eGospodarka.pl

 • Amortyzacja licencji na program komputerowy w 2018 r.

  (...) grudniu 2017 r. zakupiła zestaw komputerowy za 6 000 zł netto. W tym też miesiącu zakupiła licencję na wymagany w jej branży za kwotę 5 000 zł netto. Zarówno komputer jak i program (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Obniżenie wymiaru czasu pracy - wniosek pracownika uprawnionego do urlopu wychowawczego , poznaj opinie o Zolux Dzbanek ceramiczny D&C 14 cm czy przeglądaj oferty pracy z miasta bierutów.


 • Mieszkanie w spadku: spłata kredytu nie zmniejsza podatku od sprzedaży

  (...) Wnioskodawca odziedziczył w 2011 roku mieszkanie po zmarłej córce. Spadkodawczyni kupiła hipoteczny, który po śmierci spłacał zainteresowany. Ponieważ raty kredytowe okazały się dla niego (...)

 • Jak bardzo podrożało autocasco?

  (...) Jeżeli chodzi o , to miniony rok ubezpieczyciele będą wspominać bez wątpienia miło, zysk techniczny ze sprzedaży AC okazał się bowiem aż 15 razy wyższy od osiągniętego przed rokiem (2016 (...)

 • Rosnące ceny noclegów nie odstraszają od podróży

  (...) pozwala na monitorowanie zmian rzeczywistych, a więc faktycznie poniesionych przez turystów kosztów noclegów w ujęciu rok do roku. Nie bierze on pod uwagę , które w znacznym stopniu potrafią (...)

 • Smartfon ARCHOS Saphir 50X

  (...) obudowę pokrytą warstwą gumy z charakterystycznymi, ściętymi rogami. Smartfon spełnia wytyczne normy IP68. Można go myć pod bieżącą wodą oraz zanurzać (do głębokości 1 metra na czas (...)

 • OMG atakuje urządzenia IoT

  (...) botnet Mirai dał o sobie znać w 2016 roku. Zagrożenie wykorzystywało urządzenia Internetu rzeczy, doprowadzając do wyłączenia serwisów takich gigantów jak chociażby Netflix, Spotify czy (...)

 • Majówka 2018, czyli Europa rządzi

  (...) 26% więcej za podróże do najpopularniejszych miejsc Analiza KAYAK.pl pokazuje, że Polacy najchętniej spędzą w europejskich metropoliach lub w słonecznych zakątkach południa naszego (...)

 • Zarządzanie budżetem domowym zmienia się po 30-stce

  (...) która już posiada dzieci albo jest właśnie o krok od założenia rodziny. To istotna zmiana w ich życiu, która pociąga za sobą zarówno przewartościowanie priorytetów, jak i pojawienie się (...)

 • Zapomniana kopia zapasowa

  (...) o posiadanie kopii zapasowych dba już 67 proc. użytkowników prywatnych i biznesowych. 58 proc. robi je każdego dnia, a 3 na 10 raz w tygodniu lub raz na miesiąc. Zaledwie 3 proc. przyznaje, że (...)

 • „Mieszkanie 500 Plus”. Na jakie dopłaty do czynszów można liczyć?

  (...) nie przekroczy 300 zł Według założeń nowego programu dofinansowania najmu, miesięczna rzeczywiście może wynieść nawet 500 zł - 600 zł. Trzeba jednak pamiętać, że taki poziom (...)

 • Złoty jest stabilny

  (...) się przesunął od piątku, gdyż, najprościej ujmując, nie ma czego „grać”. Raport z rynku pracy USA potwierdził trzy rzeczy. Po pierwsze wahania pogody zaburzyły statystyki zatrudnienia (...)

 • Rynek mieszkaniowy: największe miasta Polski I kw. 2018

  (...) dość zróżnicowana. Kwestią, która łączy wszystkie największe miasta Polski i tamtejszych kredytobiorców, jest sukcesywnie spadająca zdolność kredytowa. – Dla rodziny z dochodem 5000 (...)

 • Kaspersky Password Manager 2018 jest już dostępny

  (...) na rok 2018 został wyposażony w możliwość przechowywania i automatycznego uzupełniania adresu i danych bankowych użytkownika na stronach płatności online. Aby zapewnić dodatkowe (...)

 • Rynek walutowy 03-06.04.18

  (...) marcu przybyło 241 tys. miejsc pracy, przy prognozie wynoszącej 205 tys. Wynik był więc optymistyczny. Ale z payrollsów podanych dziś wynika, iż w sektorze prywatnym zmiana zatrudnienia to (...)

 • Indeks BIK: popyt na kredyty w III 2018 r.

  (...) wartość BIK Indeks - Popytu na Kredyty Mieszkaniowe (BIK Indeks – PKM), wskaźnika informującego o rocznej dynamice wartości wnioskowanych kredytów mieszkaniowych, sięgnęła w minionym (...)

 • Raty malejące jednak lepsze?

  (...) się przede wszystkim na wysokości marzy kredytowej. Bardziej świadomi klienci patrzą też na inne składniki kosztów – w tym prowizje, koszty ubezpieczeń czy dodatkowych opłat. Mało osób (...)

 • 7 istotnych kwestii przy wdrożeniu PPE

  (...) reprezentację pracowników stanowią wszystkie zakładowe organizacje związkowe działające u danego pracodawcy. Jeśli związków zawodowych nie ma – reprezentację wyłania się w sposób (...)

 • Mercedes-Benz Marco Polo pełen przygód…

  (...) trochę innym stylu, bo sam samochód jest wyjątkowy. Mercedes Marco Polo bazuje na Mercedesie klasy V, którego w naszej redakcji miał okazję testować Mikołaj. Jeździł on wersją wyposażoną (...)

 • Catalyst: 197 mln zł z obligacji firm na straty

  (...) 12-miesięczna wartość defaultów to dotychczasowy rekord na Catalyst. Tymczasem udział niewykupionych obligacji trzeci kwartał z rzędu utrzymuje się w okolicach 2 proc., co historycznie jest (...)

 • Clinical Research Development Experts - Prowadzenie projektów badawczych oraz szkolenia w zakresie dobrej praktyki badań klinicznych. Warszawa.

  Czytaj więcej: Farmacja


strony : [ 1 ]
 
9
kwiecień 2018

kwiecień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1967
CHF 3,5618
USD 3,4174
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.