PLN brutto miesięcznie. Z kolei najsłabiej opłacane 25% absolwentów MBA zarabiało poniżej 9 550 PLN brutto miesięcznie (...)

 • Ceny nowych mieszkań przy II linii metra

  (...) etap) jest Dworzec Wileński znajdujący się w samym sercu Starej Pragi. Dojazd z Pragi do centrum zajmie mniej niż 10 minut, a ceny w okolicach Dworca Wileńskiego są nadal znacznie niższe (...)

 • Polskie smartfony pod dobrą opieką

  (...) Europejczycy dbają o swoje smartfony przeprowadziła firma Square Trade Inc. Pod uwagę wzięto okres ostatnich 24 miesięcy. Przeprowadzona analiza wykazała, że możemy mieć powody do dumy (...)

 • Dom energooszczędny=niższe koszty utrzymania

  (...) w Polsce stanowią wydatki na centralne ogrzewanie oraz podgrzanie ciepłej wody użytkowej. Dodatkowo stale rosnące opłaty sprawiają, że wielu właścicieli domów zaczyna poszukiwać (...)

 • Trend na EUR/USD pozostaje spadkowy

  (...) skupu obligacji skarbowych pozostanie, ale raczej na pewno nie zostanie zapowiedziana na dzisiejszej konferencji. Prezes Draghi kolejny raz powtórzy gotowość do rozszerzenia zakresu skupowanych (...)

 • Nawet 5250 zł kary za brak OC

  (...) obowiązku wykupienia OC przez właścicieli pojazdów mechanicznych oraz wysokości kar grożących za brak polisy należy przewertować zapisy o ubezpieczeniach obowiązkowych. Zgodnie z jej (...)

 • Program antywirusowy Avira 2015

  (...) pobrania produktu, użytkownicy Avira otrzymają dostęp do Avira Browser Safety (ABS), zapewniającego bezpieczeństwo podczas przeglądania stron internetowych, oraz Avira SafeSearch, usługi (...)

 • Urządzenia wielofunkcyjne Brother MFC-L2720DW i MFC-L2740DW

  (...) umożliwiają drukowanie w czerni i bieli, kopiowanie, skanowanie oraz faksowanie. Prędkość urządzeń wynosi do 30 stron na minutę, a pierwszy wydruk uzyskiwany jest w mniej niż 8,5 sekundy (...)

 • Skłonność do oszczędzania: od czego zależy?

  (...) zachowania ludzi związane z oszczędzaniem. Jedna z głównych teorii ekonomicznych w tej dziedzinie, stworzona przez nagrodzonego w 1985 roku nagrodą Nobla Franka Modiglianiego, opiera się o (...)

 • Polska Ferma - Kompleksowa obsługa techniczna ferm drobiu. Lokalizacja - Sulechów Brzezie.

  Czytaj więcej: Obsługa i zaopatrzenie


strony : [ 1 ]
 
6
listopad 2014

listopad 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2250
CHF 3,5083
USD 3,3769
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.