eGospodarka.pl

 • Ile kosztują lokale usługowe na terenie osiedli?

  (...) Corp S.A. oferujemy przede wszystkim w inwestycjach zlokalizowanych w centrach miast lub w projektach wieloetapowych, takich jak na przykład Mała Praga, Korona Pragi, czy Osiedle na Woli w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Ewidencja przebiegu pojazdu, poznaj opinie o LG 42PC1R czy przeglądaj oferty pracy z miasta gorlice.


 • Klauzula obejścia prawa podatkowego daje fiskusowi pole do nadużyć

  (...) z 2003 r. zakwestionował Trybunał Konstytucyjny. W maju 2004 r. stwierdził, że „klauzula generalna dotycząca obejścia prawa podatkowego nie spełnia konstytucyjnych standardów przyzwoitej (...)

 • Gabinet Cieni BCC: najnowsze rekomendacje dla rządu

  (...) IV kwartale 2017 roku MAREK GOLISZEWSKI, przewodniczący Gospodarczego Gabinetu Cieni BCC Premier zajęty sprawami politycznymi kosztem problemów gospodarczych. Dobre parametry (...)

 • W 2018 r. spółki zapłacą wyższy CIT

  (...) końca 2017 r. przedmiotem opodatkowania był dochód bez względu na rodzaj , z jakich dochód ten został osiągnięty. Od przychodów podatkowych odejmowało się tutaj zatem wszystkie (...)

 • Wydatków na zdrowie nie zaliczysz do kosztów firmy

  (...) Wnioskodawczyni jest z pierwszą grupą inwalidzką na stałe potwierdzającą niepełnosprawność z zaawansowaną chorobą zwyrodnieniową stawów. Zainteresowana zrezygnowała z renty chorobowej i (...)

 • TFI: sprzedaż i umorzenia III 2018

  (...) do osiągnął poziom +1,7 mld zł, co pozwoliło zamknąć pierwszy kwartał wynikiem ponad +5,6 mld zł. Ostatnio lepsze rezultaty po pierwszych trzech miesiącach (+6,5 mld zł) odnotowano w 2015 (...)

 • Gdzie najszybszy internet mobilny w III 2018?

  (...) w oparciu o 23884 pomiarów dokonanych przez użytkowników aplikacji mobilnej. Okazuje się, że w kategorii, która skupia największą uwagę (średnia szybkość pobierania danych) ranking (...)

 • Stare Miasto w Poznaniu z nowym apartamentowcem

  (...) tego roku. Apartamentowiec Za Bramką wzniesie się na niezagospodarowanym dotychczas terenie Starego Miasta, uzupełniając tym samym jego zabudowę. Działka przy ul. Za Bramką 8 to ostatnia (...)

 • OC jest tańsze, ale nie na długo

  (...) pierwsze trzy miesiące bieżącego roku przyniosły obniżki cen OC w dziesięciu województwach. I wprawdzie nie są one spektakularne, to jednak da się je dostrzec. – „W większości (...)

 • T-Mobile wprowadzał klientów w błąd

  (...) okresie od 21 lipca do 30 września 2015 r. Emitowana reklama sugerowała, że nielimitowany pakiet usług Heyah kosztować ma 49,98 zł. W radiowej i internetowej wersji reklamy nie pojawiła się (...)

 • Czy sztuczna inteligencja zastąpi rekruterów?

  (...) pozyskiwania informacji o wolnych miejscach pracy była kolumny ogłoszeniowe w prasie, nieodwołanie odeszły na śmietnik historii. Dziś oferty od pracodawców bezpośrednio wpadają do naszych (...)

 • myPhone Q-Smart Black Edition i Hykker Classic II w Biedronce

  (...) ma 5 cali oraz smukłą obudowę z metalowymi „pleckami” i srebrnymi detalami. Wsparcie technologii In-Plane Switching zapewnia jeszcze większe kąty widzenia i bardziej rzeczywiste kolory niż (...)

 • Konstytucja dla biznesu: duże zmiany w prawie już 30 kwietnia

  (...) Zmienia się prawie 200 aktów prawnych, w tym do lamusa odchodzi m.in. ustawa o swobodzie działalności gospodarczej i obecnie obowiązujące przepisy regulujące CEIDG. 5 ustaw wchodzących w (...)

 • Praca tymczasowa. Już za chwilę odczujemy zmiany w prawie

  (...) tymczasowej upłynęło 9 miesięcy, w praktyce jednak wiele firm skutki nowelizacji odczuje dopiero w listopadzie. Najistotniejsza ze zmian to ograniczenie czasu zatrudnienia pracownika tymczasowego (...)

 • Na FX słabszy jest USD i NZD, silny GBP, EUR i PLN

  (...) kontynuacji napięć geopolitycznych dotyczących weekendowych nalotów rakietowych na Syrię, więc dla rynków oznaczało to zielone światło, by powrócić do optymistycznego handlu. Tymczasem (...)

 • 5 pytań o RODO. Zadaj je swojemu dostawcy usług IT

  (...) się Państwo, jako dostawca technologii informatycznych, do wdrożenia RODO? Jeśli dostawca technologii informatycznych odpowie, że ma w ofercie rozwiązanie, które pomoże firmie w dostosowaniu (...)

 • Czy automatyzacja to jedyna droga do cyfrowej transformacji?

  (...) z transformacji Wprawdzie firmy już od kilku lat zdają sobie sprawę, że jest właściwie niezbędne dla utrzymania pozycji rynkowej i dalszego rozwoju, to jednak na działania w tym zakresie (...)

 • Postępowanie administracyjne można wznowić

  (...) przyszli mieszkańcy małej miejscowości położonej w województwie mazowieckim, opowiedzieli mi historie inwestycji polegającej na wybudowaniu stacji bazowej telefonii komórkowej na działce (...)

 • Trendy HR 2018: po pierwsze społeczna odpowiedzialność

  (...) HR 2018. Czas odpowiedzialnych firm”. Opracowanie, tradycyjnie już, wskazuje na najważniejsze kierunki rozwoju przedsiębiorstw w zakresie działalności w obszarze kapitału ludzkiego. Tak, jak (...)

 • Jak Polacy robią zakupy pierwszej potrzeby?

  (...) wybieramy się na zakupy pierwszej potrzeby są wskazywane przez 54% ankietowanych super- i hipermarkety. Co trzeci kupujący wybiera dyskonty, a zaledwie 6% sklepy osiedlowe. 63% respondentów (...)

 • Stres w pracy. Dlaczego?

  (...) udział pracownicy z USA, Niemiec, Francji i Finlandii. Wszyscy odpowiedzieli na pytanie: „Która część twojej pracy stresuje cię najbardziej?”. Amerykanie mają mniejsze poczucie (...)

 • Jak zmniejszyć hałas w samochodzie?

  (...) połączenie efektu tarcia oraz częstotliwości drgania opony i znajdującego się w niej powietrza. Warto przypomnieć, że zewnętrzny hałas toczenia to parametr szczególnego rodzaju, ponieważ (...)

 • Pozwolenie na budowę a zmiana charakteru aranżacji

  (...) na budowę. Na jego podstawie realizuje budynek biurowy. Pozwolenie jest ogólne: przewiduje, że wszystkie lokale biurowe w budynku będą miały charakter „open space”. W trakcie budowy (...)

 • Mayco Washtec - Dystrybucja i serwis myjni samochodowych.

  Czytaj więcej: Usługi


strony : [ 1 ]
 
17
kwiecień 2018

kwiecień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1582
CHF 3,4921
USD 3,3572
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.