eGospodarka.pl

 • Jakiej oferty pracy szukają Polacy?

  (...) do ich realizacji często jest kręta i wyboista - co 5. z badanych przyznał, że zeszłorocznych postanowień nie udało mu się zrealizować. Czy w tym roku będzie podobnie? Niedawne badanie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja ZAW-E2, poznaj opinie o Joanna Odżywka dwufazowa Argan Oil czy przeglądaj oferty pracy z miasta chełmża.


 • Opodatkowanie nieruchomości w Polsce: nawet kilkanaście różnych danin

  (...) zakupu nowego „M” o 9% … Jak tłumaczą eksperci portalu RynekPierwotny.pl kwestię w Polsce, można prześledzić na przykładzie budowanego lokalu. Nabywca takiego lokum w fazie budowy, z (...)

 • Szwajcarzy policzyli, ile kosztuje bitcoin. Będziesz zaskoczony

  (...) ostatnich dniach spadła poniżej 7 tys. dol. i zbliżyła się do najniższych wartości od połowy listopada ub.r. Dodatkowo praktycznie cały pierwszy kwartał br. był bardzo słaby dla BTC. Od (...)

 • Likwidacja i ponowne otwarcie firmy w podatku VAT

  (...) Wnioskodawczyni od maja 2011 r. Sprzedaż jest ewidencjonowana na . Działalność ta ma charakter sezonowy - trwa od maja do października. Po sezonie zainteresowana , rejestruje się jako osoba (...)

 • Działalność gospodarcza: ułatwienia na start w opłacaniu składek ZUS

  (...) bez rejestracji Sam początek biznesu nie będzie uznawany za działalność gospodarczą. Przedsiębiorca nie będzie musiał rejestrować swojej firmy, a co za tym idzie, także opłacać składek (...)

 • Dlaczego inwestorom opłaca się dbać o otoczenie terenu budowy?

  (...) należy do wykonawcy Generalny wykonawca inwestycji powinien zadbać, aby przeprowadzanym przez niego pracom budowlanym towarzyszyły dobre praktyki. Niezbędnym minimum jest m.in. ograniczenie (...)

 • Łódź zmienia się nie do poznania

  (...) pobliskiej Warszawy i innych rynków regionalnych. Dziś jednak wiele wskazuje na to, że ta sytuacja powoli się zmienia. Łódź, obok Krakowa i Trójmiasta, należy obecnie do grona liderów pod (...)

 • Kupno mieszkania? Na wynajem i za gotówkę

  (...) temat sytuacji na rynku nieruchomości w IV kw. 2017 r. Zawiera on mnóstwo ciekawych informacji. Jedną z nich jest szacowany udział zakupów gotówkowych nowych mieszkań w 7 największych (...)

 • W co inwestować, żeby nie stracić?

  (...) czerwcu 2017 r. słowa Janet Yellen, ówczesnej szefowej FED, która przekonywała, że za naszego życia nie dotknie nas już kryzys finansowy, mógł poczuć się nieco zaskoczony już 5 lutego (...)

 • Mieszkanie na wynajem vs condo/aparthotel

  (...) się do ożywienia na rynku mieszkaniowym w bieżącym okresie. Rekordowo , wysoka dynamika płac, czy wzrost popytu zgłaszanego przez obcokrajowców (szczególnie z Ukrainy z uwagi na konflikt (...)

 • Europejska branża leasingowa w 2017 r.

  (...) pozytywnie wyróżniają się wyniki, które osiągamy nad Wisłą. Dowodem na to może być chociaż średnioroczna dynamika z ostatnich pięciu lat (2013-2017). W przypadku Europy osiągnęła ona (...)

 • 5 sposobów na usprawnienie machine learning w organizacji

  (...) z nim . Która z nich ma szanse zdominować najbliższe miesiące? Niektórzy z analityków są przekonani, że będzie to uczenie maszynowe. Powinniśmy zatem odsunąć katastroficzną wizję o (...)

 • Ile pieniędzy wystarcza na inwestowanie w nieruchomości?

  (...) kilku powodów. Przede wszystkim mamy głębokie przekonanie, że ziemia lub mieszkanie to dobra, które raczej nie powinny gwałtownie tracić na wartości, a więc są bezpiecznym sposobem (...)

 • Jak ubezpieczyć rower na wiosnę?

  (...) domowa Warto mieć świadomość, że gwarantowana przez polisę mieszkaniową ochrona roweru może funkcjonować na kilku płaszczyznach. Po pierwsze, może być chroniony jako zwykła ruchomość (...)

 • Wall Street przechodzi z piekła do nieba

  (...) z tytułu wczorajszego Komentarza Porannego „W którą stronę teraz?” jest (niestety): w obie. Zawsze jest loterią, na ile panika przejmie przewodnią rolę nad sentymentem rynkowym, a na ile (...)

 • Riviera Park - 239 mieszkań w trzecim etapie

  (...) powstaje w rejonie ul. Krzyżówki i Płochocińskiej. Złożą się na niego cztery kameralne, sześciokondygnacyjne budynki a w nich 239 lokali - od kompaktowych kawalerek o powierzchni 34 m2, po (...)

 • Co 4. atak DDoS uderza w przypadkowe ofiary

  (...) nie ma się temu co dziwić skoro korzyści, jakie przynoszą one cyberprzestępcom, mogą być rozległe - od wstrzymania funkcjonowania firmy, przez uzyskanie dostępu do poufnych informacji, po (...)

 • Kaspersky Cloud Sandbox na zagrożenia złożone

  (...) stało się ulubionym narzędziem przestępców. Tego typu ataki bardzo trudno wykryć. Specjaliści muszą być wyposażeni w zaawansowane technologie wykrywania, w tym piaskownicę, co często (...)

 • Coworki i biura serwisowane nie zwalniają tempa

  (...) Polsce coraz większym zainteresowaniem. Na pięciu głównych rynkach naszego kraju rynków znajduje się łącznie 129 000 mkw. elastycznej powierzchni biurowej. Na miano lidera zasługuje (...)

 • Niebezpieczna jazda bez OC

  (...) że w minionym roku bez ważnego OC poruszało się po polskich drogach około 98 tys. kierowców. W oparciu o te informacje blisko 80 tys. kierowców dostało od UFG wezwanie do zapłaty kary za (...)

 • J.A.R. - Doradztwo, opinie, ekspertyzy i nadzór inwestorski w zakresie ochrona środowiska. Projektowanie i konserwacja zieleni. Warszawa.

  Czytaj więcej: Doradztwo, projektowanie i badania


strony : [ 1 ]
 
5
kwiecień 2018

kwiecień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2070
CHF 3,5681
USD 3,4301
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.