eGospodarka.pl

 • Impreza integracyjna: umowa zlecenie i o dzieło na cenzurowanym

  (...) przyczyny nie odstępują od utrwalonej praktyki rozstrzygania spraw w takim samym stanie faktycznym i prawnym” – głosi wyrażona w art. 8 § 2 Kodeksu postępowania administracyjnego zasada (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WF, poznaj opinie o Trefl Gra karciana Leszczynowa zgraja czy przeglądaj oferty pracy z miasta kielce.


 • Polska: wydarzenia tygodnia 14/2018

  (...) wyglądały dwa lata programu 500 plus. Jak wiadomo dwa lata temu rząd uruchomił program 500 plus. Zakłada on wypłacanie nieopodatkowanych 500 zł rodzicom za każde drugie i kolejne dziecko, a w (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 14/2018

  (...) innowacyjności. W Global Innovation Index ukazało się zestawienie 127 krajów i gospodarek z całego świata. W tym zestawieniu Polska zajęła 38. miejsce, niestety za Malezją czy Bułgarią. W (...)

 • Gdzie po tanie mieszkania dwupokojowe?

  (...) Corp S.A. dwupokojowego zależy od lokalizacji i metrażu. W naszej ofercie takie mieszkania można nabyć w cenie od 183 tys. zł w inwestycji Słoneczne Miasteczko w Krakowie. We Wrocławiu w (...)

 • Co czwarty nowy biznes otworzy się w Warszawie

  (...) którą wymieniają myślący o rozwoju geograficznym respondenci badania. Wskazało na nią aż 28% ankietowanych. Na drugiej pozycji uplasował się Wrocław (22%), a na trzecim ex aequo Poznań (...)

 • Jak działa blockchain?

  (...) ze względu na szereg korzyści związanych z redukcją kosztów, poprawą bezpieczeństwa transferu danych oraz zwiększenia transparentności procesów w środowisku cyfrowym – można zaliczyć (...)

 • Mechanizm Finansowy EOG - Informacje nt. dotacji ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego i Mechanizm Finansowy Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

  Czytaj więcej: Fundusze unijne


strony : [ 1 ]
 
8
kwiecień 2018

kwiecień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1984
CHF 3,5620
USD 3,4315
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.