eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Zwrot podatku VAT nawet po 8 latach?

  (...) od towarów i usług prawo do obniżenia podatku należnego o kwotę podatku naliczonego przy transakcji nabycia towarów i usług jest fundamentalnym uprawnieniem podatnika, wynikającym z zasady (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Marketing, reklama - przykładowe CV (życiorys), poznaj opinie o Fagor Termowentylator TRV-220 M czy przeglądaj oferty pracy z miasta sandomierz.


 • Sprzedaż elektroniki z odwrotnym obciążeniem: skutki zmiany ceny

  (...) konsole do gier wideo, procesory, telefony itp. - po spełnieniu określonych warunków można (ten nie będzie występował na fakturze zakupu). Nie oznacza to jednak, że podatek w ogóle nie (...)

 • Usługi opodatkowane za granicą: odliczenie VAT od zakupów

  (...) Wnioskodawca świadczy usługi montażu podłóg w halach i obiektach sportowych. Nieruchomości te znajdują się na terenie Norwegii i Szwecji, zaś usługobiorcami są tamtejsi przedsiębiorcy (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych IV 2018

  (...) kilka czynników. Z jednej strony mamy rekordowo niskie stopy procentowe, które zgodnie z zapowiedziami prezesa NBP nie wzrosną w najbliższych latach. Kredyty są więc tanie i dość łatwo (...)

 • Wtórny rynek nieruchomości III 2018

  (...) postrzegany jako okres obfitujący w transakcje. Wprawdzie w zeszłym roku według statystyk Metrohouse przewagę pod względem liczby nawiązanych transakcji osiągnął I kwartał, ale to i tak (...)

 • Powierzchnie handlowe redukują bieg?

  (...) rynki U schyłku minionego kwartału całkowite zasoby znajdującej się nad Wisłą przewyższyły 14,3 miliona m kw., z czego znakomitą większość, bo aż 73 proc. stanowią tradycyjne . Z (...)

 • Total Security Suite z zabezpieczeniem DNS

  (...) żądania DNS i blokuje dostęp do tych stron, przekierowując użytkownika na bezpieczną stronę, która informuje go o zagrożeniach i znakach ostrzegawczych związanych z . To wszystko pozwala (...)

 • Koniunktura konsumencka IV 2018

  (...) w marcu 2018 r. Bieżący wskaźnik ufności konsumenckiej (BWUK), syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej, był wyższy o 2,4 p. proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca (...)

 • Produkcja w Polsce III 2018

  (...) że produkcja sprzedana przemysłu w cenach stałych (w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących powyżej 9 osób) była w w marcu br. o 1,8% wyższa niż przed rokiem (kiedy notowano wzrost o (...)

 • Czy ubrania dla dzieci są bezpieczne?

  (...) inspektorzy IH znów wyruszyli w Polskę. Tym razem, aby przyjrzeć się ubraniom dla najmłodszych, a konkretnie - ich . Kontrolą objęto 71 przedsiębiorców z całej Polski, w tym 60 sklepów (...)

 • Duńczycy zadłużeni i szczęśliwi, a my?

  (...) wydać zaskoczeniem, ale uchodzący za najszczęśliwszy europejski naród Duńczycy są jednocześnie najbardziej zadłużonymi mieszkańcami Starego Kontynentu. Już w 2016 roku Helge Pedersen (...)

 • Urlop tacierzyński i ojcowski. Co powinien wiedzieć tata?

  (...) pchającego wózek nie dziwi już nikogo. Opieka nad dzieckiem stała się wśród mężczyzn wręcz modą, czego dowodem jest coraz większa rzesza panów korzystających z możliwości bycia w domu (...)

 • Debiut ONCOARENDI THERAPEUTICS S.A. na GPW

  (...) w dniu 4 stycznia 2017 roku spółki OncoArendi Therapeutics sp. z o.o. Poprzednik prawny Emitenta został zawiązany w dniu 12 marca 2012. Działalność Spółki koncentruje się na poszukiwaniu (...)

 • Zarządzanie budżetem domowym po 40-stce

  (...) rozkwita życie rodzinne, a dorastające dzieci formułują już nieco inne potrzeby niż w dzieciństwie. Na tym etapie standardem jest przeważnie stabilizacja sytuacji zawodowej i finansowej (...)

 • EUR/USD kontynuuje senny handel

  (...) że przynajmniej na moment rynki finansowe przestały być kierowane geopolityką, a wróciliśmy do starych, dobrych fundamentów. Funt brytyjski nie ma łatwego tygodnia, gdyż najpierw dane z (...)

 • Co kupują polscy konsumenci? Siła nabywcza w handlu detalicznym

  (...) minionym roku mieszkańców Polski dla handlu detalicznego osiągnęła poziom 397,4 mld zł. 43,1 proc. tej sumy pochłonęły artykuły spożywcze. Na drugim miejscu, choć już z niemal (...)

 • E-rewolucja! Cyfrowe technologie a gospodarka

  (...) Dividends Bank Światowy opisuje korzyści i wyzwania, jakie dla światowej gospodarki niesie zachodząca obecnie rewolucja cyfrowa. Dla rozwoju gospodarczego i w konsekwencji naszego poziomu życia (...)

 • Rosnący protekcjonizm początkiem wojny handlowej?

  (...) aluminium nie jest zaskoczeniem, ponieważ w ten sposób spełnił właśnie jedną ze swych kampanijnych obietnic. Beneficjentem wprowadzenia ceł są bez wątpienia amerykańscy producenci stali (...)

 • Kto dostaje polskie obywatelstwo?

  (...) z krajów członkowskich Unii Europejskiej otrzymał niemal 1 mln osób. To najlepszy wynik od początku prowadzonego od 2012 roku badania Eurostatu. Pod względem ilości wydawanych obywatelstw (...)

 • Apartamenty Zyndrama pną się w górę

  (...) apartamentów, z których każdy wyposażony będzie w balkon lub loggię. Panoramiczne okna zapewnią mieszkańcom widok na przepływającą tuż obok Odrę lub dziedziniec wewnętrzny. Ceny (...)

 • Restrukturyzacja - propozycje układowe. Co może zaproponować dłużnik?

  (...) dłużnik powinien rozważyć, w ramach którego z postępowań będzie próbował uzyskać porozumienie z wierzycielami. Decyzja o wyborze postępowania sprowadza się do weryfikacji spełnienia (...)

 • Siodlarz - Producent wyrobów rymarsko-siodlarskich: siodła jeździeckie, uprzęże, akcesoria do jazdy konnej.

  Czytaj więcej: Dla zwierząt


strony : [ 1 ]
 
19
kwiecień 2018

kwiecień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1665
CHF 3,4777
USD 3,3693
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.