eGospodarka.pl

 • Nowe mieszkania drożeją szybciej

  (...) Ogólny wniosek z opublikowanych danych jest taki, że w większości miast w trzecim kwartale wzrosły w porównaniu z cenami obowiązującymi przed rokiem. Średnia liczona dla siedmiu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Oświadczenie o niekaralności, poznaj opinie o Hotpoint-Ariston NMTM 1921 VWB/HA czy przeglądaj oferty pracy z miasta Lubartów.


 • Laureaci konkursu "e-Commerce Polska awards 2014"

  (...) wyłoniono następujących laureatów: Design roku Laureat w grupie „mały e-sklep”: Balladine W grupie „średni/duży e-sklep”: Groupon.pl Innowacja roku Laureat w grupie „mały (...)

 • Mieszkanie, lokata, obligacje: rentowność IX 2014

  (...) przez Home Broker i Domiporta.pl miast oczekiwana stopa zwrotu z na wynajem w ujęciu netto w ciągu dwóch ostatnich miesięcy wzrosła. Ale w ujęciu rok do roku na plusie są już tylko cztery (...)

 • Rosyjskie strony internetowe: gdzie są popularne?

  (...) z rosyjskich . Analitycy Gemiusa w oparciu o publikowane co miesiąc wyniki badania (realizowanego w ponad 30 krajach) postanowili sprawdzić, w których państwach cieszą się one największą (...)

 • EUR/USD - możliwe mocniejsze odbicie

  (...) - Kredyt hipoteczny (m/m), wrzesień (-0,7%, prognoza -1,0%, poprzednio -0,9%), 02:30 (Chiny) - Inflacja CPI (r/r), październik (1,6%, prognoza 1,6%, poprzednio 1,6%), Inflacja PPI (r/r) (-2,2% (...)

 • Kosztorys budowy domu 130 m2 - stan surowy zamknięty

  (...) kosztorys musimy przyjąć pewne założenia. Budowany przez nas dom jest zlokalizowany w średniej wielkości mieście na Dolnym Śląsku (gdzie średnie ceny usług budowlanych są najbardziej (...)

 • Eurodolar w fazie korekty

  (...) tys. nowych etatów podczas gdy mediana oczekiwań kształtowała się na poziomie 231 tys. Dane za wrzesień został zrewidowane w górę do 256 tys. Niższy październikowy odczyt będzie stanowił (...)

 • Nowe Audi A6 wjechało do salonów

  (...) modeli, stawia zasadniczo na technologię. Nie inaczej stało się z A6. Z zewnątrz zmieniły się tylko detale. Grill zwany dla niepoznaki singelframe został spłaszczony i rozciągnięty, co (...)

 • Urządzenia wielofunkcyjne Brother MFC-J4420DW i MFC-J4620DW

  (...) formacie A3 z serii Brother Print 3.0 stworzone zostały z myślą o środowiskach biurowych. Oferują funkcje drukowania, kopiowania, skanowania oraz faksowania. Prędkość druku modelu MFC-J4620DW (...)

 • Mieszkanie dla młodych: wnioski I-X 2014

  (...) suma wniosków o kredyt mieszkaniowy z dopłatą w ramach programu , jakie w październiku zaakceptował Bank Gospodarstwa Krajowego. To najlepszy wynik sprzedaży od marca (38,8 mln zł), w relacji (...)

 • Kredyt gotówkowy w 7 krokach

  (...) staranności w kwestii zaciągania zobowiązań finansowych. Praktyka i statystyki wyglądają niestety nieco inaczej – kredytobiorcy podpisują umowy kredytowe, nie czytając lub nie rozumiejąc (...)

 • Unidevelopment buduje Osiedle 360°

  (...) powstanie na działce zlokalizowanej przy ul. Kapelanów AK. W pierwszym etapie realizacji doczekają się dwa budynki mieszkalne ze 118 mieszkaniami o powierzchniach od 33 do 105 mkw. Inwestor (...)

 • Dolar traci

  (...) jak to zwykle po ubiegłotygodniowej publikacji danych z amerykańskiego runku pracy, obfitował w zbyt wiele atrakcji makroekonomicznych. Najwięcej atrakcji (głownie w notowaniach funta (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 03-07.11.14

  (...) jest kontynuacja odbicia z czwartkowego dna. Do końca roku możliwe są dalsze spadki. Target szacuję na 1.19-1.22 USD. Potem oczekuję na kilkumiesięczne odbicie korygujące spadki z tegorocznego (...)

 • Praca w kulturze i sztuce: jakie zarobki?

  (...) kultury i sztuki przekraczały 4 000 PLN brutto miesięcznie. Z kolei najsłabiej wynagradzane 25% nie zarabiało nawet 2 300 PLN brutto miesięcznie. Dla porównania w branży, w której pensje w (...)

 • Uwaga na hotelowe tablety

  (...) harmonogram konferencji, w której uczestniczył ekspert oraz zapewniało bezpłatne połączenie nie był zaskakujący. Zdziwienie eksperta wzbudziły pozostawione na iPadzie prywatne informacje (...)

 • Nowa praca: jak zostać zauważonym?

  (...) w zdobywaniu kolejnych szczebli kariery jest nie tylko zaangażowanie i ciężka praca, ale także perfekcyjnie zbudowana sieć kontaktów. Warto angażować się w życie biurowe, bo to najlepsza (...)

 • Rowery dla dzieci po lupą IH

  (...) Weryfikacji poddano 66 przedsiębiorców i 303 partie produktów, spośród których zakwestionowano 106 czyli 35 procent. To nieco lepszy wynik od osiągniętego w analogicznym okresie roku (...)

 • Ubezpieczenia samochodowe: jak wylicza się wysokość odszkodowania?

  (...) par. 1 Kodeksu cywilnego – „Naprawienie szkody powinno nastąpić, według wyboru poszkodowanego, bądź przez przywrócenie stanu poprzedniego, bądź przez zapłatę odpowiedniej sumy (...)

 • Ulga mieszkaniowa gdy zakup mieszkania na wynajem?

  (...) i innych nieruchomości - są objęte 19-proc. podatkiem. Ale prawo daje dwie możliwości uniknięcia daniny. Nie trzeba płacić podatku, jeśli między nabyciem a sprzedażą nieruchomości (...)

 • Leasing samochodu z kratką: konieczna nowa rejestracja umowy

  (...) W październiku 2010 r. wnioskodawca zawarł operacyjnego dotyczącą samochodu Citroen Berlingo posiadającego homologację . Umowę tę następnie 31 stycznia 2011 r. zarejestrował w urzędzie (...)

 • Kogo stać na kupno mieszkania za gotówkę?

  (...) kredytobiorcy muszą być przygotowani na kolejne utrudnienia w dostępie do kredytowania nieruchomości. Zgodnie z zapisami nowej Rekomendacji S, od 1 stycznia nadchodzącego roku minimalny wkład (...)

 • Rol-System - Producent osłon okiennych: rolet zewnętrznych i wewnętrznych, żaluzji. W ofercie także moskitiery i plisy. Kraków.

  Czytaj więcej: Drzwi i okna


strony : [ 1 ]
 
10
listopad 2014

listopad 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2163
CHF 3,5057
USD 3,3765
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.